2583
  • Maxtreme
    #2543
    Azzal ne nagyon próbálkozz :)
  • atinq
    #2542
    Kicsit utánna néztem mert erről a kártyáról nem sokat tudok. Amit találtam az az hogy kb egy Gforce 3-as szériának felel meg amit játékra nem javasolnak. Én 8-as szériával nyomom és kezd elavult lenni.
  • alcotb
    #2541
    Isohunt-on írták sokan hogy tökéletesen megy...Már próbálkoztam többfajta verzióval is.Lehet hogy a videokarimmal van a baj?Intel gma x3100
  • atinq
    #2540
    Nekem a multi5-ös verzió van és nem volt vele semmi gond.
  • alcotb
    #2539
    Hello!Bocsánat, lehet másnál is fennált ez a probléma de nincsen kedvem végigolvasni az összes oldalt.Tehát az lenne a problémám hogy nekem nem indul el.Skullptura verzió (ha mond valamit).Felugrik egy ablak majd gyorsan el is tűnik.És utánna semmi.Van valami megoldás?
  • Optimus Prime
    #2538
    Néha,ha felnézel találhatsz egy szervert, max kettőt, de az már rég volt. Néha én hostolok egyet, hátha begyűlik pár játékos.
    Sajnos multiilag nagyon kihalt a játék, pedig messze a legpergősebb és legjobb testre szabható multi, amivel találkoztam.
  • atinq
    #2537
    Köszönöm rendes vagy de előre nem igazán tudom mikor érek rá. Egyébként az mit jelent hogy néha-néha van egy-egy??? Elindítod a multit és találsz szervert????
  • Optimus Prime
    #2536
    Néha-néha van egy-egy. De ha érdekel priviben megbeszélhetünk egy mecset 1vs1-ba. :)
  • atinq
    #2535
    Szép napot. Valaki nem tud esetleg egy két szervert hogy multiba is lehessen nyomni???,
  • Optimus Prime
    #2534
    Nekem UK kiadás van meg és dettó. Hogy maga a játék is lehet magyar... Az amcsi kiadású Mirror's Edge-nél még a nyelvi fájlok, readme, stb. is megvannak hozzá.
  • atinq
    #2533
    Sziasztok. Nekem elvileg magyar nyelvű lenne a játék legalábbis a telepítő és indító menü magyar feliratos. De a játék már angol. nem tudja valaki hol lehet esetleg átállítani a feliratot magyarra??? Előre is köszi.
  • Optimus Prime
    #2532
    Hát... a hazai kiadáson elvileg van magyar felirat és csak 990 Ft-ért vesztegetik.
  • Bulics
    #2531
    Helló. Olyan bánatom lenne hogy nincs magyarítás a játékhoz, nem lehetne valahogy megszerezni a magyar nyelvi fájlokat?
  • Gabja
    #2530
    köszi! összejött :) csak megint figyelmetlen voltam és nem vettem észre hogy középen le lehet ugrani... LOL
  • Optimus Prime
    #2529
    Amikor egy erkélyre, emeleti szintre mész, ahol vonatsínek vannak és neked abba a vonat garázsba (nem jut eszembe a szakneve) kellene bemenned?
    Trükkös egy rész. Nekem is nehezen jön össze. De ha az F billentyűt nyomod automatikusan a megfelelő TimeShift funkciót használja a ruha és ez itt asszem a lassítás. De ugornod kell le azonnal, amint a kapcsolót lekapcsolod. És vigyázz a vonattal! :)
  • Gabja
    #2528
    hy! ne mtudom olvassa e még vki ezt a fórumot de lenne egy nagy kérdésem. elakadtam egy résznél. be kell juttni a rakodótérbe. van fent egy kapcsoló ha meghúzom akkor kinyílik egy ajtó, kijön egy vonat és bemegy egy másik zárt részbe. na most ilyenkor mi a szitu? visszaforgatásssal ha csinálom akkor nem érek le időben a vonathoz. annyit elértem hogy az egyik zárt részre be bírtam szaladni nagy nehezen de utána visszaforgatással nem történik semmi. pls help. ha tudok majd linkelek be képet is hogy képbe legyetek.
  • heyho21
    #2527
    próbáltam azt is és "indítás rendszergazdaként" is bepipáltam
    eddig az össze program,játék így elindult.....nem értem ez miért nem!:(
  • Optimus Prime
    #2526
    Kompatibilitási mód?
  • heyho21
    #2525
    Hello!
    64bit-es vistára nem akarja feltelepíteni, el sem indul a telepítője!
    Tud valaki segíteni?
    Előre is köszönöm!
  • MR ME
    #2524
    helyette érdemes odafigyelni a singularity nevű játékra, elég igéretesnek tűnik
  • Optimus Prime
    #2523
    Még ha tervezték se lesz, mint lentebb is írtam már a játék nem nagyon lett népszerű. Vagy egyáltalán ismert. Nézd meg az első is milyen nehezen állt össze az Exclusive TimeShift Chronicles videókban. :(
  • ApPa123
    #2522
    nem lesz 2. rész?? engem nagyon érdekelne de nem találtam róla semmit:S
  • steweee
    #2521
    jó nekem az angol is, értem én... :)

    csak ne úgy mint a jerichóban, hgoy hiába volt leírva, az istennek se tudtam továbbjutni..... hiába próbáltam a leírás szerint
  • Lothargia
    #2520
    Én sehol nem találtam hozzá magyar nyelvű végigjátszást
  • Lothargia
    #2519
    Ok, köszi. Sikerült is. Utána tényleg 1perc van hátra belőle.
    Egész jó hangulatú kis játék volt. Kicsit rövid, talán kicsit egyszerű is, néhol hibákkal, de szerintem méltatlanul népszerűtlen ez a game.
  • Optimus Prime
    #2518
    Valahol biztos van végigjátszása, bár a játék nem túl népszerű, sehol. :(
    Lothargia: a végén vagy. Pár tipp: a rakéták elől időlassítással tudsz védekezni, a kapott itt kitolt szóval nyugodtan tudsz mozogni. Nekeme vagy 20x sikerült, lényeg, hogy ki kell lőni mind a 3 tornyot. Ezután mehetsz tovább, ezután quicksave, mert egy ablakba leszel, ha lehet ne lépj át azonnal és vedd fel az utolsó muníciót adó fegyvert. Ezek után már csak egy ágyút kell kilőnöd, után a többi viszit az in-game.
  • steweee
    #2517
    van amúgy végigjátszás hozzá?
    én mikor megjelent, rögtön az elején elakadtam, és töröltem is a picsába. de miovel nagoyn sok komment van hozzá, lehet télleg jó játék. felrakom akkor újra ha van hozzá segítség
  • Lothargia
    #2516
    sziasztok!
    Szintén elakadtam.
    Szerintem már a vége felé vagyok, van 1olyan rész mikor a tetőn kell kinyírni 3megjelenős-eltűnős palit, majd 1 marhanagy 3ágyús lépegetőt a távolban. amit leszedtem -mondják is a társak- el kellene tünni mert vmi bombák hullanak minden honnan nem lehet semerre sem menni. Van vmi félig lyukas fal, oda nem férek be, meg vmi félig kinyílt rácsos ajtó, amit szintén nem tok kinyitni. ahonnan+ jöttem magasan van, oda sem lehet visszaugrani...
    Mi a megoldás???
  • disp
    #2515
    akinek irányitás gondja van nem mozognak az egerek billenytyü nuku és a patch se segit anak eszt ajánlom a timeshift mappába a /bin/controls mentcse ahova akarja és amikor beszart a billetyüzet akor a JO flájt irjatasa felül a rosszal és van irányitás de ezek előőt JONAK kell lenie a játéknak mert a rossz flájt minek menteni?na ha kérédsetek van szóljatok a hellyesirás miatt bocs 12/F reinstall nem mindig oldja meg mert sokszor befagy föleg a multiplayer beállitás váltosztatásnál
  • revi73
    #2514
    sziasztok, nekem 1 gondom lenne, igaz nem olvastam végig az infokat itt az SG-n, de amikor megtalálom a Zeppelint és ott a lift, na Én ott nem tok tovább jutni, kérnék egy kis helpet, előre is thx
  • maxy24
    #2513
    Ezt is +találtam!
    Köszi a segítséget "csabika1982"
  • maxy24
    #2512
    Ok! Reinstall megoldotta!
    Még egy kérdés! Fordítást hol találok hozzá?
  • maxy24
    #2511
    Szevasztok!
    Lenne egy kis problémám a játékkal. Feltelepítem, patch, crack, elindít, és a játék menüjébe lefagy a billzet, meg az egér is. Illetve nem teljesen lefagy, mert az Alt+F4-re reagál (meg még egy pár gombkombinációra Alt+Esc, Ctrl+Esc, Alt+Tab), ki akar lépni, de se jobbra-balra, se Enter gomb. SEMMI!!!
    Szerintetek mi lehet a baj?
  • noej
    #2510
    Köszönöm szépen az információt---sikerült :-DD
  • Optimus Prime
    #2509
    A nagy "terem" ahol az a bazi nagy ventilátor van a padlón? Hehe, trükkös, nekem negyedórára és 5 halálba került mire rájöttem. Menj közel hozzá, majd a rámpa szélén állj meg, ekkor az automata timeshift funkció átvált rewindra. Nyomd meg a F-et és ugorj a ventilátorba. Így az idő és a levegő visszafelé forog, ergo feljutsz a toronyba. Ott már csak navigálni kell, hogy a korlát mögé kerülj, de vigyáz 2-3 őr vár rád.
  • noej
    #2508
    Sziasztok!
    Látom elég rég óta nem irtak ehhez a témához.
    Nekem sajna lenne egy kicsi problémám:
    A játékban elakadtam a ventilátoros résznél amikor időmegálitással a számitogépnél kinyitom a átjárót majd átmegyek,de ott a baromi gyorsan forgó ventilátornál nem tudom merre, egy szinttel feljebb,vagy át még van 3 ajtó.Hogyan?valaki aki végigvitte...Help
    Sziasztok
  • akrosztikon
    #2507
    Pont most voltam ott. Működik a lassítóval, át lehet érni rajta így.
  • Optimus Prime
    #2506
    Egy képet tudnál küldeni? Így hirtelen nem ugrik be.
  • urbanszky
    #2505
    Üdv a fórumozóknak!
    Egy kis segítség kellene. Elakadtam azon a részen, ahol egy légcsatornából leugrom egy terembe és tele van piros hordókkal. Sehogy sem jutok el a terem végéig, mert a faszi mindig felrobbantja a hordókat. Az időlassítás sem elég a végigszaladáshoz. Esetleg egy mentés is jó lenne!
    Előre is köszi
  • Optimus Prime
    #2504
    Nekem ezt a demó csinálta mikor nem telepítettem a legújabb akkor béta driver 164 verió és afölöttivel simán mennie kell. Hacsak nem a crack. Nekem 3 GHz Celeron, 1,5 GB RAM és Geforce 8600 GT 256MB simán fut max grafikán. Ez a legújabb nVidia driver. Ha így se megy nincs jobb ötletem

    Egyébként ki szokott esetleg multizni? Elég kihalt ilyen téren a játék, pedig jól összedobott multija van. Néha van egy-egy szerver, de mindenki oroszul írogat. :S
    A játék folytatását meg szerintem senki nem várja, kész csoda, hogy egy átírás után ez is elkészült. :(