14
  • Cat #14
  • Tetsuo
    #13
    ja nem lehet vmi strapabíró cucc.
  • valamit
    #12
    Nem egy világrengető dolog, megoldották... Hozzáteszem Pakosz, én is kiváncsi lennék hogyan oldották meg... mondjuk el tudom képzelni, hogy az USB portnak csak a mélyedés felébe dugják be a kutyüt, oda ahol az érintkezők vannak (szal nem a hagyományos USB dugasz, csak érintkező, fém keret nélkül), az nagyjából talán az SD kártya szélleségével vetekszik (nem próbáltam, nincs SD kártyám, csak feltételezem)
  • Pakosz
    #11
    Az sd kartya kicsivel szelesebb mint az USB port es kb fele olyan vekony. Namost biztos igazuk van, nem hitetlenkedek de hogy a **** ba lehet ezt bedugni az USB portba?
    ha valamit rosszul mondtam javitsatok ki .
  • dez
    #10
    Jó ötlet, de azért nem egy világrengető dolog.
  • asysoft
    #9
    Azt a CompactFlash 3.0-ra írja...
  • Athlon64
    #8
    Hát az SG-s cikkben nem írja, hogy nem lessz kompatibilis a régi kártyákka, szöges ellentétben az hardwareoc-val!
    Ez azért azthiszem fontos infó!
  • Killgore
    #7
    Hogy mik vannak manapság :) Mindenesetre kell ilyen nekem is :)
  • shabba
    #6
    Itt van egy kép csatlakoztatás közben. Olyan könnyű ez az egész hogy esik ki.

    http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/4/y/7181.html
  • Athlon64
    #5
    Viszont kiváncsi lennék, hogy az én 256Mbyte-os és 512Mbyte-ps SD és MMC kártyáimban mekkora a chip, ha egy ilyen USB-s kártyában elfér az 1Gbyte is?
  • Athlon64
    #4
    Na biztosan örülnek a Pendrive gyártók [#zavart1
  • Jinx McHale
    #3
    Az ábrán van egy kis zöld téglalap. Na, ez az USB csatlakozó.
  • Deniboj
    #2

    Veszek egyet amint lehet.
  • Lacc
    #1
    Nekem nem teljesen világos, hogy egy ilyen lapos csatlakozó hogy fog megállni a portban?