179
...vagy talán nem is felejtettük el csak már nem trendi, meg ilyenek...
  • Anonymusx
    #179
    Tegnap ettem, de már elfelejtettem hogy mit :(
  • Tomi 12
    #178
    kb. 10 évvel ezelőtt
  • Tomi 12
    #177
    Volt régen egy olyan Csipsz ami ien Delfin alakú volt nem tudom mi volt a neve de valahonnan kéne szerezni. Valaki nem tudná a Márkáját annak a csipsznek? ien kékes meg pirosas meg fehéres volt a csomagolása Tán fehér alapon kék piros CSíkok és volt rajta egy Delfin is.
  • smith09 #176
    Nem csak a felvágott hanem az egész gyár eltűnt ! Zalahús helyén úgy tudom Decathlon és Metro díszeleg !
  • Rundstedt17
    #175
    ludaskása
  • tomsolo
    #174
    hétvégén ettem olyan chipset- snacket amit olajban kellet sütni!
  • Christiansen
    #173
    -Mókus, Bohóc, Autós stb. szelet
    -turbórágó, pezsicukor, frutti
    -cikk-cakk jégkrém, cerka, kalippó :)
    -Hurka-kolbász, üveges mustárral
    -tojáskrémes, szardíniás, zsíros kenyér, pirosarany

    Viszont amit nagyon régen ettem és nem hiányzik:
    menzás meggyszószos csirkehús+krumpli
  • tomsolo
    #172
    tegnap ettem sajtos tejfölös makarónit (én csináltam :P)

    ezt mennyit ettem régen.
  • biii
    #171
    húú most olvastam a hamuban sült almát..
    mennyit sütött anno nagyanyám! imádtam ezt is
  • biii
    #170
    amiket én hiányolok az étkezésemből:
    csokik:

    -mókus szelet
    -ABC szelet
    - kalóz szelet
    -sága szelet
    - ferkó szelet

    egyéb:
    mangó szénsavas üditő
  • cSick
    #169
    öh
  • Membrah
    #168
    esetleg érdekel,de még gondolkodok mert így is be vok havazva.:)
    annyit azért még elárulhatnál,h rendszeresen kell-e írni,vagy ha alkalmanként tudok,amikor van időm küldök cikkeket,az is megfelel-e.
    de mégegyszer mondom,h sajnos csak érdeklődök,mert így is van mit csinálnom.:)
    ^^
  • fapapi
    #167
    Sziasztok!

    Egy újonnan nyíló weboldalra keresek cikkírókat gasztronómia, éttermek, ételek, táplálkozási szokások és még sorolhatnám!
    A munka hobbi célú sajnos anyagilag ezt a munkát nem tudom támogatni de aki igazán ki szeretné élni újságírói vénáját e téren álok elébe!
    Ha érdekel írj bátran!
    elérhetőségem: [email protected]
  • Membrah
    #166
    én azt furcsálom,h sokaknak nem is ismerős a hájastészta fogalma,vagy ha elmagyarázom mi az fitnorognak..-.-
    meg a túrós batyú,vagy a fotnott kalács is teljese más,mint anno.
    és ami irritáló számomra,h péksütinek titulálják a fornettit.
    ok,van pár,ami nem rossz...de basszus ez nem igazi péksüti,nem igazi tésztaféle..
    úgy értem mamám diós,vagy kakós bélesei,kosárkái,rétesei...nah azok tényleg jók voltak.

    de ugyanilyen ismeretlen az aprítós is (tejben v kakaóban kalács v kenyérdarabok)..:P
    [nyammog]
  • revizor
    #165
    hát igen, az idő (múlása) mindent megszépít, ahogy így visszagondolok, valami írtózat lehetett, de "csakazértis" megettük :D
  • sz4bolcs
    #164
    Mi kis korunkban próbáltunk csinálni, de nem nagyon jött össze, igaz megettük, és akkor finomnak tűnt.
  • revizor
    #163
    ja..! bocs már tiszta hülye vagyok, hát most így mááááár értem, azért 45 pénzt nem fizettem volna érte, múltkor ingyen láttam
  • Prank
    #162
    nem érted? 45 pénzt fizetett, hogy lásson egy télifagyit
  • revizor
    #161
    45 -ért mentél borozni, vagy csak úgy borozni mentél, ezért nem ettél?
  • Punker
    #160
    tegnap láttam boltban télifagyit 45 pénzért, de nem vettemmert borozni mentünk :)
  • revizor
    #159
    ki evett már (hamuban) sült almát - ...gyerekkori ételek...
  • sz4bolcs
    #158
    télifagyi ehetnékem van!!!
  • sz4bolcs
    #157
    ÓÓÓÓ a kígyó gumicukor!!! :)))

    Nagyszerű.

    Az ilyen kis átlátszó műanyagzacsiba volt csomagolva, és volt benne négy-öt kígyó. Kedvencem volt. :)

    Meg a zizi, és pufi
  • Loál János #156
  • Pyotr
    #155
    hogy is hivták azt a pattogós cukorkát amit ha bevettél a szádba pezsgett mint állat?

    fless kaja volt az is:)
  • banok
    #154
    én imádtam. És már sajna nem kapni...
  • Pyotr
    #153
    az gáz! az ilyeneket inkább a kutyának
    én fenyőfa mintázatut ettem de blöaaahhh...nagyon gáz

    mese sajt rlz:)
  • banok
    #152
    Bohócarcú felvágott?
  • Membrah
    #151
    istenkém..mennyire szerettem..
    bedekó kakaó...fhuááá...nagy sláger volt.
    sztem nem is ismerik a mai srácok.
    nah meg pl a pörcöt,vagy a medvetalpat(bocskorszíj)...
  • Prank
    #150
    kígyó-gumicukor van még?
    bedekó kakaó, mokka kávé, city grill szendvicsek:)
  • Gladiator
    #149
    Volt az a fagyi ilyen epres csokibevonattal köralakú, és a ppálcikája rágó volt. ahh... de jó volt.
    meg az a gömb rágó, amit ilyen csíkba lehetett kapni, volt több méter hosszú csík azt mondtad hogy 17 kell, és levágták. még most is van olyan hasonló, de az ize már nem ugyanaz.
    meg a tejes cukros kenyér. Mikor kicsi voltam, 5-6 éves, nagymamám csinálta mindig. Mondjuk ez nem olyan elfeledett, hisz ha akarnám most is ehetnék, van tejem is, cukrom is, kenyerem is, nagymamám is hál isten:D de vhogy már nem kívánom. Meg tefjölös pohárba öntöttem mindig kristálycukrot és azt ettem.
  • cSick
    #148
    Nekem a régi csipszek hiányoznak, a mai csipszek már nem olyan jók.Kb olyan 6-7éve még fincsik voltak, és 100Ft volt egy zacskó, ami még nem volt felfújva :) És ahol vettem, ott lusta volt az eladó néni megszámolni a sok 2-5Ftost amit vittem, így néa csak 50Ftot vittem apróba, mondtam neki hogy pont annyi. :)
  • tomsolo
    #147
    "akkor az ebédre sütött kolbász zsírjával kent kenyér sok hagymával!:))"

  • Sipocz
    #146
    Árpa és cikória "kávéból" készített tejeskávé, ha melegen és megfelelően gyorsan ittad olyan volt a hatása mint egy pohár pálinkának, illetve jobb volt mert ettől nem fájult meg a fejem csak szédültem meg összegabalyodott a lábam!:))
    A józsefvárosi kiskocsmákban volt friss (igencsak emberesre vágott) kenyérre rakott disznósajt, meg amikor nem volt disznósajt akkor az ebédre sütött kolbász zsírjával kent kenyér sok hagymával!:))
    A főiskolai meg kollégiumi klubokban a büfések árultak zsirodeszka alla classicót (kevés kenyér+kevés zsir+kevés örölt pirospaprika+rohadt sok só hogy jó szomjas legyél tőle:))!
    "BAMBI" üdítő hagyományos csatos üvegben és ugyanott "CSALÁDI" sör ugyancsak csatos literes üvegben!!(nagyon rég volt, lehet hogy már igaz sem:))
  • cyrus #145
    -Zselés cukor ami be volt forgatva valami aprószemű kristálycukorba.


    ez van most is sok cukorkamárka választékában megtalálható...
  • Tobacco
    #144
    -MESESAJT!!!!

    -Kismókus csoki.

    -PRÓSZA!!!(amit szomszéd néni sütött mindig, míg meg nem halt :(.

    -Zselés cukor ami be volt forgatva valami aprószemű kristálycukorba.

    -És a kaják közé tartozhat a Blendi fogkrém is(amiben a mini képregény volt)???
  • Loál János #143
    Loál, hozz, htx.
  • cyrus #142
    a metroban most láttam a héten TURBÓ RÁGÓT.... :D

    ez kb 10 éve nálunk nagyon ment a suliban... :D
  • shaba23 #141
    cukrozott vizeskenyér
  • Loál János #140
    Vót valami régi kaja, de elfelejtettem!