1448
Mozilla Thunderbird
  • KoJin Mekre
    #288
    Köszi, sikerült! :)

    Kipróbáltam, ezt a profile password kiterjesztést, de én a Lock (lakat) ikonon kívül amit az eszköztárban találtam, nem találtam "beállításra" utaló gombot, az elején sem kért semmit. Mikor ráklikkelek a lakatra, azt irja hogy no password set, azaz nincs jelszó beállítva...én hiszek neki hiszen igaza van.
    Kérdés:
    Hol lehetne ezt beállítani? Ugye ez a kiterjesztés jelszóval védené a fiókomat, hogy illetéktelenek ne lássák a leveleimet(persze mint irtad "De persze csak lámák (meg véletlen megnyitás) ellen véd, hisz elég a leveleket tartalmazó fájlokhoz hozzáférni...")
    5let?
  • Sil78
    #287
    Eszközök / Beállítások / Szerkesztés / Helyesírás, kell ott lennie egy olyannak, hogy További szótárak letöltése.
  • KoJin Mekre
    #286
    Mi a bill. kombinációja ennek a nézetnek?
    Közben megtaláltam /Me noob... G billentyű volt amit én leütöttem véletlenül. :)

    Apropó, nekem angol a helyesírás ellenőrző az 1.5 TB-ben, ami nem nagy baj, de idegesitő hogy mindent piros vonallal aláhúz.
    Kérdés:
    Nem lehetne valahonnan beszerezni a magyar helyesírás ellenőrző kit.-t ?
    (a TB magyar menüs, csak ez angol, és nincs is más nyelv hogy kiválasszam a magyart)
    Köszike előrre is aki tudja a megoldást...
  • Sil78
    #285
    Mondjuk Eszközök / Postafiókok beállításai, és ott az adott postafióknak a nevére kattints, ott lesz szerintem az általános adatok közt.

    Jelszavas védelemre ott a Profile Password kiterjesztés, ez indításkor kér jelszót. De persze csak lámák (meg véletlen megnyitás) ellen véd, hisz elég a leveleket tartalmazó fájlokhoz hozzáférni...
  • nasca
    #284
    Sziasztok! Megtudná valaki mondani hogy miként (hol) lehet a thunderbird-ben aláírást szerkeszteni a levelekhez? Valamint hogy esetleg nincs valami jelszavas védelme a programnak indításkor? Gondolok itt arra, hogy ne lehessen beleolvasnia akárkinek a beérkezett üzenetekbe.
  • totya24
    #283
    öö.. asszem egycsapásra meg is oldódott a problémám... valami elkerülte a figyelmem.:D
  • totya24
    #282
    Hi!

    még anno raktam fel egy helyesírásellenőrző ext-et. Újraraktam a rendszert, az megmaradt, de a szótár részét mégsem tudja használni.. már keresgéltem, de nem tudom, honnan is szedhettem le...
    nem tud esetleg valaki segíteni? :S
  • Hu.man limbi
    #281
    sztem: Contacts Sidebar
  • TRibor
    #280
    Ok! Köszi! Sikerült megcsinálni!
    Tudtok még ajánlani valami okos kis extrát hozzá amit érdemes feltenni?
  • Sil78
    #279
    Minimize to Tray kiterjesztés.
  • Thanatos
    #278
    ha azt akarod hogy a systemtrayre üljön re ahoz egy ext kell emlékeim szerint..., az auto indulást meg simán benyomod az inditopultba az iconját :D
  • TRibor
    #277
    Hali!
    Thunderbird-öt hogyan lehet letteni hogy háttérben fusson.
    Meg azt hogy automatán induljon startup-kor. (vagy csak indítópultban lehte?)
  • Thanatos
    #276
    aki keres az talál...
    tele vana net free progikkal ehez...
  • praksi
    #275
    hali, kéne egy kis segítség, saját gépen hogy tudok smtp-szervert létrehozni?
  • Mr Manson
    #274
    frissult magától
  • Garfield
    #273
    RC2 is áut
  • Garfield
    #272
    Füles böngészés TB-ben

    Kép a fülekről
  • bala_
    #271
    Sajna 1.5 el nem működik
  • Mr Manson
    #270
    levélszemét hogy lehet automatikusan olvasott?
  • Sil78
    #269
    Ha jól emlékszem, az Outbox nevű kiterjesztéssel.
  • bala_
    #268
    Mivel lehet megoldani (a bill. kombináció kivételével), hogy ne azonnal küldje el a levelet, hanem később??
  • 404
    #267
    kiszolgáló: pop3.tvn.hu
    port: 110
    felh. név: neved(ami a kukac előtt van)
  • Csaby89
    #266
    Hy. A thunderbird proginaál a kiszolgálo beáll./kiszolgálohoz mit kell beirni ha TVN-es vagyok?

    Köszi
  • Mr Manson
    #265
    Thuderbird 1.5 RC1 [HUN]
  • Mr Manson
    #264
    okés!
    azért kár! mert TB1.5b2 is jó nagyon!
  • Sil78
    #263
    Ebből még nincs, a Thunderbird-ből mindig kb egy héttel később jelenik meg a következő verzió (a két fejlesztőcsapatban elég nagy az átfedés).
  • Mr Manson
    #262
    ebből hol az 1.5 RC1?
  • dokar
    #261
    így már okés, kösz
  • Sil78
    #260
    Majdnem, de ez azok közé a kiterjesztések közé tartozik, amik nincsenek fent a hivatalos oldalon. Minimize to Tray
  • dokar
    #259
    lécci, mi a kiterjesztés pontos neve?
    Jó helyen keresem?
  • dokar
    #258
    thx
  • Sil78
    #257
    Persze, csak rakd fel a Minimize to Tray kiterjesztést.
  • dokar
    #256
    Hi, kérdés.
    Le lehet valahogy zavarni a TB-t a systraybe?
  • Sil78
    #255
    A NOD32 attól még ellenőrzi a leveleket, csak nem az EMON modullal (ami asszem csak Outlookhoz van), hanem az IMON-nal, amikor a megfelelő portokon beérkeznek.
  • Garfield
    #254
    Miért kellene integrálni? A NOD32 attól még leellenőrzi a leveleket, csak kapcsold be azt a szolgáltatását, hogy az e-mail végére odafűz egy rövid üzenetet arról, hogy leellenőrízte a levelet.
  • KoJin Mekre
    #253
    üdv!

    Van olyan plugin ami a beérkező leveleken víruskeresést futtat?
    Outlook felismerte a Nod32-t, a TB sajnos nem...
    Végülis ez nem is hiba, inkább kényelmi funkció.

    Magyarul:
    Nem lehet a TB-be integrálni a víruskeresőt? (alá Nod32?)
  • Mr Manson
    #252
    Eszközök ... Postafiók beállítások ... Tértivevények
  • vsop
    #251
    Szijasztok!

    Nem tudja valaki, hogy és hol lehet beállitani azt, a Thunderbird-be, hogy az elküldött és fogadott leveleknél automatikusan kérja és küldje a visszajelzést?

    Aki tudja az irja meg minnél hamarabb ha lehet...
    Elöre is köszi!
  • Mr Manson
    #250
    ThunderBird 1.5 Beta2 [HUN]
  • dokar
    #249
    Részlet a Vodafone által közölt Outlook beállításokról: "Válassza a 'Kiszolgálók'/'Servers' fület, és pipálja ki a 'Kiszolgáló hitelesítést igényel'/'My server requires authentication' négyzetet."
    Szal ez kiszolgáló hizelesítést igényel, gondolom ez a TB-be a 'Biztonságos hitelesítés használata'-val felel meg.
    Nem keverem a Biztonságos kapcsolattal, mert itt teljesen másról van szó. Úgy tudom az 995-ös port és SPOP3-nak mondják (vagy SSL POP3).
    Itt a Vodánál sima POP3 kell csak, biztonságos hitelesítéssel. Vodás tanúsítványhoz hogyan jutok?
    Freesite-os tanúsítványom van, mellesleg megsúgom ingyen SMTP-t biztosítnak!
    Egyáltalán mit kéne csinálni? Enigmail-t is telepítettem, bár ehhez nem igazán értek.