136
  • zaki
    #56
    német nyelvű () honlap
  • hykao #55
    nm
  • TLD Robi
    #54
    Jó kis banner lett
  • zaki
    #53
    thx
  • hykao #52
    Bannernek:
  • K.András
    #51
    Azért minden szart ott sem lehet ám kapni :D
  • grebber
    #50
    Remélem a TESCO-ba lehet majd kapni :) (de nem gazdaságosat)
  • báttyó02
    #49
    Amúgy kira a videó
  • báttyó02
    #48
    :DDDD
  • TLD Robi
    #47
    Az lenne jó,ha trabantot is lehetne tuningolni benne
  • TLD Robi
    #46
    na az jó.Majd nyomhatjuk multiba
  • grebber
    #45
    Irták hogy lesz.

    idézem: "Közel 50 mérföld bejárható terület, 5 játékmód és multiplayer és így tovább"
  • TLD Robi
    #44
    jól jönne hétvégére egy demó :)szerintetek lesz benne Multi,mert az király lenne
  • zaki
    #43
    megnéztem. szódával elmegy. ugazából sok minden nem derült ki a játékról. jól látom, hogy ilyen noname kocsik lesznek benne, nem licenszelt igazi verdák?
  • TLD Robi
    #42
    próbáld meg a gamershell-ről.
  • grebber
    #41
    Na remélem holnap már müködni fog nekem is mert nem akarja szedni (a lap nem jeleníthető meg).Na RPM tuning-os videóletöltös szerintemes szép álmokat.

    Szavazni azt bezzeg tudok rá.

    Na a gamershell-ről jön.
  • TLD Robi
    #40
    jaja szerintem is.
  • Tufa16
    #39
    egy kicsit lehetett volna hosszabb is...
  • TLD Robi
    #38
    innen szerintem jó lesz.Én innen szedtem:Gamershell
  • Tufa16
    #37
    lejött, nézem
  • TLD Robi
    #36
    Jó a videó=
  • zaki
    #35


    na lejött, minngyá megnézem
  • Tufa16
    #34
    müködik az. te vagy a béna :)
  • zaki
    #33
    miért, az nem jó? akkor menj fel a gémsztár.hu-ra
  • grebber
    #32
    Van müködö link is??

    Nekem akkor sem tölti :(
  • Tufa16
    #31
    még 60% :)
  • zaki
    #30
    nem láttam még

    [tölti]
  • Tufa16
    #29
    jó?
    *szedi*
  • zaki
    #28
    TÖLTSÉTEK A MÚVIT EZERREL!!!
  • zaki
    #27
    február
  • Nightrun
    #26
    Engem meg inkább a Vice City-re. Aztán lehet, hogy tévedek. Mikör jön ki a játék? Eddig nem gyözött meg igazán, de mindenre kapható vagyok.
  • bld
    #25
    engem valahogy a carmageddonra emlékeztet a grafikája
  • TLD Robi
    #24
    Jó kis game lesz.Főleg azért is,mert olyan sok tuningolási lehetőség lesz benne.Megjelenés előtt kiadhatnának egy demót.
  • grebber
    #23
    Képek:1.2.3.4.5.
  • zaki
    #22
    én csak a hot pursuit 2-vel nyomtam, meg az nfs1-2-vel, és jól elszórakoztam velük
  • zaki
    #21
    de mondjál még egy olyan stílusú játékot légyszíves, ami jobb nála. ha meg nem tetszik, nem kell vele játszani.
  • JohnnySmith
    #20
    Zaki nem akartam vitázni. Tényleg nem tudok mást hasonló stilusú játékot mondani ami jobb. Olyat igen ami jobban tetszik. pl Street Legal red line.

    Sztem NfsU2 a ps2-es Street Racing Syndicatenek a coppintása de a SRS-s meg az NFSU1-é :D
  • Vlala #19
    Érdekes játék, csak az a baj, hogy későn és elég nagy tömegbe érkezett. A FnF-kultusz nyomán már nem is ember, akinek az autóján bármi széria, nincs benne nitro, és nem padlógázzal, gumiégetéssel indul mindenhonnan. Erről n+1 játék készült, most bedobnak még egyet? Lássuk... Az mindenesetre mellette szól, hogy EVM-es lesz.

    Zaki: Az NFSU és a MCII keveréke? Az a két játék nem egymás klónja? A történet ugyanaz. Éjszaka van, van alattad egy rohanógép, és meg kell mutatnod a paprikajancsiknak, hogy hol lakik a Magyarok Istene.

    Grebber (#4) :
  • Lacc
    #18
    Az NFSU széria merő borzalom. Max. hangulata van, ami aztán az unalom meg is fojt néhány óra után. De ez igéretesnek tűnik, én drukkolok ennek! Pláne hogy ilyen tuninnglehetőségek lesznek benne.
  • DonnieBrasco
    #17
    Ma 2 autós játék van (és nemsokára jön a harmadik):
    Richard Burns Rally, Flatout, és majd GTR :))

    DB