218
Mi a három film, amin a legtöbbet agyaltál?
  • Adi
    #58
    Ken Park nagyon durva!:)
    Meg van dvd-n!:)
  • Adi
    #57
    Fhuu ne is mond!:)
  • Adi
    #56
    Az is kurva jó!:)
  • Adi
    #55
    Igen,igen!:)
  • Rohamoszti
    #54
    Mortal Kombat 2. - Vajon miért vártam ki anno a végét és miért ültem be rá egyáltalán?!
  • magus
    #53
    "fujj de budi van" reklam - na azon elgondolkodtam hogy hany fokos szogben kene baltaval szetverni a gyerek fejet aztan szetkenni anyja hatan a beleit.

    Amugy nem irok ide ilyen mindenki altal alternativnak nevezett filmeket, mint matrix, stb.
  • Gabyee
    #52
    aki nem látta még az nézze meg az Azonosság(Identity)c. múvit aki meg látta annak további jó gondolkozást kívánok:P
  • Punker
    #51
    Kisérlet is ide tartozik szerintem.
  • Punker
    #50
    mert az Összeomlás/Amerikai Szépség/K-Pax mellett nagyon gyenge :)
  • wizy
    #49
    csodálkozom, hogy az Egy csodálatos elmét még senki sem mondta...
  • fifi
    #48
    Last samurai miért?
    Képi világa szép volt, de egy akkora alapvető baromságra épült, hogy vérlázító...
  • Mortel
    #47
    Amerikai história X
    Gattaca
    Stigmata (ez nem annyira)
    I am Sam
    Ken Park (kicsit durva, de ha jobban bele gondolsz...)
    Meet Joe Black
    Mona Lisa Smile
    The Last Samurai
    Veronica Guerin

    A kör mért? szerintem szimpla horror, annak viszont nagyon jó!
  • flashX
    #46
    igen a Kontroll is jó a csuklyással!
  • Garfield
    #45
    Akkor te még nem láttad az Életvonat c. filmet.
  • ScoobyDoo
    #44
    A Zongorista
    Kontroll
    A Kör
  • Botond #43
    Memento?vagy vmi hasonló című film,az is agyalós volt
  • nemcsakfeel
    #42
    sajnos hogy igazad van.. és mindig ezek a filmek kapnak kitüntetést, díjat, pénzt ..
  • Bercy #41
    hetedik, 21 gramm, fight club, butterfly effect, osszeomlas
    ezek a filmek amiken elgondolkodtam, es telleg volt ertelme megnezni oket.
  • Bandew
    #40

    Eddig az egyetlen ilyen témát feldolgozó film, ami jó: Az élet szép!
  • Tuvok #39
    Schindler listája - elgondolkodtam, hogy egyáltalán minek csinálnak ilyen filmet ...
    Meg majd gondolom a Sorstalanság, arra is biztos nagy szükség van ...
  • Tuvok #38
    :DDDDDDDDDDDD
  • Adi
    #37
    Ja aztán még olyanok, hogy Hetedik érzék.. Ez a film volt az első olyan amit "gyerek" fejjel láttam és rákellet, hogy jöjjek, hogy engem az ilyen filmek sokkal jobban izgatnak mint a lövöldözös szarok.
    A hős c. film is kurva jó volt. Akkor az Utolsó szamuráj.
    Mit láttam még ami megfogodt?!.... mmhh.. jah IGEN: Azumi.
    Akkor a Kill Bill vol. 1-2. Hatalmas film.
    Bár nem tom ti, hogy álltok ezekkel a filmekel, h ti megnézztéttek aztán jóvan .. ez egy jó film volt, vagy filóztatok rajta, mert én elég sokat gondolkodtam utánuk.
    Meg volt egy film már nem tom a címét amibe egy Zsidó gyerek elkezdet nácinak öltözni és próbált a "vére" ellenfordulni úgy, hogy zsinagókákat raboltak ki megilyenek!
  • Adi
    #36
    pl: ami hirtelen eszembe jutt és nagyon nagyot ütöt számomra: 21 Gramm!
    aztán: Amerikai Szépség, Összeomlás, K-PAX, 12 majom, Halálsoron, Fight Club, Ravasz az agy és két füstölgő puska cső, meg a blöff is kurva jó volt!
    Mondjuk a fight club után amiket irtam azok annyira nem gondolkodtatóak viszont nagyon csavaros a rendezésük és talán ez fogodt meg!
    Meg van még egy pár!
    Meg ti sorozatokon nem szoktatók gondolkodni?? Én pl.: nagyon sokat szoktam fantáziálni a Maffia c. sorozaton. Csak sajnos dvd-n nem tudtam megvenni az egészet, mert 51ezer forint(két évad)!:(
    Ha esetleg vki tudná olcsóbban(gondolom értitek mit értek ez alatt-copy) az írhatna nekem egy privit.
  • tiamat
    #35
    És valljuk be, hogy a Taken sorozat is ott hagyott néhány nyitott kaput maga után...
  • tiamat
    #34
    A Titokzatos folyó inkább volt megrázó,de ez is velem maradt pár éjszakát...
  • tiamat
    #33
    Engem sokáig nyugtalanított pár gondolat a Hetedik c. film után.
    Meg aztán ott van a Magnólia is....
  • fifi
    #32
    de
  • Sephi
    #31
    Saw :DD
  • Gyusz
    #30
    A Mátrix-filmek elgondolkodtatóak, de mindegyik részt többször is meg kell nézni, hogy kialakuljon az ember saját értelmezése. Bár a második és harmadik rész szerintem mint film, nem állta meg olyan jól a helyét, de sokkal többet lehet rajtuk agyalni mint az első részen.

    Egyébként A kör az egyik kedvencem, habár tényleg egy amerikanizált változata egy eredeti filmnek. Már alig várom a második részt!
  • Bandew
    #29
    #15 :-)
  • Tufa16
    #28
    a mullholland drive-on senki nem gondolkozott el? :)
  • _Vegeta_
    #27
    Igy vegigolvasva csupa jo film.
    Azert a kör is igen elgondolkotato, (mondjuk inkabb ringunak mondanam ha nem veszitek zokon :) ) mivel ezis a tulvilagot targyalja.
  • _Vegeta_
    #26
    Erdekes a matrixot sokan emlitik es van is benne vmi. De azert (szvsz) egy donnie darko sokkal elgondolkodtatobb. :S
  • _Vegeta_
    #25
    Tenyleg igazad van, a truman show is iszonyat nagy film el is felejtettem. Basszameg h letoroltem. :(
  • Laffite
    #24
    ryan közlegény első 20 perce...
  • fifi
    #23
    ha tetszett nézd meg a Ringu vírus-t és a Ringu 0-t is...
  • CUCLI
    #22
    matrix
  • mukika
    #21
    A titkos folyó

    Trainspotting
  • Takezó
    #20
    jah, hogy úgy elgondolkodtató :)
  • Bandew
    #19
    Miért? Nem mondhatod, hogy rögtön leesett minden. :-)