554
Postal 3
  • Carmageddon
    #514
    boltokba nem lesz?
  • AnarchoiD
    #513
    fogalmazzuk at, ugylatom ez a dwi mar kiadott egy orosznyelvu valtozatot , nos ez nem az de valamiert ennek is dwi -s a neve .. nemtom miert
  • AnarchoiD
    #512
    Nezd meg a videomat lent, full angol a menu a jatek az atvezetok a kuldetes leiras es minen szoveg (najo a kinai arusok neha kinaiul uvoltoznek amikor csapkodod oket a macsetevel) egyedul starforce-os vedelem orosz

  • Ironman2
    #511
    Nos utánanéztem,ez a DWI változat igaz hogy angolul irogat fel,de a szinkron az full orosz,és már régóta kinnt van
  • Anonymusx
    #510
    A játékban az elhangzó szövegek feliratozva vannak?
    Amúgy meg elég beírni a keresőbe hogy Postal.3-DWi és kiad egy pár oldalt ahol le lehet szedni...
  • AnarchoiD
    #509
    amikor aztmondtam , hogy fennvann, ugyertettem hogy kb 5 perce ;)
  • wesker24
    #508
    Hát eddig magon nem láttam hogy fent lenne !
  • Ironman2
    #507
    Na ettől okosabb lettem!
  • AnarchoiD
    #506
    Fennvan egy nagy magyar torrent oldalon .. ;)
  • wesker24
    #505
    Az nekem is jöhetne !
  • Ironman2
    #504
    Adhatnál torrent linket priviben! Sehol nem találom ezt a verziót
  • AnarchoiD
    #503
    Nem lattam jatszottam vele ;)

    p2p release amugy ;) Postal.3-DWi de ott az nfo lent
  • wesker24
    #502
    Erre én is kiváncsi lennék mert sehol nem találtam a mostani angol verziót !
  • Ironman2
    #501
    ezt te hol láttad?
  • AnarchoiD
    #500


    kicsi es elmosott de lassu a netem ;) az az eger pointer nemlatszik a jatekban csak most szurtam ki a videoban
  • PunkZoli
    #499
    source motor van alatta ez nem titok
  • AnarchoiD
    #498
    warezban mar kinnvan full angol ;)




    toltam vele egy orat amugy gurus cikket nemlattam, de az egesz jatek inkabb egy mod vagy licenszelt hl2 motor ;) mivel a settings menu 100% -ban hl2 kinezetu es funkcionalitasu...

    Nekem bejott
  • PunkZoli
    #497
    az időt nem éri meg, hogy valaki feltöltse lehet :D
  • tommygear
    #496
    ha kint van steam-en van már valami angol rls?
  • Carmageddon
    #495
    Nem is lett olyan szar 65%-kos lett a guruba.
  • Carmageddon
    #494
    Hát szerintem is az oroszt tesztelték le, a pc guruban van egy teszt róla.
  • Büdös Bohóc
    #493
    mit vagy úgy oda az is egy nagy rakás szar lesz
  • wesker24
    #492
    Érdekes szerintem az orosz beta verziót tesztelték tuti nem azt ami most jött ki steamen pár napja !
  • kjhun
    #491
    1. Googlefordítós magyarítás (sic!)
    2. A fájl belső szerkezete szét van barmolva (tabulátorok, sörköz, egyéb), így használhatatlan, és nem működik. A 11 MB-os pakk nagyrésze meg egy VC++ 2005-2010 Repack verzió telepítője, ami a Postal 3 DVD5-ös orosz verzió telepítőlemezéről származik. Nem érdemes vacakolni vele.
  • Carmageddon
    #490
    http://www.gamestar.hu/postal-3-minden-idok-14-legrosszabb-jateka.html
  • Anonymusx
    #489
    találtam egy ilyet:

    http://torrentkereso.hu/torrent-keres%E9s/postal+3+magyar.html

    csak sajnos nem is lehet regelni, máshol meg nem találtam, esetleg ha valaki rajta van valamelyiken feltehetné..
  • Carmageddon
    #488
    aha remélem hogy jön most már.
  • mester1987
    #487
    Most nézem STEAM-en, hogy még multit se raktak bele...ejjj akkor már a 2. rész kenterbe veri.
  • mester1987
    #486
    Egy nagyon kicsit...:D
  • mester1987
    #485
    Kinn van már STEAM-en, hamarosan jön a FULL angol.
  • kjhun
    #484
    Nocsak, visszakerült a kínálatba? Bezzeg a megjelenés dátuma meg 2011. Dec 21. Ezt nem frissítették még? Mert nem ártana. már tudni, hogy akkor, mikor jön már ki, vagy ki e jött-e már ott. Tört meg még nincs az angol verzióból.
  • wesker24
    #483
    Hát jah megjelent steamen de kicsit eltulozták az árat ! :D
  • cs1rk3
    #482
    40 euro? :D ugyan már :D
  • Ákos90
    #481
    http://store.steampowered.com/app/10220/
  • Carmageddon
    #480
    És akkor most mikor jelenik meg?
  • wesker24
    #479
    Nálam is ez volt ez egyszerű registry átirás és máris angol lesz nekem is full angol volt minden csak a textura volt orosz !
  • wesker24
    #478
    Csak annyi hogy bele integrálták az angol nyelvet de ugyanugy az is orosz verzió csak már angolul !
  • Anonymusx
    #477
    De akkor vajon miért árulják az amazonon és pl itt utóbbinál még screenshotok is vannak, látszik hogy angol nyelvű a játék..
  • wesker24
    #476
    Még meg se jelent a játék hivatalosan a cikk irója és csak múlt év orosz béta verzióját próbálta ki !

    Azért huzzák halasszák ennyire a dolgot mert az orosz beta verzió kiszivárgás arra volt jó hogy a fejlesztőknek van még mit javítaniuk !
  • Anonymusx
    #475
    De egyáltalán megjelent már a játék?
    Nem sok infót találtam róla, viszont az amazonon lehet kapni már egy ideje..