23
  • Pheel
    #23
    Van olyan plugin, hogy a context menübe beül egy "Show this page in IE" menüpont. Elég mulatságos szerintem.
  • irkab1rka
    #22
    firefoxot használok pluginek nélkül. Ha valami nyafog az explorerért és olyan az oldal, akkor átcopyzom az URL-l egy explorerbe, oszt jóvan.
  • MrTressy
    #21
  • MrTressy
    #20
    ne nézegesd az xxxes oldalakat és nem lesz spywared
  • CSOCSO
    #19
    nekem az a bajom hogy egy ket fontos dolgot nemtud a firefox...
    amugy jo kis bongeszo lenne..
  • negro
    #18
    Navégre.. Fosnak a Májkrofosnál

    Személy szerint én mar reg nem használom e.t!
    Kb 3napig nem volt fent a firefox csak az I.E.. kb 200-300 valamit szedet le... az "adaware"... és en nem jarok warez oldalakon, meg minden fele sumak oldalon.. csak is kizaroloag dolgozok... SZégyen...brigad a Májkrosoft. Jóóóleégnek...
  • Pheel
    #17
    Na ez már elfogadható arány. Felesleges volt eltorzítanod a valóságot, szép ez így is...
  • Frank99
    #16
    tudod, én inkább tekerek egy kicsit, de a tököm tele volt azzal, hogy egy kis böngészés után 50 db spy és trojan került a gépemre, aki ismerősöm nyifog, hogy a netje szar és lassú, meg tele van az asztala tárcsázókkal és társaival, ez mind Exploreres gép.

  • Frank99
    #15
    hardcore user ezek szerint az, aki hetente telepíti a Windowst-mert nem képes megérteni, hogy az Exploreren keresztül szutyok spywarekkel+ trojanokkal telik meg a gépe.

    Akkor inkább vagyok gyáva..

    :-)
  • pemga
    #14
    A legújabb netcraft szerint is apache kimagaslik 68%-al, IIS meg csökkent 20-21%-ra. Egyébként ugyanezen grafikonon az apache folyamatosan nő (mennyiségre), az IIS pedig 2002 óta csökken, akkor volt a csúcspontja. Már amennyiben netcraft-nak hiszel. (Ez csak a regisztrált domain-eken megy keresztül: NetCraft)

    Szerintem amit írtam kilencven, az egy spec szelet volt.
  • Ironka
    #13
    Pedig a Firefoxszal van egy kis probléma, pont az olyan oldalaknál, mint az SG. Nem jegyzi meg az oldal pozícióját. Nyomj egy refresht és meglátod, megint a tetején vagy. Elég idegesítő tud lenni. Ez a bug lesz: "scroll position not remembered on pages with cache-control: no-store"

    https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=215405
  • Axon
    #12
    Igazad van, tényleg láma vagy.
  • Tetsuo
    #11
    Lehet h lámaság de a Firefox nekem nem nyit meg új lapokat az SGről, így ez az 1 lap ahol IEt kell használnom..
  • Runo
    #10
    Én is hozzájárultam a növekedéshez A céges, és az otthoni gépen is már inkább firefoxot használok, egyszerűen jobb...
  • Pheel
    #9
    "Egyébként az apache elterjedtsége az IIS-hez képest kilencvenX % környékén van"

    Ha szabad tudnom, honnan sikerült szert tenned erre a közel sem valós arányra? URL?
  • mechorg
    #8
    "kereső- és hírszolgáltatás"

    MSN Search, Messenger, Hotmail stb. mint integrálva van gomb formájában.

    Sokan csak rákattintanak az IE "search" gombjára, (továbbá gondolom néhányan az "Interneten Keresés" megfelelőjének tartják mióta az MS szimplán Internet -nek hívja az explorert az asztalon és alapértelmezésben a startmenüben is...), és ha nem ezt használják akkor nem tudnak kattingatni. Szerintem meg ettől félnek, mert azok a júzerek maguktól sosem fognak eltalálni ezekre az oldalakra a saját erejükből.
  • pemga
    #7
    "futótűzként terjed" :). Érdekes megfogalmazás. Egyébként az apache elterjedtsége az IIS-hez képest kilencvenX % környékén van, érdekes hogy ott nem érzik magukat szorongatva, anyagi veszteség, stb. Vagy csak nem verik nagydobra? :).

    Jól értelmezem azt a mondatot az utsó bekezdésben, hogy azért fáj MS-nek, hogy nem IE-t használnak az emberek, mert IE-ben a default page az MSN, es így kapnak egy csomo "ingyen" pagehit-et, ami ugye alapvető szám a reklámok árának meghatározásában. És most ennek az elvesztésétől félnek, LOL :).
  • pafi
    #6
    rotfl
  • mechorg
    #5
    lol
  • mechorg
    #4
  • Razgon
    #3
    IE, a férfias férfiak böngészője! :))
  • Dzsini
    #2
    comment máshonnan:
    "fájerfokszot használjanak csak a gyávák. IE az igazi férfiak böngészője! veszély, kaland, nyitottság! ez kell a hardcore usereknek!"
  • Razgon
    #1
    Nem tudom, de nekem is bejön a FireFox (adBlock rulez).

    Néha egy-két oldal kiakasztja, de semmi más baj nincs vele.

    Egyébként meg mindenki azt használ, ami jó neki.