12867
WTCC BTCC STCC
DTM ETRC ETRC
  • Laffite
    #41
    Chevrolet Racing (Ray Mallock Ltd) (GBR) - Chevrolet Nubira
    3 versenyző biztos:
    Alain Menu (CH)
    Nicola Larini (ITA)
    Robert Huff (GBR)
    (fotó #4-es post)

    Laurent Aiello (FRA) inkább a DTM-ben indul el
  • Laffite
    #42
    hjaja, van több is még tavalyról:
    ETCC 2004
  • Laffite
    #43
    Crawford Racing (Eje Elgh Motorsport) (SWE)
    BMW 320i
    ami biztos:
    Carl Rosenblad (SWE)
    Jan Nilsson (SWE)

    (Richard Göransson a svéd bajnokságban, Jens Edman pedig a németben fog indulni)
  • Laffite
    #44
    Proteam Motorsport (ITA) - BMW 320i
    aki biztos:
    Stefano D'Aste (ITA)
    a második versenyzőt még keresik
  • Laffite
    #45
    ezek eddig a biztos dolgok, illetve

    - China Racing (CHN) - Brilliance M1
    (csak az biztos, hogy 2 autó és a BTCC-ből akarnak versenyzőket hozni)

    - Oregon Team (ITA) - Alfa Romeo 156 GTA
    (hivatalosan még nem neveztek, de várhatóan Michele Bartyan (AUT)
    és Luca Rangoni (ITA)

    - SEAT Sport Italia (ITA) - SEAT Toledo Cupra
    (ha lesz elég pénz, akkor Gianni Morbidelli (ITA)

    - BMW Team Belgium-Luxembourg (RBM Team) (BEL) - BMW 320i
    (ha lesz elég pénz, akkor Kurt Mollekens (BEL)

    - GR Asia (HK) - Honda Civic Type-R / Honda Accord Euro R
    (hivatalosan még nem neveztek, de várhatóan Simon Harrison (GBR)
    és Toni R. Ruokonen (FIN)

    - JAS Motorsport (ITA) - Honda Accord Euro R
    (2 vagy 3 autó, a jelöltek: Alessandro Balzan (ITA), Martin Jensen (DEN), Hans Petersen (DEN), Aivis Othla (EST), Diego Romanini (ITA), Tomas Engström (SWE)

    - Hotfiel Sport (GER) - Ford Focus ST170
    (2 autót indítanak, a jelöltek eddig Thomas Klenke (GER), Patrick Bernhardt (GER) és Michael Funke (GER)

    - RS-Line Rotpunkt Sport (GER) - Ford Focus ST170
    (még nem biztos, hogy indulnak, ha igen, akkor 2 autó, a jelöltek: Sebastian Grunert (GER), Roland Asch (GER) és Thomas Klenke (GER)

    - Mühlner Motorsport (GER/BEL) - Volvo S40
    (még nem biztos, hogy indulnak a bajnokságban, 2 autó lenne, anyagiaktól függ)

    - Carly Motors (NED) - BMW 320i
    (anyagi gondokkal küzdenek, ha lesz szponzor, akkor valszeg Tom Coronel (NED), Duncan Huisman (NED) és Paulien Zwart (NED)

  • Laffite
    #46
    bocs, a számomra legfontosabb kimaradt:
    SEAT Sport (ESP) - SEAT Toledo Cupra
    biztos 3 versenyző:
    Jordi Gené (ESP)
    Rickard Rydell (SWE)
    Peter Terting (GER)
  • Laffite
    #47
    Andy Priaulx január 27-én tesztelheti a BMW Williams Formula 1-es kocsiját.
    teljes cikk
  • b-type
    #48
    akik szóba jönnek a proteam-nél:
    -Adriano De Micheli,
    -Sebastian Grunert,
    -Giuseppe Cirò,
  • Laffite
    #49
    kösz az infót!
  • b-type
    #50

    Alain Menu, és Nicola Larini első benyomásai a Chevrolet-ről:
    fiawtcc oldal
  • Laffite
    #51
    háááát, erre mit mondjak...? mindketten lehúztak már pár évet a szakág élcsapataiban, így van mihez hasonlítaniuk, de különösebb dícséretek helyett egyelőre csak annyi, hogy "érdekes délután volt" meg hogy "ez az autó egy jó alap lesz a további munkához", ezek elég óvatos megfogalmazások szerintem.
    na persze új a csapat, új az autó, csodák pedig nincsenek, max 2-3 dobogós helyezést jósolok nekik az évben, de szerintem versenyt még nem fognak nyerni.
  • b-type
    #52
    Na beleült a Andy Priaulx srác :)
  • Laffite
    #53
    Amikor meghallottam, hogy jutalomból tesztelheti a gépet, azt gondoltam csak megy vele néhány kört, hogy mégis milyen érzés, meg rápróbál egy f-1 kocsira, stb, de azt nem gondoltam volna, hogy egy teljes versenytávot fut vele, ez így nagyon faja
  • Laffite
    #54
    közben olvasom -gondolom te is láttad- zanardiék is tesztelnek és már csak 4-5 tizeddel maradnak el mulleréktől, ami elég biztató a tavalyi évhez képest! mondjuk elég hideg volt teszt közben, így ez az eredmény azért még csalóka is lehet, de én nagyon bírnám, ha végre ott lennének valahol a mezőny elején
  • b-type
    #55
    jó lesz az idei év az már egyszer biztos :)
  • Laffite
    #56
    néhány változás:

    - A korábbi sajtóközleményekkel ellentétben az Alfa gyári csapata Tavano helyett az utolsó pillanatokban mégis Giovanardit nevezte a 2005-ös idényre Tarquini, Farfus és Thompson mellé.

    - A Proteam BMW-nél Stefano D´Aste mellé Giuseppe Ciro lett nevezve.

    - A legtöbb csapat még az teszteknél tart és ezek eredményességének tükrében neveznek csak versenyző(ke)t az áprilisban induló világbajnokságra.
  • b-type
    #57
    Chevy-ék Albacete-ben vannak 3 napos teszten:
  • Laffite
    #58
    jó lenne ha jól mennének már az első idényben is, az sokat érne az egész vb-nek, na meg szimpatikus a csapat is és a versenyzők is
  • Laffite
    #59
    Most olvasom, hogy a tavaly még seatos Frank Diefenbacher megkereste a Ford csapatot, mert szeretne 2005-ben is a mezőnyben szerepelni, ezúttal egy Ford Focus volánja mögött. Ezeddig még nem kapott választ.

    Tomas Engstrom meg egy Honda Accorddal a JAS Motorsport színeiben az első két versenyen elindul a vb-n, elmondása szerint ezt követően pedig majd a saját országának bajnokságára koncentrál elsősorban.
  • b-type
    #60
    Diefenbacher-t kár lenne kihagyni!
    Monza-ban nagyon tetszett, az első sikánra volt egy 3autós kifékezéses szituja :) meg 5. lett a második futamon.
  • Laffite
    #61
    tényleg jól ment a srác, az idény elején ő volt a seat leggyorsabb embere, ez vitathatatlan, de azért az jól jött, hogy behozták melléjük rydellt is
  • b-type
    #62
    Azért sajnálom, hogy az Audi nincs már...
    tavaly még mentem Etcc futamokon online bajnokságban, és ott 4wd-s Audi-val voltam, ami lassú volt ugyan az egyenesekben, de a kanyarokban, és féktávon (motorfék négy kerékre) nagyon ott volt, tipikus küzdő autó volt.
  • Laffite
    #63
    hát igen, volt egy időszak a német bajnokságban, amikor az audik mindent vittek... nekem amúgy leginkább a volvo után fáj a szívem, olyan biztató idényeik voltak a btcc-ben, aztán most szinte sehol semmi :(
  • b-type
    #64

    Tesztel Jarama-ban a Seat.
    meg elindulnak Muller tesók még egy 24h versenyen
  • Laffite
    #65
    Idén is nagyon fogok szurkolni a SEAT-nak, remélem év végén a legjobb 3 csapat között végeznek!
  • Laffite
    #66
    Egyébként hamarosan minden kiderül, ugyanis február 28-a az a határidő, ameddig a nevezések leadhatók mind egyéniben, mind csapatban.
  • Laffite
    #67
    friss info, hogy idény közben néhány futamon (valszeg az európai versenyeken) Jason Plato is elindul a SEAT csapat tagjaként
  • Laffite
    #68
    pfff, nem igazán tudok olaszul, de ha jók a következtetéseim, akkor az egyik olasz honlapon írnak valamit arról, hogy az oregon team (eredetileg még alfával: tavano, rangoni, bartyan) mégsem nevez az idén a vb-re, inkább a dtm-ben indulnak ezzel a v6-os megane-nal:
    (hát, nagy kár értük...)
  • Laffite
    #69
    BTCC versenynaptár, az angol bajnokság híveinek - ha vannak itt ilyen elvetemült arcok egyáltalán :)

    Apr 9-10 DONINGTON PARK
    Apr 30-May 1 THRUXTON
    Jun 4-5 BRANDS HATCH
    Jun 18-19 OULTON PARK
    Jul 16-17 CROFT
    Jul 23-24 MONDELLO PARK
    Aug 6-7 SNETTERTON
    Aug 27-28 KNOCKHILL
    Sept 17-18 SILVERSTONE
    Oct 1-2 BRANDS HATCH
  • Laffite
    #70
    tavalyi BTCC végeredmény, ízelítőnek:
    (hasonlóan szoros végeredmény mint nemzetköziben)

    1.JAMES THOMPSON VX RACING 274
    2.YVAN MULLER VX RACING 273
    3.JASON PLATO SEAT SPORT UK 224
    4.ANTHONY REID WEST SURREY RACING 213
    5.MATT NEAL TEAM DYNAMICS 181
    6.COLIN TURKINGTONWEST SURREY RACING 173
    7.ROBERT HUFF SEAT SPORT UK 148
    = DAN EAVES TEAM DYNAMICS 148
    9.TOM CHILTON ARENA MOTORSPORT 116
    10.LUKE HINES VX RACING 115

    tavaly a két Vauxhall között dőlt el a bajnoki cím, így csapatban is ők nyertek
  • MrSpock
    #71
    Nemnagyon tolong a nép eme szakágban.
    Talán ha beindulnaka versenyek,és sokan tudják nézni.
    Én is figyelni fogom.
  • b-type
    #72

    én spec szeressem a Btcc sorozatot is, a Brands Hatch-i pályát meg pláne, kis képzavarral, jókat edzettem/versenyeztem rajta az Ausztrál túrakocsi bajnokság autóival: Brands Hatch 20mb wmv
  • Laffite
    #73
    tulajdonképpen én is ebben bízom, mert hát az eurosport már szinte minden kábelhálózaton ott van, aztán ha elkezdődnek a versenyek, akkor majd remélhetőleg ez a topic is beindul...
  • b-type
    #74
    eddig elég bensőséges.
  • Laffite
    #75
    mondjuk én is jobban szeretem a btcc-t mint mondjuk a dtm-et, bár ez nem mindig volt így... a dtm addig volt jó, amíg az alfák tudtak harcolni a mercikkel, csak aztán az aktuális szabályok valahogy mindig a német autóknak kedveztek, ami nem tetszett az olaszoknak, kivonultak és onnantól kezdve a dtm már nem az igazi, már nincsenek olyan kiélezett, nagy összecsapások mint akkoriban, ugyanakkor a btcc sokkal kiegyenlítettebb és bár kevesebb benne a nagy múltú név, de színvonalban sokkal erősebbek a versenyek.
    ezért volt jó eddig az EB is, ami idéntől mégjobb lesz, és nem csak azért mert már világbajnokságnak hívják, hanem mert sokkal több gyári csapat lesz ott a mezőnyben.
  • Laffite
    #76
    majd ha lesznek versenyek, addigra azért remélem, hogy lesznek itt bmw-sek, alfások, seatosok stb, és majd kialakul ez az egész...

    aztán ha mégsem, akkor meg mégsem, de azért én az infókat folyamatosan nyomatom ha van valami, mert hát soha nem tudni mikor kit vet erre a sors, még az is lehet hogy áprilisig már hárman vagy akár négyen (!!!) is leszünk ;)
  • b-type
    #77
    lehet mondani, hogy a rajongók száma megduplázodott!!!!
    :DDD
  • Laffite
    #78
    ja, őrületesen fejlődünk, így elérhetjük akár a 100-200%-os növekedést is!
  • Laffite
    #79
    tesztel a SEAT
  • Laffite
    #80
    + még egy DTM hír, idén indul két MG is, a brit autók Zytek V8 4.0-es motorokat kapnak.