414
  • Sgtfathi
    #94
    HUUU olyan mintha JEDI lovag lenne az ember,olyat lehet zúzni a Psi-képességekkel.
  • Sgtfathi
    #93
    Kipróbáltam és nálam is megy SfNightmare-el.Amugy a game ritka jól sikerült animációval kezdödik ("Ezt nem szabad kihagyni érzés").A játék grafikája jónak mondható,az irányitás se rossz,szval bele is mélyedek.
  • pinehead
    #92
    így okés, thanx m8t!!
  • grebber
    #91
    Nekem az van rányomok a Disable cd-re semmi sem történik rányomok utánna a disable node-ra szintén seemi sem történik rányomok a disable ch2-re lefagy a gép és nincs más csak reset.

    Ezért használom én a manuális cd-lehuzogatást ugy megy.
  • pinehead
    #90
    +nézem,thx.
  • Ronika
    #89
    ne csak disable CD-t nyomj hanem még disable none vagy ha kell akkor disable ch2! nekem ez vlt a bajom :D
  • torrente
    #88
    Várj 1 hetet, aztán biztos kijön egy normális verzió.
  • pinehead
    #87
    vki dobjpn tippet,mit lehetne még megpróbálni starf***+lehúzogatás mellett....
    nekem sehogy sem indul...://
  • magus755
    #86
    Tedd azt nagyon kiru a game
  • grebber
    #85
    Kösz.Akkor csinálok helyet azt kiprobálom.
  • magus755
    #84
    2.67 Gb
  • grebber
    #83
    At installációs folyamat eredményeképpen hány GB-ot telepít fel a game??
  • pinehead
    #82
    már ahol.
    letöltöttem a s******-ot, mindent a leírtak szerint csináltam, még CD-lehúzással is volt próba, semmi.
    ??
  • magus755
    #81
    nekem is elindul a game az igaz hogy a cd-röl a kábelt le kellet huznom de nem rossz a játék!
  • Thanatos
    #80
    tökéletesen megy a leirás szerint és igy elgalább nincs patch gond, de senkit ne zavarjon :D
  • grebber
    #79
    Restricted Area Starforce 3.4.76.00 remélem csak feltöri Reloaded minél előbb.
  • fitutufi
    #78
    elég a crack csak
  • Coast
    #77
    alcohollal sem megy. Mindegy megvárok egy rendes tört verziót
  • Thanatos
    #76
    pedig a daemon a nyerő ilyeneknél :P legalábbis daemonal nekem még sose volt semmi bajom...
  • Caponee
    #75
    Talán használd a leg újabb alkoholt ne a daemont.
  • Coast
    #74
    hát nekem még akkor sem akar elindulni, ha minden szart lehúzok meg még a sf-ban is megcsinálom a dolgokat!Dics checking után mindig insert licsened disc-et ír ki
  • Caponee
    #73
    Simán elindul.. Azt kell csinálni, amit az infoban irnak.Pl én nem húztam le semmit, mert akkor nálam felejtős lenne a game.
  • sipi78
    #72
    na csá
    nekem ugy indult el hogy kikapcsoltam a amit kelet +cd rom kábel le minden más virtuális meghajó kikapcsol gamecopyrol leszedtem az uj mini imagét és demonba be és indul
  • Thanatos
    #71
    sok sikert...
    (azért halkan megsugom hogy csak 1-2-es sf-ekel megy 3as al nem...)
  • magus755
    #70
    Ja igaz bocs!Akkor nem tom de satrforce-os game is elindult ezzel a megoldással na de mindegy majd kiproszálom ha lejött ugyhogy egyelöre off-olom a témát!
  • Thanatos
    #69
    sacred nem sf3-as, egyébb hozzáfüznivaló? :)
  • magus755
    #68
    Figyu elég sokmindent irnak ezeken a honlapokon de azért én megprobálom ha lent van a game de elvileg a sacred underworld is starforce-os játék és megy a gamejack-el de nem akarok vitatkozni majd inkább ha lent lesz kiproszálom!De személy szerint nem hiszek a sf nightmare-ban!
  • Thanatos
    #67
    magyarul: nem fog vele menni..., ennyi, ha azt kréded miért ovlasd el kcisit jobban a progi honlapját...
  • magus755
    #66
    oké ezt nem jáccom tovább
  • Thanatos
    #65
    mer
  • magus755
    #64
    mer?
  • Thanatos
    #63
    nem kell jónak lennie...
  • Shep
    #62
    tudtok letöltési helyet, mert sehol nem találom, persze az ilyen beírásokat mellőzhetitek, hogy privát ftp meg regisztrációt igénylő torrent oldal, ahol a regisztráció már rég lezárult. Előre is thx,.
  • magus755
    #61
    sziasztok probálta valaki a gamejackal elinditani elvileg ilyen starforce-s játékokhoz jonak kell lennie!
  • Thanatos
    #60
    a hiba az ön készülékében ugye... :)
  • Maxtreme
    #59
    Elvileg :)
    De nekem ugy sem megy :)
  • grebber
    #58
    Elvileg ha lehuzod a kábeleket lazán mennie kell.
  • fitutufi
    #57
    Lacc hogy indítottad el ???
  • STREEX
    #56
    Download Starforce nightmare from http://starf.bestmedia.kiev.ua/.
    Run the SFNightmare.exe and Disable CD then Disable node,"if needed
    Disable ch2(depending on what IDE cable your cd drive located)".
    3. Mount the MI image using latest Daemon Tools and Run game.

    Nekem se megy az istennek se.Azt honnan lehet tudni hogy szükséges-e a ch2 kikapcsolása?
  • ThugEdge
    #55
    na ez már érvelés,reméljük a legjobbakt