497
  • Monoton
    #377
    részek engem is érdekelnének sorban! :)
  • hunbasser
    #376
    volt vmi olyan rész,ahol mikey be volt öltözve,és ő volt a főszerepben vagy mi.asszem a kivágott jeleneteket mutatták :) az nagyon kéne.
    tegnap láttam az euróopai utazásukat,hát látszik h mennyire lusták(tipikus amerikaiak),még a várba is liftel akartak felmenni XD
  • JGTC
    #375
    mait holnap pótolom de már mesélték hogy az is durva volt
  • pauly
    #374
    :DD
    ez az európai utas részek jók voltak :)
  • JGTC
    #373
    Tegnapi részt reggel láttam hát az öreg Paul a zafirának hogy küldte ááááááá de komoly volt :DDDDDDD
  • pauly
    #372
    amugy az amcsi tényleg sokkal jobb :)
    csak raknák vissza a régi hangját a vénembernek :(
  • pauly
    #371
    a 2. évad-ból raktak fel az egyik torrentre,most igy nem tudom hogy meilykre,ha erdekel akkor majd megírom...
  • hunbasser
    #370
    ya,és persze /fav
  • hunbasser
    #369
    a hotrodos közelsem olyan jó,mint az amcsi motorok.

    amúgy vhonnan le lehet tölteni a szikronos részeket??
    (torrentre gondolok)
  • Narancs
    #368
    Csárli kilépett a hotrod-ból?
    De gáz...
    ez a hotrod><chopper találka se volt semmi
  • 2XP
    #367
    Az tényleg nagyon illett hozzá :(
  • pauly
    #366
    Pff ezek a barom új hangot adtak a vénembernek :(
    Remélem mostantól nem ez lesz a hangja,mert a régi nagyon jó volt neki...
  • Met
    #365
    szét röhögtem magam :)

    Mikey, kicsit igazítok az ajtón :DDDD
  • JGTC
    #364
    áááááááááááááááááááááá most értem haza talán éjjel ismétlik még
  • Vegas
    #363
    nemláttam D::::::::::
  • 2XP
    #362
    ÓÓÓ, végre új rész! Nagyon jó volt :D
  • Met
    #361
    20.00
  • Vegas
    #360
    hánytól?
  • Met
    #359
    ma este elvileg új rész lesz :)
  • Vegas
    #358
    eztet láttam énis. Elég jo.
  • Met
    #357
    itt a srác oldala :)
  • JGTC
    #356
  • JGTC
    #355
    arról a motorról meg keresem a képet de nem találom
  • lpmaskmancick
    #354
    az ousborne családot?arraól beszélsz?azt énis láttam,az überbrutál volt
  • JGTC
    #353
    azzta ez nem semmi !!!!!!!!!!!! azt asszem láttam X5re festette rá a családot(koponyák képében) De nem ez az a fickó aki egyszer volt ugyan csak ebben a sorozatban és lángot festett egy öreg autó elejére?????


    Még a multkor volt a motorépítő vb-ben ey fickó az festett tele Throta (remélem így írják) fekete mociát koponyákkal az is eszméletlen jó volt.
  • Met
    #352

  • Met
    #351
    Rides, valamelyik nap 2 festő kapott 1-1 pontiac gt akármilyen kocsit, hogy fessék le. Gondolom ilyen festő párbaj szerűség. Az a faszi olyat festett, hogy leesett az állam, mindjárt keresek képet remélem találok.
    Ha nem látom, hogy ő csinálta azt gondoltam volna, hogy szgéppel rajzolták. :)
    A csávót úgy hívják, hogy mike lávállié (fonetikusan) ő festette a koponyákat jack osbourne kocsijára.
  • JGTC
    #350
    a Rides az sokkal jobb, csk az teljesen más
  • gordon 24
    #349
    Szar bizony. De az emberek miatt. A kocsik jól néznek ki.
  • 2XP
    #348
    Tényleg meg sem közelíti az occ szintjét. Bár a discovery-n vmelyik reklámban mintha azt mondták volna, hogy lesznek új részek, úgyhogy még reménykedhetünk :)
  • Met
    #347
    az egész sorozat úgy szar ahogy van
  • Narancs
    #346
    Amúgy sztem iszonyat gáz volt ez a Hot Rod verseny, saját maguknak építenek két autót, erre mindkettő állandóan lerobban. Lol. És a többi kocsival se lehet más a helyzet, anno a sárga mustang vezetékezésére már nem magadt idő, ezért a kopasz össze szigszalagozta a 30 éves roncsból kiberhelt vezetékköteget, és azzal kötöttek be mindent. Ha utána leég a méregdrága gép az már nem érdekes...
  • Narancs
    #345
    De gáz...én a seggem vertem volna a földhöz, ha ilyen lehetőséget kapok. De amit Mike-ék összedobtak 9 nap alatt, az elég faja lett, jobban festett mint az öregé legalábbis.
  • Met
    #344
    idióta volt

    Megbeszélte az öreggel, hogy építhet magának egy autót, ingyen, sőt még fizetést is kap érte. Szólt neki a boyd, hogy erősítse meg az alvázat, hogy biztonságos kocsi legyen, elvégre az ő mühelyében készül. Az a pöcs meg nem csinálta meg és még fel volt háborodva, hogy miért szólnak bele a kocsijába.

    undorító volt az a csávó
  • gordon 24
    #343
    Már nem emlékszem pontosan. De az volt a lényege hogy túl nagy pofáju és nem jön ki azzal a kopasz faszival. Ilyesmi volt, de én már régebben láttam ezt a részt mert most megint ismétlés van. Én ezt akkor láttam amikor elöszőr vettítették kb 2 hónapja.
  • Narancs
    #342
    Komoly? Baz+ ilyen nincs...mondd már el a full sztorit plz!
  • gordon 24
    #341
    Őt is kirugta az a fasz.
  • [NST]Cifu
    #340
    [URL=http://www.defenselink.mil/transformation/images/photos/2005-03/Hi-Res/033005060.jpg]Az OCC Raptor motorja immár "rendszeresítve".[/URL]
  • Narancs
    #339
    Hot Rod előző részében mi volt? Hová lett Bluber? Miért vette át a helyét Mike?
  • Met
    #338
    engem egy kis gonosz manóra emlékeztet :)