1448
Mozilla Thunderbird
  • amano
    #8
    Ilyen praktikákat már próbáltam, ezek nem jönnek be :-)
    A többiek akkor látják normálisan, amit írok, ha a közép európai kódolást használom, de hogy én mit látok, gyakorlatilag nem függ a kódolástól.

    Próbáltam már azt is, hogy az üzenet törzsét máshogy jelenítem meg (Eredeti HTML, egyszerű HTML, normál szöveg lehet), de persze ettől sem javult meg :-(

    -amano-
  • HiPPoNaX
    #7
    Thunderbird egy emailkliens, azon soha :]
  • Sil78
    #6
    Passz... Próbáltátok már tömöríteni a mappákat? (Ugyanis valóban nem törli véglegesen a leveleket alapból, ettől lehet lassulás.) Esetleg a Profilból a xul.mfl-t törölni?
  • CrucifX
    #5
    Szabálytalan műveletre nincs ötletem, lassulás valszeg azért van mert nem töröl hanem minden levelet eltárol.
  • lybrahu
    #4
    Üdvözlet!

    Nálam ugyan nem,de egyik ismerősömnél van egy olyan probléma,hogy telepítés óta (ez kb.1 hónapja volt) iszonyat módon lelassúlt a Thunderbird elindulása.Túl sokáig gondolkodik.Én nem tudtam semmi okosat mondani neki.Nálam jól müxik.Ezen kívül arra is panaszkodik hogy sokszor lép ki a progi szabálytalan művelet címszóval.
    Valaki tudna esetleg ebben segíteni?
    Előre is kösz!
    Amúgy mindketten az 1.0-lás verziót használjuk.
  • robotnyk
    #3
    tools, optionsban menj a fonts-ra
    ott a character encodingban az incomingot, meg az outgoingot is állítsd Unicode (UTF-8)-ra
  • akyyy
    #2
    a chat mikor fog bejönni ezen? vagy nincs hozzá kieg?
  • amano
    #1
    Sziasztok!

    Használ itt valaki Mozilla Thunderbird-öt?
    Én igen, legalábbis próbálok.
    Az vele a bajom, hogy fenntvagyok egy levlistán és a külömböző emberektől aptt üzenetek máshogy jelennek meg.
    A levlista minden levélbe beletesz 1 reklámfejlécet, aminek az egyik sora:"Elindult Magyarország Legnagyobb Álláskereső Szolgáltatása:"

    Ha viszont egy másik emberkétől jön az üzi, akkor így néz ki:"Elindult Magyarorsz=E1g Legnagyobb =C1ll=E1skeres=F5 Szolg=E1ltat=E1sa:=0D"

    Ha freemaillel nézem meg a leveleket, akkor jó mindegyik levél.

    Mit kell állítanom, hogy jó legyen ?

    -amano-