2583
  • wedge31
    #303
    Ha nem most adnák ki oriásit kaszálna ez a game de így ebben a hatalmas túlkinálatban félö, hogy nem fog.
    Nekem mindenesetre nagy meglepetés hogy félig-medig fü alatt ,legalábis a nagy nevekhez képest ,ilyen király cuccot hegesztetek össze, várom a fullt ezerel.
  • DarkSector
    #302
    Látom már megelőztetek!
    ÉN IS EZT AKARTAM MONDANI!
    A két demo közt legalább 2 generáció lehet a régi demo iszonyat gagyi vót...mondjuk azt hallottam, hogy nagyon megváltoztatták,de
    El sem tudom hinni, hogy ezt hogy tudták kihozni belőle...
    Suttyomba megjelenik, és kiderül, hogy olyan Grafja van, hogy sok mai játék elbújhatna a füle mögött...

    Ejj karramba!!!!!!!!!
  • Shep
    #301
    Hát adja adja, csak sok a shader, na csinálok 1-2 képet és berakom, hogy milyen is nállam.
  • Twetr0x
    #300
    szerintem meg ez az esős környezet adja a fílingjét
  • CalebJoe
    #299
    Csináltam pár képet.






  • Shep
    #298
    Na én is kivégeztem a demot, eszméletlen mekkora brutál a grafika és a játékmenet is, az eső is brutál belassítva is. Mondjuk engem zavart az eső meg a sok villódzó fény, alig láttam valamit.
  • IgH
    #297
    Na,mielőtt jönne h mekkora hazug vagyok,tényleg az volt benne a turpisság,h a shadows meg a másik beállításokba nem mentek bele,és azok azért jócskán nem voltak maxra téve. Na mind1,még így is azt mondom,h nagyon fasza,remekül skálázható,és mostmár ténylegesen mindent maxra téve tényleg nemvolt egy leányálom,viszont eszméletlen brutál ahhoz képest,h saját motor,meg h a "régi" timeshift h nézett ki. Egy szó mint száz remélem azért vmennyire sikeres lesz az iszonyat mennyiségű nagyágyú mellett,mert tényleg sokat dolgoztak vele,átírták szinte teljesen stb.,és egy teljesen a kornak megfelelő,sőt 1-2dologban előremutató stuffot hoztak létre. Várom már h a 8600GT-mmel majd h fog futni..
  • Twetr0x
    #296
    Na most fejeztem be a demot. Hát engem meggyőzött! nagyon tetszik, már alig várom, h kijöjjön a teljes. Szépen beállította magának a videobeállítást, gondoltam most nem fogok szórakozni vele :D A játék installere magától felajánlotta az új driver leszedését. Probláma nélkül elindult, akadás nélkül ment. IMÁDOM!!!4!44négy

    ui: próbáljátok ki azt, hogy az alap gépfegyver gránátjával szétkaptok egy embert, aztán shift+c vel visszanézitek :DD
  • csoola
    #295
    akkor nekem is csak még 1 giga ram kellene meg pár nap mig visszatér a karim... bár a ramot sztem nem most oldom meg, majd ha öszejön vmi dugipénz abbol, most mindent motorra forditok:D
  • gduck
    #294
    Majd a 163.76 VISTA32bit lesz nekem jó, ha kijön ;) A 173.75-re azt írja ki indulásnál, hogy nem jó :D Valszeg stabilan figyeli hogy 173.76 vagy nagyobb verziójú legyen a driver. Komolyan mondom tiszta röhej :) jeeee
  • bordy
    #293
    amgy nekem kikapcsolt a moncsi az első indításnál, aztán cseréltem és jó volt (xp) XD
  • bordy
    #292
    http://www.nzone.com/object/nzone_timeshift_downloads.html
    itt elvileg az van amit ő szeretne.
  • IgH
    #291
    omg! ezt így kell!! AMD64 X2 Dual 3800+,2ghz,2gb ram,sima 6600 + timeshift driver..1024x768ban,minden maxon,vsync kikapcsolva és teljesen folyamatosan,nulla szaggatás nélkül megy,és gyönyörű! Na ezt nem hittem volna. Ezek után kíváncsi leszek a Cod4re,vagy a többi nagy gémre,bár nemsokára ha minden igaz egy sokkal jobb kártya tulaja leszek,és azért a szűk keresztmetszet a gépembe eléggé a kártya. Na mind1,ezt még ilyennel is lehetne bőven tolni,nagyon jó munkát végeztek a srácok! Egyébként a többi értelembe is fasza stuff lesz,eléggé előreugrott a várakozási listámon.
  • gduck
    #290
    Nagyon fajin játék, az elején kiírta hogy nem jó a videjó drájver :D Oszt újat nem tudtam leszedni mer még nincs VISTA alá amivel jó menne... Oszt ment isz 20 perecet oszt kékhalál. JEee... Jeee fejlődik a technika :) Kijön a gém és nem lehet jáccani, mert nincs dráájver ...

    AMÚGY QRVA ÖTLETES GÉM ;)
  • csoola
    #289
    az a baj h rámegyek az ikonra és semmi, ugrik látszik egy ablak kerete de csak egy pillanatra aztán semmiXD
  • bordy
    #288
    remélem én a jót szedtem le :D nem tudom milyen volt az elöző. readmeből másolt konfigból kiindúla sztem igen. remélem
  • mikiking
    #287
    XD először én is igy voltam :D de rájöttem,h nem ez kéne nekem
  • Shep
    #286
    Ú hogy az a jó büdös, hát nem a régi demot szedtem le, a retkek átvertek mai dátumod adtak neki, erre áá na mindegy elkezdtem a újat szedni.
  • gduck
    #285
    de jóóó megint van dráááájver... új játékho új dráááájver... bah...

    LINK
  • mikiking
    #284
    áá,megvan kb a recomneedeeed , de jo :D
  • sb1
    #283
    Nagyon jó a hangulata a játéknak, eza demó után alig várom a telljes..
    Össze sem lehet hasonlítani azzal a rettenettel, amit 1 évvel ezelött kiadtak...
    Nagyon szépen is néz ki, ja és mindenki kapcsolja be a Parallax Mapping és a Parallax shadows funkciókat, sokkal szebb lesz tőle a játék, igaz közel 15 fps-sel kevesebbet fog produkálni...(hasonló konfigon mint az enyén ez nem lessz baj, mert még így is folyamatosan 50 fps fölött lesz érték, minden fullra rakva 1680-1050-ben !)
  • Twetr0x
    #282
    pesszimista és még írni sem tudok
  • Maxtreme
    #281
    http://demo.timeshiftgame.com/
  • Twetr0x
    #280
    Mert peszzista vagyok :DDDD
  • Maxtreme
    #279
    lol..
  • Shep
    #278
    miért ne vinné?
  • csoola
    #277
    azon gondolkodok h leszedem... csak most ugye a csre miatt egy X600 vna a gépben... áhh, leszarom, ha kevés lesz neki akkor is egy pár nap és visszajön a 7600...:D
  • Twetr0x
    #276
    Ja jó, két perccel előttem írtad, köszi :D
  • Twetr0x
    #275
    Szerintetek GeForce7900gs viszi? (mert szerintem nem)
  • bordy
    #274
    MINIMUM

    * Windows(R) XP with latest service pack installed or Windows Vista™
    * Intel(R) Pentium(R) 4 2.0 GHz or AMD(R) equivalent
    * 1 GB RAM
    * NVIDIA(R) GeForce(R) 6600 128 MB DirectX(R) 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI(R) Radeon(R) x700) with latest DirectX drivers
    * DirectX(R) 9.0c
    * CD-ROM drive - 8X or faster DVD drive
    * DirectX 9.0c-compatible sound card
    * 1 GB free hard drive space
    * Multiplayer: Broadband internet connection only (no modem play)
    * Mouse, Keyboard



    RECOMMENDED

    * Intel(R) Core™2 Duo E6400 / AMD Athlon™ 64 X2 4200+ RAM
    * 2 GB RAM
    * NVIDIA(R) GeForce(R) 8600 GTS with 256 MB RAM or equivalent
    * Sound Blaster® X-Fi™ series sound card
  • Shep
    #273
    Tud valak iegy linket ahonnan maxal jön?
  • Maxtreme
    #272
    LOL Azt ki sem próbáltam :DDDDDd
  • Maxtreme
    #271
    Vazelines eső esik ofc :p :D
  • wedge31
    #270
    A legnagyobb poén a fegyverlopás nagy ötlet, és az a szerencsétlenkedés amit utána müvel az ellenfél csak hab a tortán.
  • grebber
    #269
    Ez igen énse tudom hogy irtam el ennyire.
    Tehát a talaj meg a téglák csillogását eltulozták.
  • grebber
    #268
    Ahogy nézem scilligással kicsit tuloztak de ez nem baj :D
  • Maxtreme
    #267
    Már 2 adagot is :)
    Srácok ez a game üt. A gfx és a fizika nagyszerű, a játékélmény pörgős és élvetzetes.
    Annyi baja van mindössze (mondjuk beta demo ez még mindig elvileg) hogy minden visszatötésnél akadozgat 3-4 secig, aztán abbahagyja (nem swappel)

    Nagyszerű munkát végeztek a srácok.
    Azthiszem jól jártunk hogy a sierra kézbe vette a dolgokat.
  • grebber
    #266
    Screenshotok a játékokból topikba tedd be Maxtreme képeket!

    Ezt irta ,nála így fut:

    "Minden maxon van (kivéve az árnyékot vettem le kicsit) 32-40 fps.

    Intel P4 3.5Ghz Northwood HT ,Sapphire X1950GT, 2560mb Kingmax DDR
  • aaatttika
    #265
    Sziasztok! Vagy 10-szer atvittem a demot box-on!Mindenkep probaljatok ki, brutalis grafika, brutalis jatekmenet! Kotelezo!!! Bar biztos eros gep kell a max-hoz, de nagyon egybe van a jatek!
  • grebber
    #264
    Hehe már a World in Conflict is megizzasztotta a gépét ahogy olvastam :D