1448
Mozilla Thunderbird
  • Micsu
    #1448
    Sziasztok
    Beállítottam a gmail fiókom thunderbirdbe, legújabb verzió van fenn, a problémám az hogy fogadni tudom az emaileket de küldeni nem tudok mert kéri a jelszót, biztos hogy jó jelszót írok be de nem fogadja el.
    Ennek megfelelően állítottam be
  • Trucker01
    #1447
    Sziasztok!

    Volt egy olyan kiegészítő a programhoz, hogy a jobb sarokba jelenjen meg az ikonja, de már nem támogatja a legújabb verzió, tud valaki vmi helyettesítőt?
  • Trucker01
    #1446
    Sziasztok!

    Olyat akarnék csinálni, hogyha bejön egy e-mail és én áthelyezem előtte szűrővel egy másik mappába, akkor az abba a mappába érkező leveleket ne jelezze ki buborékablakba jobb szélen, mint új üzenetet (vagy mondjuk alapból olvasottnak tekintse), meg lehet ezt oldani valamilyen pluginnel, vagy máshogy esetleg?
  • Papa01 #1445
    Sziasztok!

    Levél küldéskör ez az ablak nem akar eltűnni... :) Ha mégse gombot nyomok, akkor persze igen, és a levél is kimegy, de azért így elég gáz.. :)



    Van ötletetek? Köszi! :)
  • Csigabyte
    #1444
    Sziasztok!

    A probléma elhárítva egy újratelepítéssel.

  • Csigabyte
    #1443
    Sziasztok!

    Szeretnék egy kis segítséget kérni :) A Thunderbird levelezőm megbolondult, indításkor két példányban indul és ha az egyiket bezárom, akkor mindkettőből kilép. Próbáltam újratelepíteni és az új telepítésbe bemásoltam a "profile" mappát, hogy ne kelljen a leveleimtől elbúcsúzni és a beállításokat is megtartsa, de, amikor a "profile" mappát átmásoltam, akkor az újonnan telepített program is dupla ablakkal indít, vagyis a probléma továbbra is megmaradt.

    Remélem tud valaki segíteni, hogy ne kelljen mindent előlről beállítgatnom.

    Előre is köszönöm a segítséget!

  • TomBond
    #1442
    Megoldható, hogy induláskor a "Helyi mappák" helyett a "Beérkezett üzenetek" legyen?
  • gotchaaa
    #1441
    Üdv, az utóbbi pár napban a Thunderbird az alábbi üzenettel indul, és nem hajlandó letölteni a leveleket:

    Azután lett ilyen, hogy felteletpítettem egy avastot, szóval nyilván ő piszkált vele valamit, de azóta letöröltem és még mindig nem hajlandó működni. Valakinek valami ötlet?
  • KoJin Mekre
    #1440
    Üdv!


    A thunderbirdben az arciv mappában a postafiókhoz tartozó e-mailek duplán szerepelnek.. (gipsz jakab 2*, retek róbert 2*)
    Miért jött elő ez a probléma...újra telepítés megoldja, vagy ez valami beállítási prrobléma?
  • Flamer
    #1439
    hi,
    ezt mar megtalaltam, de hogy lehet az osszes accounton ervenyesiteni hogy az alairast az en szovegem ala tegye es ne a level legalajara?
  • Rotcsa
    #1438
    Nekem állandóan tanusítvány hibákat küld. gmailt használok,minden úgy van beálllítva, ahogy annak lennie kell. imap.gmail.com és 993-as port. mi lehet a baj?
  • RelakS
    #1437
    Köszi, ez jó cucc.
    Viszont találtam olyan könyvtárakat, amik tartalmaznak levelet, de ezt a régi thunderbirddel sem látom. Be lehet a tartalmukat valahogy olvasni?
  • Borg
    #1436
    Mozbackup nevű progival.
  • RelakS
    #1435
    Újra telepítem a gépet.
    Hogy is kellene átvinni a levelezést a régi rendszerről az újra?
  • pxxl
    #1434
    mikor írod az új levelet, akkor Beállítások menü, tértivevény. de ezt neki is jóvá kell hagynia, hogy visszaküldi-e.

    az Értesítés kézbesítésről meg akkor jön vissza, ha megkapja a mail-t. nem kell megnyitnia.
  • hitman090
    #1433
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudom beállítani azt,hogy értesítést kapjak arról ha valaki az általam elküldött levelet megnyitja?
  • JoeFromHun
    #1432
    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne,hogy:
    Adott egy céges gép amin jönnek mennek az emailek.. tunderbird van rajta.. jó 4-5 év levelezése
    Pár napja az írja,hogy az elküldött elemek mappa megtelt az üzenet el lesz küldve...
    Már töröltem is csomót de még mindíg írja...az a helyzet,hogy a többinek meg kellene,hogy maradjon.
    Szóval a kérdésem az,hogy mi ilyenkor a teendő?

    Köszi előre is!

    Üdv!
  • Cowie
    #1431
    A cégnél ADSL szolgáltatás van, amit egy wi-fi router oszt meg.
    Azért nem értem a dolgot, mert pl. van az [email protected] címünk. Erről a címről nekem nem enged küldeni és az alábbi hibaüzenetet adja, míg a kollégám, aki szintén használja az [email protected] címet simán tud küldeni. Ugyanaz az ip (elvileg, hiszen ugyanazt az ADSL-t használjuk) ugyanaz az smtp is és az e-mail cím is.
  • Borg
    #1430
    Minden bizonnyal az IP címed került fekete listára, mert azt észlelték, hogy onnan spamküldés történt.
  • Cowie
    #1429
    Sziasztok!

    A következő a problémám. Ha levelet akarok küldeni akkor ezt a hibaüzenetet kapom:
    "Hiba történt a levél küldése közben. A levelezőkiszolgáló válasza: 4.7.1 <******@*******.hu>: Sender address rejected: Spamkuldes miatt korlatozva 20120924 (3XMzV84tv1zLSSrH). Ellenőrizze, hogy az Ön e-mail címe helyesen van-e megadva a Levelező beállításaiban, majd próbálja újra." (A címet kicsillagoztam).

    Másik irodai gépről ugyanez a cím tökéletesen működik és elküldi az e-mail-t.

    Mitől lehet ez?
  • Cselex
    #1428
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy lehet Thunderbird-ből a leveleket át tenni a Gmailbe. A levelek localba vannak és a a tárhelyről már el lett költözve.
    Van lehetőség a localban tárol levelek feltöltésére a gmailbe?

    Előre is köszönöm a válaszotokat.
  • TomBond
    #1427
    A 12-es verzió megy mindenkinek rendesen? Nekem eddig duplán indult el, de azt újratelepítéssel megoldottam. Most viszont kb 5-10 percenként kiírja hogy új levél a "Helyi mappában" pedig nincs új levél. Ha azon belül bármire kattintok rögtön eltűnik az értesítés.
    2 kiterjesztés van telepítve a helyesírás ellenőrző és a MinTrayR.
  • JocoHun
    #1426
    Hali. Kérnék egy kis segítséget. Azt szeretném megcsinálni a Mozilla Thunderbird emel hogy valamilyen háttérképet szeretnék berakni és azt hogy lehet? Nézegettem a témákat hozzá de azok nem tetszenek. Vagy van hozzá valami téma készítő progi?
  • MANOWAR
    #1425
    annyira nem vagom a progit de vannak hozza kulon scriptek de a legjobb az lenne neked ha szabalyt tudnal csinalni hozza a programon belul mint pl az outlook-ban, mar ha van ra megoldas....
  • pxxl
    #1424
    nem erre gondoltam, mert ez akkor küld másolatot, ha kimegy a levél. nekem viszont olyan kellene, hogyha bejön egy levél azt küldje el egy másik címre is.
  • MANOWAR
    #1423
    aha :)
  • pxxl
    #1422
    hali!

    be lehet azt állítani, hogy ha jön egy levél, akkor azt automatikusan küldje tovább egy megadott címre, de közben nálam is meglegyen?
  • Borg
    #1421
    Miért van az, hogy outlookban mindig minden email faszán megjelenik, olyan karakterkódolással ami éppen kell hozzá, de a thunderbird még ebben a 10. akárhányas verzióban is képtelen erre? Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudja automatikusan meghatározni, hogy UTF-8 vagy 8859-2 legyen...
  • TomBond
    #1420
    Hol tudom bekapcsolni hogy induljon a windows-al?
  • komikami
    #1419
    Sziasztok!

    Tud valaki olyan kiegészítőt, mely olyan mint a microsoft outlookban megjelenő párbeszédablak, amikor megnyomom a küldés/fogadás gombot?
    Jó lenne látni, hogy minden postafióknál sikerült a küldés és a fogadás.
  • Krisz866
    #1418
    Sziasztok

    http://noob.hu/2012/01/19/2012-01-19_011548.jpg

    Szeretném meg kérdezni mit állítsak a programba hogy az avast levelező vizsgálója figyelje? Avagy pontosan hol?
    Találtam ilyet,hogy Kiszolgáló beállításai azon belül kapcsolat biztonsága és hitelesítési módszer..Gondolom ezek azok,ha igen mire kellene átrakni? Köszi a segítséget.

  • etitkar
    #1417
    Hali!

    Ha valaki segítene hogyan tudom a bejövő leveleket automatikusan arhiválni hogy a felhasználónak ne kelljen a A gombot megnyomnia?
  • Rotcsa
    #1416
    Segítsetek léci, megőrítenek a tanusítvány-hibás riasztások!
    Mt csináljak, hogy működjön?
  • MANOWAR
    #1415
  • Proview
    #1414
    Szia, köszi a választ.
    Tegnap nem sokkal a kérdésem után megtaláltam a megoldást: pont az volt amit leírtál.Töröltem a 'fiókot' a TB-ben, POP-pal létrehozva már ott volt a 'hiányzó' opció.
  • KoJin Mekre
    #1413
    Üdv!

    Azt be lehet állítani, hogy miután a TB és a google naptár oda-vissza szinkronizálják magukat, hogy a google naptárban szereplő ún. "világnaptár" is bele kerüljön a szinkronizálásba? (Usa, kanadai naptárok)

    Előre is köszönöm a választ.

  • MANOWAR
    #1412
    POP-osra beállítva a fiók vagy IMAP-osra?
    Ha pop-ost használsz akkor törli automatán a kiszolgálóról, persze csak akkor ha a kiszolgálón nincs külön beállítva hogy tartsa meg a leveleket.
  • Proview
    #1411
    Eszközök -> Postafiók beállításai -> kiválasztod a fiókot -> baloldalt, azon belül Kiszolgáló beállításai -> alul Üzenetek megtartása a kiszolgálón -> kiveszed előle a pipát.

    Ezt szeretném, de nincs meg az opció 8.0-as verziónál...

    Hol állíthatom be, hogy a kiszolgálón törölje a leszedett leveleket?
  • MANOWAR
    #1410
    elfelejtettem nem egyesével hanem egyszerre lévén, hogy több szász mailről van szó.
  • MANOWAR
    #1409
    Hali mindenkinek!
    Van-e rá lehetőség, hogy TB-ben a levelezésből kinyerjem a címeket egy címjegyzékbe?