12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • Laffite
    #161
    Thompson már 5 éve...

    illetve akik Hondával mentek...
    Honda History
  • dodgecharger
    #162
    David Leslie-re emlékszem. Jó versenyző volt Thompsonnal egyetemben.
  • Laffite
    #163
    illetve a Honda oldal aljáról elérhető a többi csapat történelme is a btcc-ben, érdemes nosztalgiázni kicsit...
  • Laffite
    #164
    ...és a nem túl hosszú Nigel Mansell korszak, mert hát ugye inkább elment golfozni... :)
  • dodgecharger
    #165
    92-ben a Vauxhall-nak 7 versenyzője is volt:-)
  • dodgecharger
    #166
    Na igen, nem volt hosszu életü.
    A tököm golfozna, ha van BTCC
  • Laffite
    #167
    a peugeot fejlődési szakaszai
    1994:

    1997:

    2001:
  • Laffite
    #168
    nekem egyedül ez az astra tetszett tőlük, de valahogy soha nem voltam oda ezért a csapatért
  • Laffite
    #169
    a fordosok a későbbiekben többet várnak maguktól
  • Laffite
    #170
    hétvégén francia futamok!
  • Laffite
    #171
    A reggeli warm-upon Coronel és Larini egy szerencsétlen véletlen során alaposan összetörték az autóikat. Larini Alfáját még egyszer sem biztos, hogy össze lehet rakni a délutáni futamokra...
  • Laffite
    #172
    sajnos Diefenbacher nem bírt a vérével, a tegnapi edzésen komoly balesete volt, be is vitték, de szerencsére úgy néz ki, hogy kiheveri az ütközést... nem volt tehát valami sikeres a visszatérés :(
  • Laffite
    #173
    Coronel "hétköznapi" kanyarvétele - amikor még egyben volt az autója...
  • MrSpock
    #174
    Meglesem a versenyeket bemelegítek estére!:-)
  • Laffite
    #175
    Hát reménykedtem, hogy legalább Te megnézed a futamokat, ha már mást nem érdekel... Tényleg nem értem az embereket, hogy képesek egy csomó jó dolgot élből elutasítani csak azért, mert azt sem tudják miről van szó... :((
  • Laffite
    #176
    ...de ha valakit tök véletlen még érdekelne 2 izgalmasnak ígérkező verseny, akkor du. 3 és 5 óra között az eurosporton meg lehet tapasztalni az igazi autóversenyt, aztán pedig este nascar - bár azt én sajnos csak utólag, videóról látom :(
  • MrSpock
    #177
    Meddig nyögnek már ezek itt,televan a t...m!:-)
    Aztmondja a komment,hogy majd látjuk az autóversenyt is..persze ilyenkor húzzák legtovább.
    Miért van az ha valamit nézne az ember mindig közbejön egyéb szarság.
    Lemerem fogadni este a Nascarból is annak ellenére hogy viszonylag időben kezdik az utolsó 3 kört nemlátjuk!
  • Laffite
    #178
    én nem tudom mit kínlódik ez a kuznetzova, henin simán meg fogja verni, közben meg már jól elrajtolt a mezőny... szerencsére nem hosszú a verseny, így valszeg felvételről adni fogják, és úgy a sok idióta reklámot is lesz hova betenni, + nem kell majd sokat várni a második futam előtt...
  • MrSpock
    #179
    Na végre!Huh azthittem már sosem lesz vége!De azért jobblett volna elejétől látni na mindegy lesem.
  • Laffite
    #180
    végül is elejétől adják, sajnos a seatok még mindig nem az igaziak :(
  • Laffite
    #181
    Virenque meglengette a kockás zászlót... :) hamarosan indul a Tour is
  • MrSpock
    #182
    3. helyet azért megcsipte a Seat,sima volt ez az első futam,na talán a 2.!
  • MrSpock
    #183
    Az még odébb van és nélküle.:-(
    Most koncentráljunk a 2. futamra.
  • Laffite
    #184
    Az elején azért elég sokminden történt, főleg amíg Rydell feltartotta a mezőnyt... Nem értem akkor miért volt olyan lassú az elején, pedig utána állandó tudott maradni a különbség közte és az élen álló között... Kár a rossz rajtért is :(
  • Laffite
    #185
    Gené 1 kör alatt 4 helyet vesztett... Nem tudom miért rajtolnak ilyen bénán a seatok :((
  • Laffite
    #186
    alakul...., már törnek a tükrök :))
  • MrSpock
    #187
    Érdekes volt a befutó:-)
    Ez már versenyebb volt,bár a BMW fölénye azért nyomasztó.
  • b-type
    #188
    jó futam volt...kiványcsi vagyok a nyilatkozatokra a befutó utánról :DDDDDd
  • Laffite
    #189
    Ja, az Alfa nagyon el van maradva idén, nem tudom mi az oka ennek... Farfus még egy ideig tarthatta volna a mezőnyt, kár hogy elrontotta azt a féktávot. Amúgy nagy verseny volt, nem csalódtam, max a seatok teljesítményében, ez így nagyon puding lesz idén... :(
  • Laffite
    #190
    ...én meg arra, ha majd ősszel már majd mindenki +60 kiloval megy, akkor mennyire tudnak odaérni a privátok, mint pl a Honda is...
  • b-type
    #191
    Rydell mi a rákot csinált a 2. futamra?? Colciago jól megversenyezte, csak néztem..
    valamit ellőhettek a szerelők, mert neki jönnie kellett volna.
    Jó volt azért a Seat, ez a pálya nekik is megeszi a hajtott gumikat a sok negysebességű kicsit kifelé vezető kanyar miatt, eltolják az orrukat az autók, ez a Bömösnek nem gáz, mert a hajtás hátul, de az fwd ilyenkor kopnak rendesen..:)
  • b-type
    #192
    remélem nagyon..
  • Laffite
    #193
    Nem, ez a SEATnek nem volt jó hétvége. Rydell az első futamban, Gené a másodikban ragadt be a rajtnál, a spanyol borzasztóan indult. Aztán meg a privátokkal versenyeztek... Többet vártam idénre a tavalyi futamgyőzelem után egy olyan pályán, ami állítólag fekszik nekik...
  • b-type
    #194
    z új Seat,..nesokára elkezdik a kemény tesztelését, és tervek szerint idény végén elindítják.
    Remélem jól sikerülnek a tesztek, és bevethető lesz hamarosan, gondolom a tapasztalatokat átültették, és mégiscsak frissebb konstrukció.
  • Laffite
    #195
    nem tudom milyen lesz... sajnos attól, hogy egy újabb típust kell reklámozni még nem biztos, hogy ez a felépítés kedvezőbb a pályaversenyekre mint a mostani építésű autó... remélem nem lesznek olyan őrültek, hogy a reklám kedvéért beáldoznak mindent amit eddig elértek! mindenesetre szépnek szép, csak hát arra vb pontokat nem adnak
  • Laffite
    #196
    a SEAT honlapján vannak további képek az új gépről:
    http://media.seat.com/view_manager.html?root=35,38,202,1645
  • Laffite
    #197
    Délután izgalmas versenyekre van kilátás, remélem minél többen nézik majd...
    Akik extra súlyokkal mennek:

    +50 kg Andy Priaulx
    +50 kg Dirk Müller
    +50 kg Jörg Müller
    +35 kg Antonio Garcia
    +15 kg James Thompson
    +5 kg Augusto Farfus jr.
    +5 kg Gabriele Tarquini

    a 4 legjobb BMW-nek tehát abszolút nincs könny dolga, így Andy Priaulx csak a 4., Garcia 9., Jörg Müller 11., és ha nem is csak a súlyok miatt, de Dirk az utolsó, 26. helyről indul majd neki a távnak, és bizony 18 kocsit le kell nyomnia az első versenyen, ha az élmezőnybe akar keveredni a második futamon.
  • b-type
    #198
    hajrá! :)
  • Laffite
    #199
    Zanardi sajnos csak megint elég hátulról, a 14. helyről vág neki, de remélem végre össze tud hozni egy nagyon jó eredményt!
  • Laffite
    #200
    ez az, megint hosszú hétvége, vagyis MotoGP futamok, WTCC futamok, Nascar... újfent dőzsölünk :)