12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • b-type
    #224
    jóvanna :DDD
    a fene enné, nem láttam a futamot, és persze az Eurosport sűrűn ismétel :((
  • Laffite
    #223
    holnapra? :)
  • b-type
    #222
    Rajtsorrend holnapra:

    1: GIOVANARDI 1:58.573
    2: GARCIA 1:59.159
    3: GENE 1:59.317
    4: FARFUS JR. 1:59.377
    5: TARQUINI 1:59.594
    6: PRIAULX 1:59.630
    7: COLCIAGO 1:59.659
    8: TERTING 1:59.670
    9: MULLER 1:59.685
    10: THOMPSON 1:59.685
    11: RYDELL 1:59.716
    12: DE MICHELI 1:59.721
    13: PLATO 2:00.186
    14: MULLER 2:00.283
    15: ZANARDI 2:00.319
    16: BALZAN 2:00.341
    17: ROSENBLAD 2:00.479
    18: MENU 2:00.550
    19: D'ASTE 2:00.689
    20: LARINI 2:00.871
    21: CORONEL 2:01.036
    22: HUFF 2:01.072
    23: CIRO 2:01.108
    24: TAVANO 2:01.189
    25: KLENKE 2:01.259
    26: HENNERICI 2:01.526
    27: JAGER 2:02.042
    28: LARINI 2:02.110
    29: DE LORENZI 2:02.336
    30: VALLI 2:02.639
    31: MASTRETTA 2:02.806
    32: PLODERL 2:05.418

    Track Conditions - Dry Weather Conditions - Sun
    Session Started - 15:15 Session Length - 30 mins





  • Laffite
    #221
    Garciának már annyira nem sikerült jól Silverstone, itt pl mindenki szembe jön vele, aztán Huff el is kapta :)
  • Laffite
    #220
    ...ha már beszéltem róla...
  • Laffite
    #219
    elég kiszámíthatatlan lett így a bajnokság a hendikep szabályokkal, de az elgondolkodtató, hogy az andygyerek súlyokkal megpakolva is ott volt az élmezőnyben, míg a másik 3 gyári bmw nem igazán tündököl ha megvan pakolva, szal biztos tud valamit ez a srác, szerintem nyeri majd a bajnokságot...
  • MaSzKa
    #218
    Nagyon örülnék ha idén a BMW nyerné meg full-osan a WTCC-t
  • Laffite
    #217
    nincs ebben semmi furcsa, a mezőny legjobb autója van alatta, ő meg a mezőny egyik leggyorsabb versenyzője... szerintem várható volt, hogy ha elkezdi érezni az autót, akkor ebből lesz valami.
  • Laffite
    #216
    hát igen, az önkritikát gyakorolni kell, mert a szerencse télleg benne volt a győzelemben, ugyanakkor a győzelem így is győzelem! :)
  • dodgecharger
    #215
    Gondoltam hogy Hakkinen idén nyer futamot, de hogy rögtön már a bajnokság elején, ez várakozáson felüli!
  • b-type
    #214
    Most néztem csak hogy Hakkinen megnyerte a Spa-i DTM futamot..grat neki! :)
    meg Rydell-nek is a WTCC 2 futamra, bár a defekt erősen benne volt.
  • Laffite
    #213
    hát igen, a BTCC és a DTM nevelte ki talán a sportág legtöbb klasszisát
  • Laffite
    #212
    Így is van, nem gondoltam volna, hogy sikerül tartani a pozíciókat, mert a rajt brutálisan gyenge volt, de hát ez várható az elsőkerékhajtás és a lóerőhiány következtében sajnos. Bízom az új Leonban és az új motort is várom már.

    Azért összességében nem volt egyszerű 2 futam, nem volt hiány küzdelemből... Sajnáltam az Andygyereket, bajnokság szempontjából nem mindegy ez a defekt, és hát Peter Tertinget nagyon csúnyán kitették, az nem volt sportszerű, ilyesmit nem szokás még itt sem.
  • dodgecharger
    #211
    Jók voltak az egykori BTCC-sek.
  • MrSpock
    #210
    Most elégedett lehetsz!:-)Seat siker!
  • dodgecharger
    #209
    Kettős Seat Toledo győzelem, ez kellett már a sorozatnak!
  • Laffite
    #208
    remélem igazad lesz és Rydell hazavág mindenkit! :)
    vagy Plato valóra váltja ígéretét, az se lenne rossz...
  • b-type
    #207
    2. futamra tippem:
    Rydell, vagy vmelyik Alfa
    :)
    Hajrá
  • Laffite
    #206
    hát mit mondjak, voltak nagyon kemény jelenetek, csoda hogy senki nem állt fejre... a második futamon a három seat indulhat az élről, de nem nagyon reménykedem, mert borzasztóan rajtolnak, így én Andy Priaulx-t tippelem a legnagyobb esélyesnek, és így összetettben is sokat léphet előre.
  • Laffite
    #205
    mindjárt kezd a verseny!!!
  • Laffite
    #204
    ahogy elnézem a hivatalos oldalról belinkelt képekkel sajnos jól megszivattak, irigy kutyák, de sebaj, onnan elérhetők, illetve máshol is vannak jó fotók.
  • Laffite
    #203
    sajnos nem láttam, ezek az amerikai időpontok mindíg megkavarnak :( de majd megnézem az ismétlést, de hát addig is van mit nézni szerencsére :)
  • MrSpock
    #202
    Igen! Az utóbbi már megvolt,(nézted?)mostjön a motor aztán a WTCC.
  • Laffite
    #201
    Ja igen, és a három gyári SEAT mellé felvonultatták Jason Platot-t is, aki nem kevesebbet ígért, mint hogy versenyt fog nyerni a hétvégén. Na persze ez még a hét elején volt, azóta már egy kicsit jobban körvonalazódtak az erőviszonyok és hát az alfákat itt valszeg nehéz lesz megverni, legalábbis az első futamon.
    A SEAT talán jobbra számított
    mégtöbb friss info:
    WTCC hírek
  • Laffite
    #200
    ez az, megint hosszú hétvége, vagyis MotoGP futamok, WTCC futamok, Nascar... újfent dőzsölünk :)
  • Laffite
    #199
    Zanardi sajnos csak megint elég hátulról, a 14. helyről vág neki, de remélem végre össze tud hozni egy nagyon jó eredményt!
  • b-type
    #198
    hajrá! :)
  • Laffite
    #197
    Délután izgalmas versenyekre van kilátás, remélem minél többen nézik majd...
    Akik extra súlyokkal mennek:

    +50 kg Andy Priaulx
    +50 kg Dirk Müller
    +50 kg Jörg Müller
    +35 kg Antonio Garcia
    +15 kg James Thompson
    +5 kg Augusto Farfus jr.
    +5 kg Gabriele Tarquini

    a 4 legjobb BMW-nek tehát abszolút nincs könny dolga, így Andy Priaulx csak a 4., Garcia 9., Jörg Müller 11., és ha nem is csak a súlyok miatt, de Dirk az utolsó, 26. helyről indul majd neki a távnak, és bizony 18 kocsit le kell nyomnia az első versenyen, ha az élmezőnybe akar keveredni a második futamon.
  • Laffite
    #196
    a SEAT honlapján vannak további képek az új gépről:
    http://media.seat.com/view_manager.html?root=35,38,202,1645
  • Laffite
    #195
    nem tudom milyen lesz... sajnos attól, hogy egy újabb típust kell reklámozni még nem biztos, hogy ez a felépítés kedvezőbb a pályaversenyekre mint a mostani építésű autó... remélem nem lesznek olyan őrültek, hogy a reklám kedvéért beáldoznak mindent amit eddig elértek! mindenesetre szépnek szép, csak hát arra vb pontokat nem adnak
  • b-type
    #194
    z új Seat,..nesokára elkezdik a kemény tesztelését, és tervek szerint idény végén elindítják.
    Remélem jól sikerülnek a tesztek, és bevethető lesz hamarosan, gondolom a tapasztalatokat átültették, és mégiscsak frissebb konstrukció.
  • Laffite
    #193
    Nem, ez a SEATnek nem volt jó hétvége. Rydell az első futamban, Gené a másodikban ragadt be a rajtnál, a spanyol borzasztóan indult. Aztán meg a privátokkal versenyeztek... Többet vártam idénre a tavalyi futamgyőzelem után egy olyan pályán, ami állítólag fekszik nekik...
  • b-type
    #192
    remélem nagyon..
  • b-type
    #191
    Rydell mi a rákot csinált a 2. futamra?? Colciago jól megversenyezte, csak néztem..
    valamit ellőhettek a szerelők, mert neki jönnie kellett volna.
    Jó volt azért a Seat, ez a pálya nekik is megeszi a hajtott gumikat a sok negysebességű kicsit kifelé vezető kanyar miatt, eltolják az orrukat az autók, ez a Bömösnek nem gáz, mert a hajtás hátul, de az fwd ilyenkor kopnak rendesen..:)
  • Laffite
    #190
    ...én meg arra, ha majd ősszel már majd mindenki +60 kiloval megy, akkor mennyire tudnak odaérni a privátok, mint pl a Honda is...
  • Laffite
    #189
    Ja, az Alfa nagyon el van maradva idén, nem tudom mi az oka ennek... Farfus még egy ideig tarthatta volna a mezőnyt, kár hogy elrontotta azt a féktávot. Amúgy nagy verseny volt, nem csalódtam, max a seatok teljesítményében, ez így nagyon puding lesz idén... :(
  • b-type
    #188
    jó futam volt...kiványcsi vagyok a nyilatkozatokra a befutó utánról :DDDDDd
  • MrSpock
    #187
    Érdekes volt a befutó:-)
    Ez már versenyebb volt,bár a BMW fölénye azért nyomasztó.
  • Laffite
    #186
    alakul...., már törnek a tükrök :))
  • Laffite
    #185
    Gené 1 kör alatt 4 helyet vesztett... Nem tudom miért rajtolnak ilyen bénán a seatok :((