12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • Laffite
    #264
    hát azt sajnos én sem :(
  • Laffite
    #263
    Azt hiszem ez egyáltalán nem meglepetés :)
    amúgy kösz az infót!
  • AnuluWork #262
    Michelin helyett Yokohama
  • Miss Lucifer
    #261
    Meg jó pillanatok is :)
  • Miss Lucifer
    #260
    Nemcsak a WTCCben de az angol bajnokságban is vannak jó gépek, kár hogy nem tudom nézni a bajnokságot sehol
  • Miss Lucifer
    #259
    Egy fanatikus
  • Miss Lucifer
    #258
    Hát például igen. Bár nem biztos, hogy itt is jól menne.
  • Laffite
    #257
    ...na meg Verstappen! A Főnököt már igazán leigazolhatná valaki akár ide is a WTCC-be :)
  • Laffite
    #256
    Hát mondjuk az igaz, hogy leginkább túrakocsi-menőket igazoltak a gyárak és kevésbé sztárokat, de lehet hogy mi így jártunk jobban. Nem szívesen látnék a sorozatban olyan sztárocskákat mint a mostani F-1-esek, bár a régiek közül jöhetne pár rutinos favoritom, mint Herbert, Lehto vagy Pirro, de ők máshol nyomják...
  • Miss Lucifer
    #255
    Egyébként szerintem a WTCC-nek is jót tenne, ha tudnának hozni a sorozatba nagy neveket, mint ahogy a DTM-ben is van egy Hakkinen, egy Alesi, egy Frentzen, itt is lehetne pár olyan név, akikre felkapják a fejüket a szakághoz még nem nagyon értő nézők.
  • Miss Lucifer
    #254
    Én még reménykedek benne.
  • Laffite
    #253
    Szal ha valaki tud ilyen linkeket akár ftp/web/torrent oldalakra, akkor az légyszi tegye közzé! Bár nem nagyon hiszek benne, hogy léteznek ilyen archívumok bárhol is.
  • Laffite
    #252
    Sajnos nekem sincs felvéve semmi, pedig nagyon kellenének nekem is régi/régebbi versenyek mindenféle kategóriából, de leginkább DTM-ből és túrakocsiból.
  • Miss Lucifer
    #251
    Láttam néhány rövidebb összefoglalót azokról az idényekről. Mármint a kilencvenes évekről, de sajnos akkor én még nagyon fiatal voltam, nem néztem ilyesmit, de ha néztem volna se fogom fel mit látok. Viszont jó lenne ilyen versenyeket letölteni valahonnan, mert érdekelnének. Vannak valakinek felvéve régebbi versenyei? Vagy honnan lehet ilyeneket letölteni?
  • Laffite
    #250
    Régen én is alfás voltam, amikor még indultak a DTM-ben. Az nagyon nagy csapat volt még, mármint a Nannini-Larini páros.
  • Laffite
    #249
    Lesz abból egyáltalán valami???
  • Miss Lucifer
    #248
    Akkor te vagy az ideális WTCC szurkoló!
    Én csak az alfáknak szorítok már évek óta. Amúgy örülök, hogy válaszoltál a kérdésemre, mármint ugye még régebben kérdeztem ki kinek szurkol. És a többiek?
  • b-type
    #247
    Nagyon jó ez a sorozat, szvsz olyasmi mint motorban az SBK, könnyen beazonosíthatóak az utcán látható autókkal, ezért személyesebbek.
    Szinte minden autónak szurkolok :))
    -Seat-nak a Spanyolsága miatt (most mindegy kié a tulajdonjog), és a versenyzőik miatt.
    -Honda-nak a név miatt, meg mert gyönyörű az autó sztem, és mert Colciago tökösen versenyzett Mexikó-ban pl.
    -Alfa-nak az Olaszsága miatt, és mert jók.
    -BMW-nek a hátsókerék miatt, és mert szeretem a bömöst, meg Müller-éknek külön a tavalyi évzáró verseny miatt :(, Zanardi-nak külön az eszement sportszeretete miatt.
    - a többieknek is, hogy szoros legyen. :)
  • JGTC
    #246
    Még arra a kínai égésre leszek kiváncsi valami Brillance vagy minek nevezik!
    A Mitsubishi motoroktól várnak csodát azok is, nem tudom hol élnek.
    (jó tudom kínában:)
  • Laffite
    #245
    én is, mert így mégváltozatosabb, mégnyíltabb lesz a csata, bár ez egyelelőre ahogy elnézem a Honda részérő csak 1 autót jelent...

    a Chevroletben csalódtam nagyot már akkor, amikor ezzel az idióta típussal jelentek meg a szériában, de így hogy ennyire gáz is az autó, így ez még egy plusz csalódást is jelent, pedig egy jó Chevrolet egy jó kocsival és normális típussal az élmezőnyben, az nagyon jót tett volna a sorozatnak...
  • JGTC
    #244
    Én örülök, hogy végre a Honda (Accord) ott van ahol régebben volt a sportban.
  • Laffite
    #243
    osztom a véleményedet minden tekintetben.
    már tavalyhoz képest is sokkal kiegyenlítettebbek lettek a viszonyok, akkor azért jócskán a BMW dominált, na meg az Alfa.
    idén a hendikeprendszernek köszönhetően (is) már felzárkózott a SEAT és a Honda is, és a legutóbbi versenyen például a BMW-k muzsikáltak nagyon gyengén, szal tényleg minden együtt van egy szoros bajnoksághoz és az izgalmas futamokhoz.
  • b-type
    #242
    bezony-bezony asszem Silverstone short-n igen kőkemény volt, túl kőkemény.
    Mindenesetre szvsz most nagyon megérdemelte volna mindkét futamon az első helyet.
    A szabályok nekem nagyon tetszenek..legalábbis eddig, most, hogy még külön terhelték az első kerekeseket, most még nem tudom biztosan, de a tabella szerinti súlyozás az nagyon ott van sztem.
  • Laffite
    #241
    ezt colciago az előző versenyen elkövetett szabálytalanságának köszönheti csak, ha akkor nem játszik kamikázét, akkor most az első futamot valszeg ő nyeri... ezért érdemes mindíg sportszerűen versenyezni, és akkor nem kell -10 pozícióval hátrébbról rajtolni...
  • Laffite
    #240
    bocs, nem voltam itt mostanában... tény, hogy a szabályok így félig-meddig szerencsejáték-jelleget öltenek a szériának, de talán pont ezért láthatunk sokkal több szoros versenyt mint mondjuk a dtm-ben, ahol azért eléggé szétszóródik a mezőny és a bajnokság is elég egyértelmű... én azt mondom, hogy jó ez így, izgalmas és mindenkinek vannak esélyei a futamgyőzelemre, de még összetettben is nagyon sokan odaérhetnek.
  • Miss Lucifer
    #239
    Például a Honda ment a leggyorsabban és mégis alig szerzett pontokat.
  • Miss Lucifer
    #238
    Az első verseny tetszett de a másodikban a fordított rajtsorrend miatt nem az igazi eredmény jött ki. Nem valami jók ezek a szabályok így.
  • dodgecharger
    #237
    kezdődik a verseny!!!
  • Laffite
    #236
    Colciago vezet, eszméletlen ez a csávó... Viszont a Top 10-ben nincs BMW, ami totál meglepetés eddig.
  • Laffite
    #235
    egész félelmetes amúgy a pálya... íven kívül tiszta kosz, most meg ahogy Gené kiszaladt, kb mint egy szántásba szánkázott volna bele, csoda hogy bele nem ragadt :(
  • Laffite
    #234
    közben elkezdődött az edzés, a jelenlegi (mindenkori) állás itt:
    live timing
  • Laffite
    #233
    üdv itt a topicban! remélem maradandó vendég leszel kis csapatunkban, sajnos egyelőre nem sokan vagyunk, akik figyelemmel kísérjük a sorozatot...
  • Miss Lucifer
    #232
    Szoktam nézni én is a versenyeket. Ti kinek szurkoltok? Én csak pár évvel ezelőtt kezdtem el nézni, azóta alfás vagyok csak sajnos Larini idén elment a tutiba
  • Laffite
    #231
    télleg jó, amúgy meg 21:45 - 22:30 kvalifikáció, remélem közvetítik! (a hivatalos oldalon legalábbis úgy írják, hogy live lesz, de én csak akkor hiszem ha látom)
  • b-type
    #230
    ez mekkora kép!
    és thxa a híreket :)

    nagyon kiváncsi vagyok a Mexiko-i pályára..
  • Laffite
    #229
    Jason Platot most hétvégén is indítja a SEAT, bár neki is (Colciagohoz és Farfushoz hasonlóan) érvényben lesz a 10 helyes büntetése a rajtrácson. Időközben a csapat már el is kezdte tesztelni az új Leont.
  • Laffite
    #228
    sehol senki? látszik, hogy most nincs futam...
  • Laffite
    #227
    kiosztották a várható 10helyes büntetéseket a sportszerutlen versenyzések miatt
  • Laffite
    #226
    ...ja, a magyar közvetítés az egyszerűen elmaradt, de tulajdonképpen nekem megfelel az angol is... amúgy tiszta Nascar-futam volt, legalábbis ezt mondta a kommentátor, annyira egymás nyakán ment a mezőny - hála zanardinak :)
  • Laffite
    #225
    éjszakáztál, mi?
    aztán meg jól elaludtad... az első futammal semmit nem vesztettél, mert a fél versenyből nem láthattunk semmit, egyszerűen nem volt közvetített adás, vagyis égett cseppet az Eurosport, de a futam második felére csak összehozták azért, addigra viszont szétrázódott a mezőny. a második futam viszont nagyon kemény volt!!! szegény zanardit nagyon sajnáltam...