2583
  • wedge31
    #263
    Hát ja ,akkor marad a Crysis az majd biztos megizzasztja ezek még nem teljes dx10 gamek az már állitolag az lesz.
  • QpaQ
    #262
    A fogalmazási hibákat meg nézd el, ezért nem tudok leérettségizni magyarból se, mert nem tudom eldönteni mit írjak, aztán valami nagy baromság jön össze a végén.
  • QpaQ
    #261
    próbáltam, de az még csak nem izzasztotta eléggé, a World in Conflictnál meg nem bírta az élsimítást
  • wedge31
    #260
    A Bioshockot nem próbáltad ?
  • grebber
    #259
    Company of Heroes,World in Conflict,Bioshock,ezekbe van dx10 de minek:D
  • QpaQ
    #258
    DX 10-es effektek vannak benne? valamivel le kéne már tesztelni a gépem.
  • sb1
    #257
    Már a tölthető a DEMO !!!
  • Shep
    #256
    Szerintem nem tudom :) (amúgy ha shader 3 kell neki, márpedig szerintem igen akkor nem)
  • kalapos
    #255
    Kösz észrevettem
    Visszszámlálás
  • csoola
    #254
    szted indul majd x600-on? bár lehet h 7600 GT is kevés lesz:S
  • Shep
    #253
    Egész jól elrontottad ezt a linket :) Amúgy még 7 és fél óra.
  • kalapos
    #252
    Innen lehet majd az újat leszedni.Van egy óra ami visszszámol a demo letölthetőségéig
    [url=http://http://www.nzone.com/object/nzone_timeshift_downloads.html/]Demo ldala[/url
  • Code92
    #251
    körbenéztem a neten és találtam egy korábbi demót a gameből www.gamershell.com sztem innen már megtaláljátok :)
  • Twetr0x
    #250
    Mi a gépigénye?
  • Shep
    #249
    Hát tényleg idióták a kiadók, nem hiszem el, hogy nem jöttek még rá, hogy azzal, hogy egy időben dobják piacra terméküket a konkurenciával, csak az eladásokat csökkentik, na mindegy azért a demora kiváncsi leszek.
  • strebacom
    #248
    Hurrráá
  • csoola
    #247
    várom, csak mivel nincs itthon a karim, nem hiszem h X600-al menni fog...
  • Code92
    #246
    cod4 demo, tegnap előtt jött ki a hasonló kategóriájú fear pm demója nemsoká unreal 3 demó még októberben nfs pro street demó ma meg timeshift demó?! jeeeeee
  • Newfronter
    #245
    Timeshift demo jön ma!!!!!
  • strebacom
    #244
    TimeShift - lopj fegyvert az ellenségtől!
  • Magiszter
    #243
    Mostanság mindent elcsúsztattak. De tényleg mindnet. Crysis, COD4, Assassin's creed... Szerintem erre is rátolnak majd még legalább 1 hetet elvégre már 2 éve is "majdnem megjelent". Reméljük a legjobbakat.
  • Kandurex
    #242
    Szép játék nagyon, a demo első pályája nagyon meggyőző!
  • Twetr0x
    #241
    végülis igazad van. Csak remélni lehet, hogy tényleg kiadják 30-án. :)
  • grebber
    #240
    Az nagyon fasza amikor kiveszi a csávó kezéből a fegyvert :D
  • Magiszter
    #239
    Ezt honnan tudod?
  • Elveon
    #238
    Új videók!
  • Twetr0x
    #237
    Még 29 nap
  • mucsácsó
    #236
    Sehonnan, mivel nincsen... (legalábbis még nincsen :))
  • fugafree
    #235
    Nekem meg fps kéne. Jó lenne játszani egy ehhez hasonló időmanipulálás központú játékkal.
    Demo-ját pc-re honnan lehet leszedni?
  • Magiszter
    #234
    Prince of Persia-ban is lehet az időt nyaggatni, de az nem fps.
  • Magiszter
    #233
    Miért lett nagy divat mostanában XBox-ra demókat kiadni egy múltiplatformos játéknál? Ha így akarnak arra ösztönözni hogy vegyek Dobozt akkor mellé nyúltak, mert így csak azt érik el hogy egyre kevésbé érdekel a játék. És szerintem mások is így vannak ezzel.
  • mucsácsó
    #232
    Én is végigtoltam tegnap a demot..és nem kizárt, hogy megint fogom :)
    Valami eszméletlen jóra sikeredett! Nagyon nagy hangulata van, kicsit olyan darkos, és meg se reccen a boxon, (nem is szabadna, de ilyen graf mellett..) nagyon szépen fut :) A Sierra nagyon jól tette, hogy felvásárolta a jogokat az Ataritól, és gatyábarázta a projektet...szorgos munkát végeztek a srácok, hiszen ég és föld a régi verzióhoz képest az aktuális! Csak az alapkoncepció maradt meg (időmanipulálás) + fegyverek hasonlítanak épphogy valamennyire...kb. nem is egy játék, de kizárólag pozitív irányba változott az egész :) Nagyon várom már a fullt!
  • fugafree
    #231
    Van még ehhez a játékhoz hasonló?
  • Fodek
    #230
    Amúgy nektek megvan az a háttérkép, amit a Sierra hírlevélben küldtek?
  • Fodek
    #229
    Ebben a gémben lesz konkrét időitazás, mint a Warrior Withinben? Úgyértem, hogy a múl és a jelen közt rohangászik, hogy valamit gyökeres dolgot megváltoztasson. Mert igen bejönnek, ezek a múlt/jelen quantum izé... ..szóval tudjátok, hogy értemXDXD
  • examinee
    #228
    Konzolosok a demorol: hát überbrutál.
    Komolyan pc-n ilyet sose vagy nagyon sok idő lesz míg kapunk.
    Akadás nélkül minden füsstel esőcseppel robbanással időlassítással. És eszméletlen szép.
    Grat
  • Twetr0x
    #227
    Csak jönne már ki
  • grebber
    #226
    Aki tud angolul beleolvashatna IDE miket irnak a konzolosok a demóról!!

    Amúgy 221-be már volt a demó videó!
  • strebacom
    #225
    Hú ez tényleg fasza!!!
  • Newfronter
    #224
    Inkább ezt nézzétek! Marha jól megcsinálták!