2255
Neked milyen van
  • Narusco
    #2095
    hát sajnálom. de ha belegondolok nekem is először ugy volt, hogy csak simán lelógott oldalt, és nem tudom hogy állt át arra, hogy az arcomba lógjon (de az is csak bal oldalon, mert hát ha megrázom vagy bal, vagy jobb oldalon fejezem be :D
  • CCD
    #2094
    nagyon el vagyxok kenödve nem sikerlt megcsinálni a hajam:( megfogadtam a tanácsaid de a kelébe s ért a kivánt hajnak. a fülemnél elszurtam a fufrum se sikerült. most olyan rosz kedvm van.:(
  • Narusco
    #2093
    ja, nem véletlenül járunk az esgére :D nincsmit, ha kérdésed van kérdezz még.
  • CCD
    #2092
    ilyen rendes forummal ritkán találkozok mindere rendesen válaszoltok és gyorsan.
    nagyon kszönöm =)
  • Narusco
    #2091
    eleinte deszkáscipő volt meg olyasmik ,aztán áttértem az ilyen new yorker tipusu dolgokra... de tökmind1 szerintem, nem kell hajhoz öltözködni :)
  • CCD
    #2090
    nagyon szépen köszönöm
    ha lesz még kérdésem akkor majd irok még:D
    ja bocsi még egy utolsó:D milyen stilusban öltözködsz ehez a hajhoz?:)
  • Narusco
    #2089
    na akkor szépen sorban :D:
    ápolásról: én naponta mostam, samponnal. minden reggel. kb 1 és negyed órával hamarabb kelel reggel mint hogy elindulnék suliba. vasalni én nem vasaltam mert egyenes, neked nem tudom kell e. fodrászho2 1,5 havonta járok kb fodrászhoz, ami kb mindig olyan hogy amikor levágja akkor szörnyülködök hogy rövidebben milyen fura, de kb 2 nap alatt megszokod, meg nem is lett elcseszve, csa krövidebb és furcsa. hajlakkal le szoktam fújni, de ha szél van akkor mind1, mert összekócolja. akkor megrázod és kb visszaáll olyanba mint eredetileg, csak akkor belelóghat a szemedbe, és az szopás. fülnél is ugyanúgy van nekem, hátulról jön előre. szemöldökömnek kb csak az alja látszik, de azzal ne foglalkozz. fésűt csak azért használok, hogy egyenesre fésüljem, utána ugyanugy megrázom, és akkor ugy hagyom száradni hogy bele van fésülve az arcomba. aztán ha megszáradt megint megrázni, és ugy hajlakk, és akkor olyan marad. hátul nem tudom pontosan milyen hosszu, de sztem a fodrász majd látja és ugy vágja le hogy pont megfelelő legyen. mindenféle csajoknak bejön, de van akinek nem tetszik, van akinek különösen. most pl mindenki azt mondja hogy ne vágassam le, de már meguntam, kipróbálok ujat.
  • CCD
    #2088
    Bocsánat a nagy szünet és a nagy betűk miatt (tegnap este elég fáradt voltam és hülye :D). Köszönöm szépen a válaszokat. Én még a14-16 éves korosztályon belül vagyok.:D Még lenne egy két kérdésem. Tudnál egy két tippet adni az ilyen hajhoz? Hogyan ápoljam? Milyen gyakran menyek vele fodrászhoz? Milyen tartós? É s a fülnél pontosan hogy van a haj? És oldalra van fésülve a furu? Homokszöge-világosbarna hajhoz jól illik? Hátul milyen hosszú? Szemöldök alá vagy felé ér?
    Pontosan milyen tipsú csajoknak jön be ez a féle haj?
    Salsoul ha bejön a csajoknak, akkor én a helyiben nem vágatnám le.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • salsoul
    #2087
    Ettől most az a kérdés, hogy idétlen-e szerinted?
  • Fbn Lx
    #2086
    Egyébként mint mondtam, a célnak megfelel. Már annak ismeretében persze, amit a célodról tudattál.
  • Fbn Lx
    #2085
    Sokszor kifejtetted már a véleményed te is anélkül, hogy bárki kíváncsi lett volna rá.
  • salsoul
    #2084
    Nem az volt a kérdés, hogy szerinted idétlen-e.
    Hanem, hogy a Célnak megfelel-e.
  • Fbn Lx
    #2083
    ez kibaszott idétlen, ha engem kérdezel
    persze ha 14-16 között vagy akkor nem szóltam. egyébként meg hogyne jönne be, 16 éves korig minden divatos kis emós csaj oda lesz érte
  • Narusco
    #2082
    csak kegyetlenül sokat kell vele cuccolni, én minden reggel mostam, száradt vagy fél órát, meg hajhab hajlakk, ilyenek... és persze sapka szétcseszi, kapucni csak kicsit... nem mondom hogy nem érte meg, de most már nagyon elszántan levágatom.
  • Narusco
    #2081
    1. nem kell kurvanagy szünetet tartani, látni fogjuk ha írsz
    2. nagy betűvel sem kell, inkább hülyének néznek mintsem hogy jobban odafigyelnek.
    3. nekem ilyen hajam van még egy pár napig, másfél évig ilyen volt, és igen, kibaszottul bejön nekik ahogy észrevettem. inkább a fiatalabbaknak.
  • CCD
    #2080












































    SZIASZTOK FRIZURA VÁLTÁSON GONDOKOZOM!
    OLYAN JUSTIN BIEBER FÉLÉRE GONDOLTAM JÓ IS ÁLL MEG KÖNYEN MEGLEHETNE CSINÁLNI A HAJAMBÓL.
    MOSTMÁR CSAK EGY BÖKENŐ VAN.
    SZERINTETEK BE JŐN A CSAJOKNAK?
    EZ TÉLLEG FONTOS AKKOR NEM FOGOK BLE HA NEM JÖN BE NEKIK.
    TEHÁT BE JÖN A CSAJOKNAK?????????
    (AKI NEM TUDJA MIRE GONDOLOK http://blog.muchmusic.com/wp-content/uploads/2009/07/0709-justin-bieber-main.jpg )












































    KÖSZI
  • Breki33
    #2079
    http://borsa.hu/20090123/grease-frizura_csajoknak_/grease-frizura_csajoknak_androgun_divatiranyzat_jegyeben_/
  • kozsy
    #2078
    Heló! Az lenne a kérdésem, hogy John Travolta fizkójának mi a pontos neve a Grease c. filmben?

    link: http://www.freewebs.com/swapeople/John-Travolta---Grease-Photograph-C12150392.jpg

    Köszönm előre is!
  • OriginalPoPeJ
    #2077
    a kopaszfrizkó a legjobb
  • Jagumo
    #2076
    lol :D szúrópróba szerűen rakosgattam be a képeket :D ez a 3 képem van amin a tarkómat fogom :S :DDDD
  • nagy hős
    #2075
    és a tarkódat is szereted fogdosni :D
  • dragon11
    #2074
    Ennyi pénzt azért nem akarok rááldozni, csak ha nagyon muszáj.^_^
  • Jagumo
    #2073
    sampon, felváltva 2 hajpakolás és egy 200ml-es spray ami kb 2 hónapig kitart, nem hinném hogy ez olyan sok... és azért hogy ne legyen töredezett, ettől nem fog kihullani :)

    #tessék ezt a Hajdúsitót találtam , szerintem ennyi pénzért biztos hogy teszi a dolgát :D
  • dragon11
    #2072
    #2071: Teljesen igaz.. sajnos akkor ki fog hullani Neki..:\ tudtok vlmi hajdúsító hatást amúgy? Van ilyen garnier sampon balzsamom ami hajdúsítós, de.. nem hinném h fog vlmit használni. A festéstől állítólag dúsul, majd be lesz festve.. de kb ritka hajam van.:\ (kis hajam van, szal rossz főleg zselézésnél..:\)

    köszi;-)
  • cargame
    #2071
    Hogy par ev mulva hulljon ki :D
  • cucma
    #2070
    mi a francért kensz a hajadra ennyi vegyszert? :S
  • Jagumo
    #2069
    jólvan örülök neki... -.- :D
  • dragon11
    #2068
    Talán 12mm?
  • hunbasser
    #2067
    ha mindenki ezzel jön,akkor talán van benne valami,nem?? :D
  • drowns41
    #2066
    nemtudjátok hogy hajvágó géphez mekkora a legnagyobb fej? miliméterre gondolok
  • Jagumo
    #2065
    kurvára haggynnak már ezzel XD mindenki ezzel jön... am. meg tökre más a hajam mint annak a szerencsétlenek...
  • hunbasser
    #2064
    sp imitátor vagy-e? :DDDDDddddd
  • Jagumo
    #2063
    *Tourmaline és Teflon és még valamilyen bevonat van rajta majd megnézem :) (javitottam magam)

    De haverom azt mondta vannak ezek az ionos hajvasalók és azok már nem roncsolják a hajat, azok mivel jobbak am tényleg nem roncsolják a hajat?

    ha tényleg nem akkor egy ilyenre lehet be kéne fektetni :)
  • Jagumo
    #2062
    Még kérdés :)

    Én elég sok pénzt költök a hajamra... És azért mikor már 1.5 hónapja nincs igazitva rajta azért érzem hogy töredezett kicsit :S

    Pedig ápolom rendesen, Gliss Kur ilyen 2in1 sampon + balzsam , Gliss Kur hajpakolás , 2 fázisu regeneráló meg van az a Gliss Kur spray is ami ilyen fehér + egy szin (én esetemben naracs mert az irták a töredezett hajra ) és igy összerázod és fehér lesz és még azt szoktam fujogatni, nem katasztrófális a hajam, de kicsit idegesit... Gondoltam hogy veszek ilyen Tigi Bed Head cumokat, ami háááát igen... elég húzós :) és nemtudom hogy megéri-e, pedig a hajvasalóm se ilyen Vaslapos szar... Remington turmail meg taflon meg minden szar bevonat van rajta, az is rá van irva hogy protect&shine, de úgynéz ki átbaszás :DDDDDD

  • Jagumo
    #2061
    Az elmúlt 1 évben igen sokszor változott a frizurám, de az alap mindig ugyan az, csak kicsi változtatások történtek :)

    Elöl, oldalán, hátul vasalt, fent vagy sima vagy wax-al felálltiva :) ez az alap mikor és ez mikor hoszabb mikor rövidebb :)

    pár kép :)

    2008 Szept :



    2008 Dec :



    2009: Jan



    2009 Márc



    2009 Jún ez van most is :)

  • buBa0
    #2060
    Ojan hajat ami most van a gríndéj frontemberének, hogy kell csinálni?
  • dragon11
    #2059
    A balázsos frizurát választottam, de nekem sajnos nem olyan dús a hajam.

    Ha már itt tartunk, tudtok vlmi hatásos hajdúsítót?:)
    Jah és a balázs hajáról tudtok adni gépet(erről a felzselézős..) ahol hátul látszik hogy van felzselézve?

    köszi.^^

    fodrásznak adnám oda..
  • cargame
    #2058
    A nem balazsos kep elegge maceras haj....sokaig kell csinalni es szinte hetente igazitani rajta :S en hajvasalo + hajlakk szoktam beallitani a hajam. Sztem jo parositas.
  • dragon11
    #2057
    Úgy, hogy nem hagyta rászáradni annyira. Amúgy a 2.vasalás ott már nem ártalmas, hiszen a hajlakk véd a hőtől.(A haj tövébe kell fújni nem megvárni míg megszárad..)

    Fodrász mondta.
  • drowns41
    #2056
    a hajlakkot hogy vasalja ki? :D azt megnézném