2583
  • Maxtreme
    #423
    A 7800GT (főleg h extreme, gondolom gyárilag húzott) és a 7800GS között van 1 csepp difi...

    Mondjuk az 50-60 fps-t is nehezen tudom elhinni csutkán.. (8800-akkal megy úgy)
  • keepernext
    #422
    A demóba van tükröződés eső stb.Akkor te mással jáccottál
    Nálam eddig a Cod4 mellett a helye.Nagyon jó!!
  • Matte
    #421
    OFF:
    Assassin Creed biztos hogy nem jön idén, pedig az összes többit adnám érte... Gears of War sem lesz rossz...a mostani megjelenések közül ezt várom a legjobban, nekem a Timeshift demó iszonyat tetszett...
    ON:
    skyli991, hogy lehet hogy nálad beszaggatott? Nálam minden besten full AA-val 50-60 FPS, igaz friss XP és csak 7800 GT.
  • DarkSector
    #420
    Nálam csak a kártya más..
    De nálam van eső meg úgy emlékszem, hogy tükröződés is..
    Vagy melyik videóra gondolsz????????
  • Twetr0x
    #419
    kék kapu? o.O
  • skyli991
    #418
    kipróbáltam, de annyira nem volt szép mint vmelyik videóban. A videóban volt eső, tükröződött a föld, stb. Minden maxon, élsimítással, AF-el 30 fps-sel vagy néha felette megy csak néha szaggat be 7800gs-el, 2gb rammal és 3,33ghz p4 procival.

    Viszont amikor az a két kék kapu volt, megpróbáltam milyen ha visszapörgetem az időt és kifagyott a játék...
  • DarkSector
    #417
    Én már nagyon...
    Azért elfoglalom gyors magamat valamivel...
  • Twetr0x
    #416
    Mivanmár? Mindenki a full-t várja és nem ír semmit?
  • Twetr0x
    #415
    Ja hopp, ez egy másik rész :D
    ha te a folyosó lebontós részre gondoltál, azt én idővisszapörgetéssel csináltam. :) Tudom, jobb lenne először értelmezni a kérdést, aztán válaszolni
  • Twetr0x
    #414
    Bújj fedezékbe addig ameddig szétlövi a robot az épületet, aztán kicsit szaladj, G-vel állítsd meg az időt és fuss fel a lépcsőn.
  • DarkSector
    #413
    Háát igen, mert Gears of War és ami még allul a csíkban van, az mind ebben az évben jön ki!!!
    Amiket még nem is láttunk....
  • 0Fritz0
    #412
    Csak ugorj le az elejére és várj, amíg a lépegető elkezdi lebontani az összekötőt, majd nyomd meg az F-et és szaladj át.
  • Zinaj
    #411
    RetekSub te fuggo D::D

    Az elejen amikor att kell menni egy alagut szerusegen,epuletet osszekoto.lelo a robot.mit kell csinalni?
  • #410
    Október-november igen sűrű lesz játékok szempontjából :)
    Csak győzzem szabadsággal :)
  • DarkSector
    #409
    TimeShift SRL-nál néztem configomat, és ezt írta a CPU Speed-hez:
    "You Have: 3.00 GHz Performance Rated at 4.50 GHz"
    Akkó nem 3GHz-en fut a procim..?
    Vagy nem értem.
  • DarkSector
    #408
    Na van újjabb driver?!!
    THX
  • Bullet
    #407
    Probléma megoldva.
    163.76-os driver és megy.
  • adammmmmmm
    #406
    Írt ki neked valamilyen üzenetet miután elindítottad?
  • Aspyrin
    #405
    Meg, uninstallálta :D
  • Bullet
    #404
    Valaki írta hogy a betöltésnél kifagy a kép és csak a hang megy tovább. Annak megoldódott a problémája?
  • DarkSector
    #403
    Cool!
  • Twetr0x
    #402
    Na, a multiplayerről még annyit, hogy "időgránátok" lesznek, amik lelassíthatják, megállíthatják és visszatekerhetik az időt.
  • Twetr0x
    #401
    Lehet, hogy ez lesz a King of the Time játékmód?
  • grebber
    #400
    Nem de 7600GT kevés ahhoz hogy minden maxon legyen!
  • DarkSector
    #399
    És ezt kell megszerezni egymástól..csak mindig 1 embernél lehet lassítás....
  • Alwares
    #398
    Ott csak egy módban van lassítás. Ott fel kell venni egy cuccot és akkor te ugyan olyan gyors van, csak a többiek lesznek lassabbak...
  • Magiszter
    #397
    Ott hogy oldották meg?
  • DarkSector
    #396
    Talán mint fear...
  • adammmmmmm
    #395
    Lehet valamit tudni arról hogy hogyan oldják meg a multiban az időmegálást a lassítást stb?
  • Magiszter
    #394
    Érdekes dolgokat véltem felfedezni a "megújult" változatban. Én azt vártam volna hogy az időképességeket kicsit jobban... ránk bízzák. Értem ez alatt hogy a megállítás és a viszsatekerés csupán 5 másodperc míg a lassítás sokkal több. A "régi" demóban a visszatekerés is 12 másodperc volt úgy mint a lassítás. Persze nem adhattak végtelen "képességeket" de az a 12 másodperc minden képességnek jót tett volna. Számomra ez némileg elrontja a hangulatot, de attol függetlenül tetszik a játék és a teljest tutira végigviszem párszor.

    Addig meg várok valami csítet vagy trénert erre az "időproblémámra"
  • ricsa008
    #393
    szasztok az mér van hogy klikkelek az ikonra és csak egy pillanatra előugrik egy ablak de semmi 9600 xt-m van
  • Twetr0x
    #392
    okt. 30
  • ellington
    #391
    mikor jön ki a full?
  • csoola
    #390
    lehet tudni már a "vilanos" hiba okát, hogy miért nem indul? vagy X600-al ne is várjam? csak messze a hétfö és régen is nagyon vártam a gamét, a demoja régen is tetszett, ezt meg mindenki magasztalja, szal biztosan franko:D cask hát elinditom, egy pilalnatra látni egy ablak keretét eltünik és nem történik semmi...
  • Twetr0x
    #389
    Nem tudom, hogy ti mennyire vizsgáltátok meg a szöveget a demo után, de most hogy így elolvastam, örömmel jelentem, hogy LESZ MULTIPLAYER!
    - Max 16 fő
    - 14 Pálya
    - "Timeshift játékmódok": Meltdown Madness, King of the Time, 1-on-1
    - Klasszikus játékmódok: Deathmach, Team Deathmach, Capture the flag

    Mostmár méginkább várom a fullt!
  • DarkSector
    #388
    Valami végett kicsit szar lett a minősége...
    Na mindegy ha már szenvedtem fél órát vele...
    Timeshift max-on...bár a v. minősége gyengusz...
  • DarkSector
    #387
  • IgH
    #386
    Ahhoz képest hogy megmondod,érdembe nem sok mindent tettél hozzá a mondanivalómhoz.
  • DarkSector
    #385
    Megmondom, hogy mi van!
    A TimeShift azért egy istenjáték, mert lehet hogy nem a világ legszebb játéka, vagy nem a legváltozatossabb, viszont bennünk él már régóta a régi már akkor is gagyi demo...
    És ez ami az erőssége a fejlesztők félistenek, hogy abból a ratyiságból egy ilyen álleesős játékot kreáltak, úgy hogy alapjaiban mégsem változott meg...
    Ez ami hihetetlen meglepetés sok embernek, mert ezt senki nem gondolta volna, hogy az a korrekció amiről beszéltek, az ilyen változásokat hoz majd...
    Bizony lélegzetelállító, mikor az esőben lassítva lővöldözöl a benga robotra meg a katonákra, akik melletted harcolnak...

    És a karakterek kidolgozottsága fényévekre van a régiekhez képest...
    Látszik, hogy rágyúrtak a shader-ezésre....
    Nem véletlenül töltöget külön Feltüntetve SHADER-t...

    Ez egy nagy meglepetés volt...
    Háát ugye régen pont azért fogták vissza, mert senkinek nem tetszett..mondjuk nem csoda...

    De most már biztosra mentek... és bejött nekik...
    Pár hónapja, még azt hittem, hogy összességében a Crysis a legjobb és legszebb, de a Demo dömping után elbizonytalanodtam!

    Jah és Area51 még meg sem jött!!!!!!
  • IgH
    #384
    Most h kipróbáltam a másik 2übergame demóját is (cod4,ut3) még mindig tartom,h nekem a timeshift tetszett meg a legjobban. Mondjuk nem vagyok egy nagy multi játékos,szal az ut3 annyira nem is versenyezhet,viszont a cod4et nagyon vártam/várom,de a demó alapján nekem ütősebben tűnt a timeshift. Viszont ez ugye nem jelent semmit,mert nekem a Ts-el kapcsolatba az az aggodalmam,h egy idő után túl egyhangú,monoton lesz,legalábbis a képek alapján nekem vmi miatt ez jött le. Mindenhol a demóba látott szakadó esős,lerombolt város,meg ilyenek. Meg a sztoriról se tudni sokat,ezek meg ugye elég fontos dolgok. A cod4nek meg sztem biztosított a változatossága a tömérdek különböző pálya,vagy az ilyen fpsekhez mérten egész korrekt sztori miatt. Na mind1,majd meglátjuk,továbbra is drukkolok a Ts-nek.