414
  • Crasytom
    #414
    végigjátszás!!!
    http://onlinegame.hu/index.php?bejegyzes=4a028ba1df956
  • tigeroo
    #413
    hali! felraktam a játékot az a baj hogy a játék mozgása KÉSIK!

    nagyon zavaró hogy mozgás közben továbbmegy/el se indul az én irányításomra!

    vertial sync-et hiába kapcsolom ki nem jó. mi lehet a baja?

    (2ghz, 768mb ram, ati radeon 9600, 2éves xp)
  • Evin
    #412
    Nincs hozzá.
  • Robi546
    #411
    Hello

    Nem tud valaki a Psi Ops Mindgate Conspiracy-ra magyarítást???
    Aki tud az írja ide a linket pls!
  • Aquir
    #410
    ok xD most a team fortress 2-őt nyomom
  • Kazuma92
    #409
    nem olyan hosszú játék az...:D
  • Aquir
    #408
    én letöröltem mert megelégeltem hogy még mindig nem volt vége.. csak ilyen hülyeségek, de majd visszatöltöm mert a mentések megvannak xD
  • disp
    #407
    már megcsináltam (kertem helyet)és jo a játék a telekinesis irányitása néha idegölő de attol nagyon jo 1 ingyenes játékhoz képes(régen nem volt ingyenes)
  • disp
    #406
    a játék állat de nem tudok játcani mert a telepitőjét ha elinditom egyből elindul és a C re tenné de nekem ketté van osztva és nem féne fel a game csak a D re a C ről adatokat meg nem tok törölni mert ezen csak programok vanak tehát megszivtamjavascript:document.newmessage.submit();
  • balkq
    #405
    Hello
    a gamenak van egy olyan baja, hogy egy csomószor lefagy és kilép. már a 2. pályánál nem tudok továbmenni mert mindig kilép
  • MaffionZi
    #404
    oksa megpróbálom és kössz hogy válaszoltál
  • Aquir
    #403
    nagyon hallucinogén az a rész, tapasztald ki hogy melyik a jó irány, a végén úgy is csak egy jó irányba lehet menni

    (de ha azokra a lassan mozgó izékre gondolsz a végén, akkor asszem tűzzel kell lelassítani őket, vagy mi.. utána meg talán jön a japó nő és őt is el kell pusztítani)
  • MaffionZi
    #402
    egyébként nagyon jó game
  • MaffionZi
    #401
    csá
    ott tartok ahol az a japán nő van és vagy szédülve meg szellemeket látsz ott merrre kell mennni előre is kössz
  • Kazuma92
    #400
    hét igen. Meg sztem rövid is. Voltak egyes helszínek, amiket ki se használtak rendesen. pl a temető: oda valami hosszú nehéz dolgot kellett volna tenniükm,ráadásul az ottlévő zombikat se használták fel többször...
  • HUNMemphis
    #399
    Egyetértek.Én meg nem tudtam végigtólni mivel a létráknál merezonált és úgy a földhöz csapott hogy szétnyílt a lyukam is.Szóval leszedtem.Pedig szórakoztató volt.Csak a kihívás az egy kicsit gyene lett.
  • Kazuma92
    #398
    Psi ops rulez még mindig:)
    De olyan jó nektek: Ti eltudtatok benne akadni... Nekem az egész játékban a kihívás hiányzott:( (nem az ellenfél kihívás, hanem a bossfight, és a "bolyongás/szarakodás" kihívás. Mert vihetném elit fokozaton, de attól még nemfogok rajta bolyongani
  • overlocker
    #397
    MGVAN!
  • overlocker
    #396
    milen fedezék?? bárhova mek?? rács van? hova bujjak??
  • G18XM8
    #395
    Azokat a palackokat kell hozzávágni oda ahonnan kijön a lézersugár a telekinézissel majd mikor így leromboltad a gépet amibe a csaj van kijön, ugyan így kell a csajt is kinyírni hozzá vágod a palackokat. Amikor kigyullad minden bújj amögé a fedezék mögé ami nézz szét látni fogod.
  • overlocker
    #394
    Légyszi segítsen valaki!
  • overlocker
    #393
    Hali! Most mgint elakadtam:S Ahol egy lángolo csajt kell kinyirni de 10 mp után kigyullad minen és gam over... csipog valami és ennyi... mibe löjjek? a saj sérthetetlen...
  • Aquir
    #392
    nincsmit :)
  • overlocker
    #391
    THX KÖSZI SIKERÜLT!!!
  • Aquir
    #390
    a Fussion Tower ugye? körbe körbe megy a fúzió..

    Ha ez az akkor azt kell csinálnod hogy:

    vannak kapcsolók amik gyorsítják a fúziósugarat. ugy kell intézned hogy az elején a kapcsolókat még te kapcsolgatod, de egyre gyorsabb a sugár, ezért a végén már egy általad irányított ellenséggel kell kapcsolni az utolsó előtti kapcsolót ami maradt, úgy hogy te ottvagy a legutolsó kapcsoló szobájában(amit még nem kapcsoltál be), így nem kell kimenned amikor nagyon gyors a sugár.

    szal valahogy úgy intézd hogy irányított ellenséggel csináld olyan helyről, ahol még nem kapcsoltad be a kapcsolót, én így emlékszem
  • overlocker
    #389
    HELP!!! Elakadtam és má mingyá flkötöm magam nemtok továbbjutni ott amikor lenomo azt a picsát aki ilen nagy szörny lesz és utána lévő pálya ahol fel kell növelni valit és ilyen folyoson mek ahol jön ilyen sugárzás olnya gaa sugárzás szerü ilyen lila és mior már hármat mnövelek a negyedikhez sose jutok oda mert aza kibazsott sugárzá má geci gyors lesz.. mit tgek?? trainer se segitett unlimited heath akkor ismghalok...
  • HUNMemphis
    #388
    Rendben és köszönöm a segítséget /=)
  • Aquir
    #387
    Asszem ahol ők beszélgettek ott át kell menni a falon a test-elhagyós körülnézés- képességgel, és asszem meglátod mit kell bennt keresi:)
  • HUNMemphis
    #386
    Sziasztok!
    Tegnap raktam föl a gémet és hát...........elakadtam asszem a második pályán.
    Röstellem de egyszerűen nem tom megcsinálni.
    Küldök pár képet.

    Ha tovább megyek akkor azt a nagydarab niggert és a sárga fapofát hallgatom ki.
    Utána pff látom a térképen a documents (kis zöld karika) de nem találom és nem is férek hozzá.
    Szépen kérlek titeket próbáljatok meg segíteni mert eddig tök ász a gém és szeretném tovább vinni.
    Ha még kell kép csak szóljatok.
  • Kazuma92
    #385
    végigolvastam az egész topicot, és sokan olyan helyeknél akadtak el, ahol én azon tünődtem hogy miért ien kurva egyszerű a játék XD
    sztem cask a legeslegvége egy kicsit nehéz...
  • Kazuma92
    #384
    nah végigvittem... ez a játék kegyetlen jó! (ps2-n vittem végig)
    vegyétek meg, tölcsétek le, én csak ajánlani tudom!
  • Kazuma92
    #383
    ott asszem elkezd menni az idő ugye? egy eddigi bezárt ajtó kinyílt ott menj be manipuláld a katonát (kat) és nyisd ki az ajtót)
    megjegyzem nekem lejárt az időm de nemcsinál semmit.
    asszem itt tartassz
  • Aquir
    #382
    hát ez most nemtom hol van. Próbálj mindenhol továbbmenni ahol lehet
  • skatebab
    #381
    elakadtam ! :(,vki tudja h mit kell csinálni amikor beirtam a 1911 -es ajtokodot s bementem oda s ez a feladatom most: "Go through the vent system and meet Sara in the Warhead Storage Room"...
    itt van végigjátszás de nem tom hol kellene "felemelni magamat"...

    http://faqs.ign.com/articles/530/530802p1.html

    pls. kösz
  • Kazuma92
    #380
    kösz, csak azért kérdeztem, mert már rég játszottam jó tps shooterrel, és nemaakrom hogy hamar vége legyen. sztem miest végigviszem, ujra előlről kezdem, csak elite fokozaton
  • Aquir
    #379
    valahol az eleje-közepe körül lehet de még én sem vittem végig teljesen (de már minden képességem megvan) szal nem tudom
  • Kazuma92
    #378
    ez a játék kegyetlen jó!
    most tartok ott ahol a lilaruhás négert( najó, afroamerikai :) ) -el harcoltam, de elmenekült. kb hol tartok? remélem azé hogy még nemtartok a közepén, túl rövid lenne...
  • Aquir
    #377
    énnemtom :|
  • gyonax
    #376
    Ezt nem lehet valahogy gamepadra(Logitech CordlessRumble Pad 2) beállítani?
  • Aquir
    #375
    Hali. Nem emlékszem mi volt ott, nézz körül nem hagytál -e ki valamit, vagy nézd meg az inventory-t nincs -e nálad valami amit használhatsz, szóval nézz körül