18
Új weblap indult otthoni Windows felhasználóknak
  • mikike
    #18
    vagy az UnrealTournament...
  • lck
    #17
    Szerintem az ilyen csábítás csak nagyon kis %-ban működik. Pl.: sokkal eredményesebb lenne ha Linux alatt mondjuk futna a Half-Life 2. ( Mondjuk az MS sem fogja kiadni a DirectX forráskódját egyhamar.) Egébként a belinkelt oldal nekem tetszik.
  • neelix31
    #16
    Jah, de amíg valaki csak azért sz@rozza a wint, mert egy Linuxos listán sz@rozni kell, addig nem nagyon illik bele a képbe. Szerintem.
  • stratoman
    #15
    Én jól ismerem az Urat, talán Ő is engem. Ha megtehetné minden gépről leszedné a Windowst, hogy Linuxot rakjon rá. Az ismeretségi körében állandó a hittérítés. Egyébként ez az oldal is azért jött létre, hogy így próbálja a Linux felé csábítani az embereket.
    Már készül egyébként a linuxos lap:
    http://xpedition.mine.nu/linux/index.html
  • lck
    #14
    Nem hiszem hogy összfüggésnek kellene lenni a 2 dolog között. Ha a win szar még szabad használni bárkinek. ( A trabantom is szar mégis járok vele. ) Én mindkét operációs rendszert használom és megpróbálom azt használni bennük ami az erősségük. ( Win-hez a rengeteg játék, Lin-nek meg a biztonságossága ) Az hogy az Úr ingyenes szoftvereket reklámoz az éppenséggel beleillik a képbe. Szerintem.
  • stratoman
    #13
    Az oldal tényleg jó, csak egy kicsit árnyékot vet rá, hogy ugyanez az ember (Dr Iglói Gábor) az uhulinux csevej listán állandóan fikázza a wint.
  • Tetsuo
    #12
    hm. megis nézem.
  • CoolStuff
    #11
    Tök jó, átnéztem amiket ajánlasz és szinte pont azok futnak az én gépemen!:))
    Grat, jó ötlet egy ilyen gyűjtőoldal!
  • Frank99
    #10
    Gratula!
    De csak akkor csináld, ha gyakran frissíted...

    Ha elhanyagolod, akkor inkább ne csináld, mert eltűnik a süllyesztőben
  • skristof
    #9

    gratulálok énis! kiváló ötlet!
    további sok sikert és jó munkát

  • Torry
    #8
    Nagyon THX!
    Állat az a fáljcserélő cucc!
  • blackgamer
    #7
    egy másik link freeware.lap.hu
  • Punker
    #6
    az első értelmes reklám
  • flashX
    #5
    jó kis ötlet
  • Taranov
    #4
    Nagyon jó ötlet, jó lenne, ha sikerülne elterjesztened!
  • PetruZ
    #3
    Jó kezdeményezés, gratulálok!
  • drigloi
    #2
    Bocsánat...

    a link:
    XPedition - Nyiss Ablakot!
  • drigloi
    #1
    Sziasztok!

    Több éves keresgélés tapasztalatai alapján útjára indítottam egy weblapot azoknak, akik otthoni gépükön nem akarnak illegális szoftvereket viszont pénzt sem nagyon akarnának költeni. Ezen a weblapon sokféle feladatra találhattok megfelelő free programokat sőt javaslataitokkal nagyban segíthettek. Jó böngészést!

    XPedition - Nyiss Ablakot! http://xpedition.mine.nu

    Dr. Iglói Gábor