10
MSN Explorer 5.5
  • scirocco
    #10
    Hi,

    hogyan kell az MSN explorert futtatni/telepíteni?
    Nekem a start menüben nincs de a windows összetevők telepítésénél csak elvenni tudpm elvileg?!

    Please help me!
    S
  • mayerond92
    #9
    Valószinű,hogy az explorered magasabb verzió mint az 5.5-ös magyar változat,így nem lehetett szó frissítésről.Töröld az MSN explorert és telepítsd ujra a magyar változatot.Így mennie kellene/?/
  • piciici
    #8
    Nekem windows 2000-em van, de nekem is ugyanaz a gondom, mint gyűjtőnek :(
    Vagyis az a lényeg, hogy kibontja az alábbi fájlokat, de a telepítésnél hiányolja

    mail.mar
    highcont.mar
    market.mar
    copymar.exe
    dw.exe
    logonmgr.dll
    custdial.dll
    csapi371.dll
    market.ini
    manifest.xml
    license.txt

    Senki sem tud segíteni?
  • gyűjtő
    #7
    Szia Zozo 76!
    Az MSN Explorer a Windows XP operációs rendszer tartozékaként tölthető fel a gépre és a hagyományos böngészőktől eltérően egy zártabb weblaprendszert lehet vele végignézni (zene, film stb.). Egy levelezőprogram is bele van építve.

    Pheelnek (#4): minden ötlet érdekel, de valóban nem másik böngészőt keresek (bár a Firefox 1.0-t ismerem és használom), hanem a telepítés korábban leírt problémáit szeretném megfejteni.
    Ami a #5 felvetést illeti, próbáltam a fájlkeresővel a lemezt végignézni (rejtett fájlokat is), de nem találtam a keresett 11 fájl-t.
    A Windows XP-t ismét frissítettem (abban a reményben, hátha felteszi a keresett fájlokat), de nem volt szerencsém.
    Az az érdekes, hogy a program magyar képviseletét is kérdeztem, de nem kaptam tőlük használható ötletet.

    Mindenesetre köszönöm a segítőkészségeteket. Tovább próbálkozom a fájlvadászattal.
  • Kaszi46
    #6
    sztem azt majd Ő maga eldönti mit tart megoldásnak mit nem! nem tudom mi a probléma azzal ha ajánlok egy másik böngészőt.
  • Pheel
    #5
    Nézz utána, hogy hová csomagolja ki! Valószínűleg a saját könyvtáradon belül valami temp könyvtárba rakja.
  • Pheel
    #4
    Szerintem abszolút nem ezt szeretné hallani megoldásképpen, szóval reklámozd máshol az alternatív kedvencedet...
  • Zozo76
    #3
    Tenyleg mi ez az MSN Explorer?
  • Kaszi46
    #2
    pl használj mozilla firefox-ot (persze csak akkor ha ez egy olyan internet böngésző féleség)
  • gyűjtő
    #1
    Szia Mindenki!

    Néhány hete a Windows XP alatt levő MSN Explorer-t frissítettem az 5.5-ös magyar nyelvű verzióval. Ezt követően minden rendben volt.
    Később az operációs rendszert is frissítettem és utána ismét megpróbáltam az MSN Explorer frissítését. A telepítésnél a kabinet fájlokat kibontotta, de utána a fájlok telepítésekor 11 fájl-t keresett.
    Az az érdekes, hogy ezeket a fájlokat a kabinetfájl kibontásakor láttam (nem tudom, hova bontotta ki és miért nem találja meg őket). A gépen az MSN könyvtárban csak egy programindító ikon található.

    A keresett fájlok az alábbiak:

    mail.mar
    highcont.mar
    market.mar
    copymar.exe
    dw.exe
    logonmgr.dll
    custdial.dll
    csapi371.dll
    market.ini
    manifest.xml
    license.txt

    Ha a fenti információ alapján van valami ötletetek a megoldásra, örömmel várom:

    érdeklődő