12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • Laffite
    #184
    Az elején azért elég sokminden történt, főleg amíg Rydell feltartotta a mezőnyt... Nem értem akkor miért volt olyan lassú az elején, pedig utána állandó tudott maradni a különbség közte és az élen álló között... Kár a rossz rajtért is :(
  • MrSpock
    #183
    Az még odébb van és nélküle.:-(
    Most koncentráljunk a 2. futamra.
  • MrSpock
    #182
    3. helyet azért megcsipte a Seat,sima volt ez az első futam,na talán a 2.!
  • Laffite
    #181
    Virenque meglengette a kockás zászlót... :) hamarosan indul a Tour is
  • Laffite
    #180
    végül is elejétől adják, sajnos a seatok még mindig nem az igaziak :(
  • MrSpock
    #179
    Na végre!Huh azthittem már sosem lesz vége!De azért jobblett volna elejétől látni na mindegy lesem.
  • Laffite
    #178
    én nem tudom mit kínlódik ez a kuznetzova, henin simán meg fogja verni, közben meg már jól elrajtolt a mezőny... szerencsére nem hosszú a verseny, így valszeg felvételről adni fogják, és úgy a sok idióta reklámot is lesz hova betenni, + nem kell majd sokat várni a második futam előtt...
  • MrSpock
    #177
    Meddig nyögnek már ezek itt,televan a t...m!:-)
    Aztmondja a komment,hogy majd látjuk az autóversenyt is..persze ilyenkor húzzák legtovább.
    Miért van az ha valamit nézne az ember mindig közbejön egyéb szarság.
    Lemerem fogadni este a Nascarból is annak ellenére hogy viszonylag időben kezdik az utolsó 3 kört nemlátjuk!
  • Laffite
    #176
    ...de ha valakit tök véletlen még érdekelne 2 izgalmasnak ígérkező verseny, akkor du. 3 és 5 óra között az eurosporton meg lehet tapasztalni az igazi autóversenyt, aztán pedig este nascar - bár azt én sajnos csak utólag, videóról látom :(
  • Laffite
    #175
    Hát reménykedtem, hogy legalább Te megnézed a futamokat, ha már mást nem érdekel... Tényleg nem értem az embereket, hogy képesek egy csomó jó dolgot élből elutasítani csak azért, mert azt sem tudják miről van szó... :((
  • MrSpock
    #174
    Meglesem a versenyeket bemelegítek estére!:-)
  • Laffite
    #173
    Coronel "hétköznapi" kanyarvétele - amikor még egyben volt az autója...
  • Laffite
    #172
    sajnos Diefenbacher nem bírt a vérével, a tegnapi edzésen komoly balesete volt, be is vitték, de szerencsére úgy néz ki, hogy kiheveri az ütközést... nem volt tehát valami sikeres a visszatérés :(
  • Laffite
    #171
    A reggeli warm-upon Coronel és Larini egy szerencsétlen véletlen során alaposan összetörték az autóikat. Larini Alfáját még egyszer sem biztos, hogy össze lehet rakni a délutáni futamokra...
  • Laffite
    #170
    hétvégén francia futamok!
  • Laffite
    #169
    a fordosok a későbbiekben többet várnak maguktól
  • Laffite
    #168
    nekem egyedül ez az astra tetszett tőlük, de valahogy soha nem voltam oda ezért a csapatért
  • Laffite
    #167
    a peugeot fejlődési szakaszai
    1994:

    1997:

    2001:
  • dodgecharger
    #166
    Na igen, nem volt hosszu életü.
    A tököm golfozna, ha van BTCC
  • dodgecharger
    #165
    92-ben a Vauxhall-nak 7 versenyzője is volt:-)
  • Laffite
    #164
    ...és a nem túl hosszú Nigel Mansell korszak, mert hát ugye inkább elment golfozni... :)
  • Laffite
    #163
    illetve a Honda oldal aljáról elérhető a többi csapat történelme is a btcc-ben, érdemes nosztalgiázni kicsit...
  • dodgecharger
    #162
    David Leslie-re emlékszem. Jó versenyző volt Thompsonnal egyetemben.
  • Laffite
    #161
    Thompson már 5 éve...

    illetve akik Hondával mentek...
    Honda History
  • dodgecharger
    #160
    Ugyahogy emlékszem az akkori BTCC-s időkre. (97-99)
    Csak sajnos 2000 után meggyengült a sorozat, akkortájt sok márka hagyta el a sorozatot.
    Ezér' ez a Volvo nem semmi!
  • Laffite
    #159
    he-he, pl az emlékezetes volvo kombi rydellel... már 11 éve volt!!!
  • dodgecharger
    #158
    Ja, a régi időkKik is mentek akkortájt Honda Accorddal, Mondeoval?
  • Laffite
    #157
    ...és nagyon jó volt, hogy idény közben odahozták Rydellt, meg is hálálta egy győzelemmel. Jó, mert Diefenbacher és Gené is gyors versenyzők, de a spanyol sajnos nem igazi túrakocsimenő, a német meg gyors volt, de ritkán versenyzett ésszel és sokat hibázott. Rydell élt a lehetőséggel és akkor nagyon örültem, az jó nap volt! :)
  • Laffite
    #156
    Amúgy a Hondának én is örülnék, mert anno még az angol bajnokságban nagyon nagyokat mentek, számomra akkor lettek nagyon szimpatikusak, és a túraautózást is akkor szerettem meg a hondákkal, volvokkal, fordokkal, stb...
  • dodgecharger
    #155
    Jah, biztos azért van Seatod
    Tavaly egyébként jól mentek a Seatok, jo is vol látni, hogy nemcsak az Alfa és a BMW van a világon:-)
  • Laffite
    #154
    Én meg a SEAT-nak szurkolok, mert nekem meg az van. Illetve hát azért van seatom, mert nekik szurkolok, vagy hogy is van ez...?
  • dodgecharger
    #153
    Én azt remélem, hogy a Honda mutat valamit majd az év folyamán
    Mivel az F1-ben a Hondát preferálom, így egyértelmó volt, hogy itt is azt fogomViszont én örülnék, ha nem csak az Alfa és a BMW lenne pariban a győzelemért.
  • Laffite
    #152
    Túl rövidek, mert ha már vb, akkor legalább 15-20 körösek igazán lehetnének, vagy úgy mint régebben, egy rövid sprint futam és egy hosszabb extra verseny.

    A hendikeprendszer jó, ez már tavaly is kiderült, hiszen nagyon szoros tudott lenni a verseny és sokan odaértek az elejére a futamokon. A BMW-k és az Alfák nagyon erősek, ugyanakkor az extra kilók már a köv.futamon fent lesznek, dirk muller 45, thompson 35, garcia 25, priaulx 10, és ugye a 2 muller eredményét az edzésen érdemes lesz figyelni, hisz a különbség valszeg a +45 kg-nak köszönhető majd, én ennek a különbségnek a számszerű mértékére leszek nagyon kíváncsi.
  • dodgecharger
    #151
    Hú tényleg. Elég rövidek sajnos, viszont kifejezetten tetszik az, hogy az első verseny pontszerzői forditott sorrendben rajtolnak el a 2 . versenyen
  • dodgecharger
    #150
    Olvashattunk ugyebár arról, hogy a ferrari Alonso helyett inkább Raikkonenben gondolkodna. Nos, ez nem lenne számukra valami frankó. Alonso mindenképp jobb, de Trulli, illetve Button is érzésem szerint.
    Azzal teljesen egyetértek, veled, hogy itt lenne ideje a váltásnak számára.
    7 VB cím az 7 VB cím, minek neki még a 8. is?
    Hameg meglesz neki valami folytán idén is, azt bizony sokra nem fogom értékelni. Főleg, így, hogy a ferrari annyit tesztel amennyit nem szégyell.
  • Laffite
    #149
    Ennek elsősorban anyagi vonzata van, hiszen minden egyes futammal nagyságrendekkel nőnek a költségek is. Másrészről a szériát (részben) az Eurosport tulajdonolja és "rendezi", a csatorna pedig egyelőre megelégszik a tíz hétvégével, hszen a vasárnap délutánok amúgy is nagyon zsúfoltak a programjukban. Persze ha idővel népszerűbb lesz a széria, akkor biztosan bővítenek majd, de addig sem kevés az a 20 verseny, csak túl rövidek, nekem az a bajom :(
  • Laffite
    #148
    Sztem nagyon sokan vagyunk, akiknek tele a hócipője Schumacherrel... Jó, mert győzzön, tényleg nyerje meg a vb-t egyszer-kétszer-háromszor, ötször, állítsa be a rekordokat meg minden, de aztán menjen ralizni, meg túraautózni, meg nyerjen le mans-t és indianapolist, champcart meg amit még nem szégyel, de csináljon már valami mást is és legfőkébb: hagyjon már valaki mást is a Ferrariban versenyezni! Pl Trullinak nagyon örülnék, Ascari óta úgysem nyert Ferrarival vb-t olasz pilóta.
  • dodgecharger
    #147
    Pedig én már fullra televagyok a Schumacher-Érától
    Ha már WTCC: Én azt nem értem, miért álla bajnokság ilyen kevés helyszínből?
  • Laffite
    #146
    Huhh, Le Mans-ba...? Szerinted szeretne osztozni másik két emberrel a sikerben? :) Inkább vezetne egyedül 24 órát ;)

    Én egyébként attól félek leginkább, hogy csapatot akar majd alapítani, és akkor biztosak lehetünk benne, hogy nem szabadulunk meg tőle még cirka 30-40 évig...
  • dodgecharger
    #145
    MS nem biztos hogy bevállalna ilyen nagy falatot:-)
    Egyáltalán az sem biztos, hogy az F1 után állandó résztvevője lenne egy sorozatnak.
    A WTCC-ben én is eltudnám képzelni + LeMans-i 24 órás versenyeken.