26
  • zeus
    #26
    Meg hát ne felejtsük el a BF:Vietnámhoz készült POE v3-as modifikációt se!!!

    ...persze meg sem közelíti a BF2 előadás képeit, de hangulatban bixtosan közelel van!!!

    BFV-POE ra fel mindenki :)
  • Amon Serrano
    #25
    Nem, nem azt fejlesztgetik! Ez egy teljesen új motor lesz! A desertcombatban nekem nagyon nem tetszik a helik irányítása!
    Egyébként meg gyertek, próbáljátok ki a Battlefield: Vietnam-ot! Szerintem nagyon jó! Helik, tankok, vadászgépek... mi kell még?
  • KurtVampire
    #24
    Ki tudja mikor fog kijönni? Én őszintén már nagyon várom, sztem ez lesz a legjobb FPS!!
    Én Army rajongo vagyok, de ez még azon is túltesz, legalábbis amit eddig láttam belőle...
    Tud valaki valamit??
  • klezzz
    #23
    Most is van hasonló játék és jó is neten: DESERTCOMBAT
    Sztem azt fejlesztgetik erre meg uj motort raknak alá.
  • Diego02
    #22
    Ja és azt tudja valaki mikor fog megjelenni magyarországon?
  • Diego02
    #21
    Én tuti végignyomom.Mellesleg tök jó ,hogy lesz végre egy jó 20.századi játék.
  • OliApa
    #20

  • device
    #19
    En ha hazaerek angliabol ami 2 honap mulva varhato , ha addigra megjelenik be sem lepek a hazba bf2 nelkul. arra varok milyen hardver kell majd neki addig nem is veszek semmit.es igen, istencsaszar game lesz.es ponthogy nem az a lenyeg hogy lojj mint egy vadbarom. de jo jatek lesz ebben egyetertunk
  • Tetsuo
    #18
    A játék lexarabb pontja az mikor meghalsz, nembaj! A lényeg az hogy lőjjél mint egy vadbarom..
  • Sauron
    #17
    Szerintem Zsír lesz a játék! Battlefield 2 Rules!
  • haxoror
    #16
    Battlefield 2 topic
  • Dredd
    #15
    Igenigenigenigen :D
    Ez az a játék, amelyiket a megjelenés napján fogok megvenni (brühühű). Nem szívok még egyszer, hogy a szerverek 5%-án tudok játszani, ha épp ismerem, melyik a cracked.
    Kíváncsi vagyok, hogy ilyen grafikához, mint ami a képeken van vajon milyen vas kell majd?
  • Picador
    #14
    Nem is volt sztorija a BF1942-nek...
  • haxoror
    #13
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ LOL
  • Huvarg
    #12
    be kellene tömöríteni a második videót
  • Bucser
    #11
    Szimulátor:D Mik nem vannak.. ezt szimulátornak hívni:D
  • NEOreg3
    #10
    az emberek kidolgozása tökolyan mint a vietnamban, de amúgy az összkép jó
  • akyyy
    #9
    lehet nem lesz benen egyjátékos mint a vietnámban.....de engem az se bánt.....főleg neten nyomni....ohh...
  • sweech
    #8
    háááááááááát......................................EZ KI...OTT JÓ VAZZZZEG!!!
  • joebacsi
    #7
    ne szimulátort várj tőle :)
  • Hamed
    #6
    Főleg ha olyan jó sztorija lesz a single-nek, mint az egyben.
  • Tiby
    #5
    Nagyon jók ezek a képek.Ki vagyok a játékra éhezve
  • blackeagle
    #4
    ACE óta nem játszottam jó szimulátorral ,remélem az a része jó lesz.
  • Killgore
    #3
    Már nagyon várom ezt a gamét, tuti, hogy végigtolom, amint meglesz:)
  • pafi
    #2
    ja, és abból fél perc logó.
  • Sadist
    #1
    Egy másfél perces videó miért 250 mega? Kell a ragyának 800*450-es felbontás!