24
  • szatigor
    #24
    Legértékesebb és leghasznosabb hirlevélnek tartom az Önök SG Magazinját, melynek számomra történő megküldését ezuton is köszönök. Szatmári Gábor nyugdijas Kaposvár.
  • KIP
    #23
    jah és ezen a linken található: http://www.xboxyde.com/leech_1073_en.html
  • KIP
    #22
    Azért elég lol volt mikor összeomlott az op rendszer a bemutatón, van róla videjó is
  • Herkulles
    #21
    Nem ismered Tárántínót, most készíti új filmjét.
  • dduma
    #20
    a digitális jövőt valahogy M$ nélkül képzelem el...
  • hungi
    #19
    Conan OBrien... olyan kint mint kb. Friderikusz
  • b
    #18
    jézus ereje. ki ez a szerencsétlen nyomorék bill géc mellett?
  • b
    #17
    kacagok.
  • DW
    #16
    Ő úgy gondolta, hogy a majd a Jerry Springert fogod rögzíteni és nem a jogdíjas filmeket:D
  • Zsoltika 007
    #15
    Kijött a Halo 2. Ez nagyon nagy húzóerő. (Akárcsak az 1 volt anno.) Elég sokan vesznek csak ezért X-box-ot.
  • Cat #14
    Engem ez lepett meg, de nagyon:
    "A 2004. évi karácsonyi ünnepek előtt az Xbox játékkonzolból adták el a legtöbbet az Egyesült Államokban, így az előzetes számítások szerint a konzol november és december hónapban elérte a 40 százalékos piaci részesedést"

    Ez nagyon magas, ahhoz képest hogy eddig az Xbox hol állt!
  • M2 #13
    "...a Windows CE rendszeren alapuló DVD-író, illetve digitális videofelvevő készüléket, mellyel mindenki felveheti, és DVD-re írhatja kedvenc műsorait, sőt, meg is oszthatja őket Windows XP és Windows XP Media Center Edition rendszerű személyi számítógépek felhasználóival."

    Itt miért nem tüntettek a jogvédő szervezetek az elmaradó bevételekért?
    Vagy 'műsort' szabad?

    Van pár új 'műsorom' DivX-ben...
  • archkoven
    #12
    Hát ennyi őrültséget és gonoszságot már régen láttam leírva egy helyen!
    A cikket ugyan még nem olvastam el, de már az nélkül tátszik, hogy mennyire gonosz a nézése.
    Ez maga az ördög.
    Annak meg külön örülök, hogy bill geci az idő múlásával nem fiatalodik, hanem öregszik. Ez nagyon meglepett.
  • FirStDeXTeR
    #11
    csak én érzem, hogy ezt a szöveget már hallottam, vagy tényleg kb. egy évtizede ez a lemez a m$-nál
  • DW
    #10
    Ő se fiatalodik:D Viszont megint jót röhögtem, amikor megláttam:D
  • NEXUS6
    #9
    A kavarást nem a sokféleség, hanem a szabványok be nem tartása, és az ebből következő inkompatibilitási problémák okozzák!
    Ezekből az M$ önáűllóan is "ötösre vizsgázott".

    Az a gond, hogy mivel már csak jóformán M$ termékek vannak a piacon az ember már azt érzi, mintha mindent az M$ sz.rt volna.

    Net, megbízható oprendszer, vagy tv-re köthető számítógép az xp előtt is létezett ám. De már a w'95 is csak csodálkozhatott másokon.

    Nem abból kell kiindulmi, hogy ha az M$ egyedül is szeméttel szórja tele a gépeinket, akkor még több cég mégtöbb szemetet fog produkáni.
  • intrex
    #8
    A microsoft és a szórakoztatás két ellentétes dolog. Ezzel a pléjerrel is úgy lehet majd seekelni a video lejátszáskor mint a win media payerben? Mert akkor már most elkezdek röhögni rajta :)
  • Killgore
    #7
    Én sem vagyok Microsoft gyűlölő, mert mindenem MS-os :D csak megjegyeztem :)
  • SoDI---
    #6
    részmről okésnak tűnik, ha nincs hatszáz megoldás mindenre, hanem mindenki MS-kompatibilis dolgot csinál, mert így nincs kavarodás
  • Tetsuo
    #5
    Unalmas lenne ha fikáznám a céget, igaz?
    Ezért nem írok semmit.
  • Shadow_THH
    #4
    Gates egyre öregebbnek látszik a képeken már nem? :)
  • takraj
    #3
    nem hiszem :D
  • Killgore
    #2
    Ez a Microsoft mindenhová betörni látszik..... Jó lesz ez így?
  • NEXUS6
    #1
    fórcamotórspórt rulez!;))))