66
Nemesis Strike
  • Shep
    #66
    én azért odáig nem jutotottam elenben azért pár hete már befejeztem a gamet, de szerintem a Kill Switch jobb.
  • Drex
    #65
    most vertem szét a bill ugyan itt.... eccer majd rájövök :)))
  • magus755
    #64
    Ha valaki el van akadva a 2 pályán ott azt kell csinálni hogy zuhani kell mint állat!
  • Shep
    #63
    Mi a trükkje annak a pályának /18/ amikor kiugrok a gépből, és ezermillió rakéta repül felém, elkerülni nem nagyon lehet, szétőlőni mégúgy sem, ha nem zuhanok akkor szerintem lejár az idő, szóval? ...
  • Shep
    #62
    na meg vagyok lőve, 1x pálya Owl-al bejutottam a bunker belsejébe, aátvezető megvan és csak ott ál a fickó az átvezetős szélesvásznú dolog még mindíg ott van, a karakter tud jobbra balra nézni és ennyi, remélem ha újrakezdem akkor már jó lesz.
  • leslieboy
    #61
    köszi,sikerült!Csak most vehetek egy új billentyűzetet!
  • Shep
    #60
    na úgy lehet, hogy az összes irány gombot nyomogastod egyszerre ész nélkül
  • V Carter
    #59
    Engem is érdekelne,hogy hogyan lehet lerángatni magunkról azokat a figurákat
  • Shep
    #58
    fel vagyunk háborodva, de ha megmondod, hogyan kell lerángatni magunkról a figurákat, akkor szemet hunyunk a dolog felett :)
  • Seth
    #57
    nem akkora probléma nyugi
  • dardevil
    #56
    Hát én nem tom, hogyan került be ez a kép oda ! Mert én nem ezt linkeltem az biztos ! Amivel feltötltöttem én többet nem használom, ez már a 2. ilyen alkalom. Egyébbként nem értem az egészet.

    Elnézést kérek mindenkitől.
    #41
  • Shep
    #55
    én is szivesen elekadnék ott.
  • bodesz
    #54
    az a hely ami a 3. képen van na én ott akadtam el :D
  • leslieboy
    #53
    Szintén ez a problémám!Ráadásul én olyan pályán vagyok,ahol ha rámkapaszkodik,akkor egy idő után belerombolunk a rakétákba!SOS!!!
  • magus755
    #52
    sziasztok én még csak most kezdtem a gamet és a második pályán vagyok megtudnátok mondani mit kell csinálni amikor lebegek?
  • Shep
    #51
    A levegőben ránkakaszkodókat, hogyan lehet lerázni, azt írja mozogjak mindenféle irányba na jó de hogy, levegőbe elég érdekes dolog.
  • Shep
    #50
    tudom én is így jártam, ezért mentem vissza más utat keresni a nép meg csak jött és jött, aztán visszamentem és simán átfutottam, szóval ha máshogy nem megy a gurulással próbáldd úgy simán átmegy.
  • dardevil
    #49
    MISSION 09: KARLINGRAD DOCKS

    Én most járok az első orosz pályán, aszem felköthetem a gatyám.

  • Haversrác
    #48
    Shep! Ezen a pályán akadtam el, beértem a száraz dock-ba ahol mindenki RPG-vel rohangál, létrán felmásztam egy nyitott ajtóhoz,amin ha bemész jobbra energia és pajzstöltő balra egy pár katona és pár cső a falnak döntve, de az istennek sem tudok alattuk átmenni még gugolva sem, szétlőni nem lehet a csöveket, pedig a térkép szerint ez az egyetlen átjáró az első helikopterhez. most ez BUG, vagy hogy kell eljutni az első helikopterhez?
  • Shep
    #47
    Hány pálya van?

    Mekkora durva volt ez az első orosz pálya, mindenhol RPG-sek, ráadásul ha nem jó fele mentem folyamatosan újrajöttek, a helikopter meg átlőtt a falon, nézem mi a fene ez honnan lőnek, káromkodok, mondom mi van láthatatlanok, aztán mikor a helikpter lőtt akkor jöttem rá, hogy jé ezek átlőnek a falon, na mondom szép.
  • leslieboy
    #46
    thx!Köszönöm sikerült!Szerintem király játék!!
  • Haversrác
    #45
    Sehol sincs lépcső, csak létrák... és sehol viz. A radar piros pöttyel mutatja hogy merre menjek, de ott a falhoz vannak döntve csövek és sehogyse tudok átjutni, még guggolva se.(És ott ment is a játék.) Ugyhogy légyszi ird le pontosabban, mert már nagyon felbasz agyilag :) köszi
  • Shep
    #44
    menj a lépcsőn, aztán jobbra a végéig ott pedig a vízben lesz a falnál egy tartály ha azt szétlövöd kirobbanjta az a falat és mehetsz tovább
  • Haversrác
    #43
    Sziasztok!
    a 9. pályán tartok! Annál a résznél tartok, ahol a félredöntött csöveknél el kéne menni a helikopterek felé, de nemtudok!! Ez most valami bug, vagy mi? segítsetek!
  • leslieboy
    #42
    Én elakadtam azon a pályán,ahol a túszt a helihez kell vinni egy légpárnáson.Egy ídő után elfogyott az út,és most semmere!Gyalog továbbmehetnék,de nem jön velem a túsz,ha kiszállok a járműből!Mit kell itt tenni?
  • dardevil
    #41
    Újjabb képek.

  • dardevil
    #40
    Villámgyorsan zuhanni.
    Aszem bal shift + valamelyik iránybillentyű.
    Szerintem már sikerült.
  • Shep
    #39
    játék közben hogyan tudok kilépni, ESC-re nem reagál
  • krisz21td
    #38
    Vki help me!!
    2. pálya,zuhanás,mit kell csinálni?
  • Lifeforce
    #37
    Én már tegnap végignyomtam.
    Nagyon tetszett :)
  • dardevil
    #36
    Én most kezdtem a 3. pályát.
    A modern ninja-val való öldöklés tettszett a vonaton!
    Majdnem olyan volt mint: A Préda c. filmben.
  • gergod
    #35
    Köszi!
  • Lifeforce
    #34
    Nekem az egyik éjszakai ugrás tetszett a legjobban.
    Ugrás közben megtámadtak jó sokan.
  • Lifeforce
    #33
    Nincs benne multi.
  • dardevil
    #32
  • gergod
    #31
    Aki tolja mondja már meg légyszi, hogy van-e benne coop multi?
  • dardevil
    #30
    Page up - dawn. Oké !
    Köszi !
  • Lifeforce
    #29
    A Page up és dawnnal választasz gránátot.Azt mondja, hogy dobd el az MMB tipusú gránátot.
    Az eseményt meglátod :)
  • dardevil
    #28
    Én már a gyakró pályán elakadtam.
    A kém pasit irányítom a gyakorlópályán. A feladatom, hogy Select MMB gránat - remélem jó írtam - na itt nem tom mit kell csinálni.Mit válogassak ? Én már tologattam a dobozokat is, de semmi.
    Aki tud segítsen, előre is thx !
  • Lifeforce
    #27
    Itt lehet nézni shotokat.
    Ez most éppen a lopakodó pali :)
    Két emberrel vagy, az egyik katonai, a másik ilyen kém szerü.