2583
  • DarkSector
    #383
    TS-nek sem...kell nagy vas...
  • csoola
    #382
    hétfö kapom visza a 7600 GT-t, végre megnéem h milyen lett:P nekem az elsö demo is bejött teljesen, ha ez egy kicsit jobb akkor engem meggyöztek:P az idömegállitás tetszett abban is, jött egy caspat katona, megállitottam, mindenkitöl el a fegyot, fejes nekik, aztán beindul minden és az egész csapat mukso csak összeesik:P vagy mikor kikapod a fegyot a srác kezéböl aztán nézi hova lett, felemeli a kezét is mikor nem figyelsz el akar menni:P aztán HS és összeesik:P
  • csgj
    #381
    Nekem is ez a bajom 9600-al (COD4 simán ment)...
  • informen
    #380
    nekem is behalt 2x cod4 demo. Gameshell 1 giginál meggondolta a dolgot.
    Itt egy torrent link: http://www.gameupdates.org/
  • grebber
    #379
    7600GT-m már nem elég a minden maxon való futtatásra de visszavettem pár dolgot szemre nem látok különbséget ha azok maxon lennének és nagyon faszán fut!

    Else hiszem ennek se és a Cod4-nek sem kell atombivaly gép!
  • mikiking
    #378
    akor ez lehet a gáz...nekem az ezelőtti driverrel,ami egy hete még a legujabb volt,töltött,és már ment a játék,de nekem még a loading volt kint :D.szoval meghalt
  • Jaffa 2843
    #377
    F a lassitás (megállitja az idöt ha az ellenség karnyujtásnyira van), visszatekerés shift+c, a többit meg tudod
  • gyuri12
    #376
    nincs fennt. a videókártyám olyan,hogyha új drivert rakok rá,akkor nem működik a windows,csak csökkentett módban. már próbáltam;)
  • gyuri12
    #375
    options/textures,ott asszem van egy olan,hogy automatic(vagy manual,mán nemtom) és ott lehet állítani.
  • Kandurex
    #374
    szép
  • Hellsing47
    #373
    hát szerintem nem egy videót kéne kirakni bannernak :)
    legfeljebb ugy kéne átalakitani hogy miután elkezd lefelé menni a kamera bevillan a timeshift logó :)
    tehát a végét bevágni utána! :)

    am én is csináltam még régebben bannert
  • DarkSector
    #372
    Mozgó!!!!!!!!!!!!
  • mikiking
    #371
    Legyen ez,a mozgó . kurva jóóóóóóóó :-)
  • 0Fritz0
    #370
    Na emberek, akkor hogy legyen?

    Legyen EZ a banner, vagy jó lesz egy sima kép is?
    Eddig hárman mellette és szintén hárman ellene.
    Tessék szavazni. :)
  • DarkSector
    #369
    Jah vágom...
  • #368
    AAAttttya gagya dekomolyan nézki ez a game (2900xt)
  • mikiking
    #367
    a Max a megfelől szó ez esetben sztem
  • mikiking
    #366
    a legujabb driver van fent ? mer nekem a nélkül nem nagyon müködött a game
  • grebber
    #365
    Én ezt értem de attól függetlenül mindenki HIGH-nak irja!
  • DarkSector
    #364
    Valszeg nincs is olyan hogy HiGH!
    Erre semmi nem utal egyenlőre..
    Csak felvetettük mint lehetőséget!
  • DarkSector
    #363
    Miért timeshift 9800-al is megy?
  • grebber
    #362
    Az jó mivel nincsen benne high mármint a cod 4 be csak normál!
  • Code92
    #361
    :) az jóóó amúgy nemsoá átugrok haverhoz és nála már sztem menni fog ez a rohadt timeshift
  • gyuri12
    #360
    én is csodálkoztam nem is kicsit:D
  • Code92
    #359
    az durva mer a cod4 elvileg 9800 a minimum amin elfut :)
  • gyuri12
    #358
    9600- a cod 4 csodával határos módon,20-30 fps-sel ment, úgy,hogy a textúrák highon, a többi lowon,vagy mediiumon voltak,800*600-ban.
    ez meg nem megy:(
  • Code92
    #357
    hát ez állatira nem igaz nekem x700 am van amihez még kéne egy spéci driver h. menjen, de az a driver meg elbassza az egész wint nálam szal inkább nem rakonm fel még1X, cod4 meg hát ugyanezzel az x700 assal nagyon szépen fut :) (x700 al az a problem h. loadingnál még van a processing shaders ami nem akar betölteni, de közben már megy a menü hangja, de a kép még mindig a loading kép)
  • Danus16
    #356
    de az x700 ugyanazokat a feature-öket támogatja mint 9800..
    az sem Shader Model 3-as.. uhhogy nemtom hol a baj...
    és elvileg jobban optimalizáltmint cod4. szóval.....
  • Nekrofil
    #355
    Ovlastam hogy egyik gyereknek ugyanez a baja ati Ati x1600xt 512mb vel...Szóval ez ilyen ATI átok féle lehet :S
  • mikiking
    #354
    Milyen a karid attól függ
  • gyuri12
    #353
    ez csalás:(

    akkor ezt elfelejthetem,ugye?:(
  • Code92
    #352
    az a baj h. radeon x700 ba minimum amin elmegy :(
  • Danus16
    #351
    bakker miafenevaaan!
    amúgy most ezt elmondom előre: P4, 1GB, 9800SE 128mb, catalyst 7.10 és a legújabb DX9(cod4 demó jóvoltából)
    elindítom timeshift demot.. picit tölt, azt bejön egy kis képernyő, szóval mintha futtatni akarná. azt utána kilép belelőe rögtön, és semmi..
    miafenevan?
    miabaja?
  • Seth
    #350
    A te gépeden b+ nem csoda hogy jól fut, de ez nem jelenti azt hogy jól van optimalizálva.Ha a megadott minimum konfigon elfut rendesen, na akkor mondhatod rá.
    Mondj már valamit ami megfogja a géped
  • mikiking
    #349
    nekem a g és csinal vmit,a v is ,meg a b is asszem
  • mikiking
    #348
    Nah kiprobáltam az uj dmeot,uj driverral.. hát beszarok,gyönyörü grafika.....de nagyon.....és 1280-as felbontásban,minden highon ami csak lehet,minden bekapcsolva,vsynk is ,szoval full minden ,a Filtering 16 x ....bele sem akad...kruva jol van optimizálva
  • Nekrofil
    #347
    közbe rájöttem hogy a wl_hook.dll outpost file,leszedtem mostmár csak bejön az ablak és egyből eltűnik... :@:@
  • bongo1
    #346
    Én is a Gamestar-ról szedtem .. Lejött tökéletesen.Nem tom nálad mi lehet a probléma
  • bongo1
    #345
    Leteszteltem ... csuszik mint a vaj:)! Tökéletesen lett optimalizálva .. Mikor jön a teljes ?
  • Nekrofil
    #344
    Itt a kép a hibáról: