18
  • pepe003
    #18
    Nekem is samsung TFT-m van és az égviláon semmi baja.
  • dez
    #17
    Egyébként tudtommal a Samsung már most is vállal itthon is egy 3 napos 0-pixelhiba garanciát. Azaz 3 napon belül vissza lehet vinni 1 hibával is.
  • dez
    #16
    Ritka a teljes pixel (R+G+B) hiba, általában szubpixel hiba van (R/G/B). Van, amikor kikapcsolni nem tud teljesen, van, amikor be. (Ahogy írtad.) Tehát a következő hátterekkel kell tesztelni: fekete, fehér, és ha a fehérnél nem tűnt fel, akkor vörös, zöld, kék.
  • atlagember
    #15
    Hát nekem egy noname monitorom van, de nincs rajta pixelhiba.
  • BiroAndras
    #14
    Akkor jól választottam. Pár hónapja vettem pont egy 910T moncsit, és pont abban a bizonyos nagykerben.
  • MaDFoX
    #13
    A Samsungra mar tavaly is megvolt ez magyarorszagon (csak a 3 napos szavatossagi ido alatt)...
    Nem minden pixelhiba latszik feheren feketen erdemes megnezni az osszes foszint (van olyan tesztprogram ami szepen lassan valtoztatja a szineket ott eleg hamar kibukik).
    Egyebkent sajat tapasztalatom szerint legalabb 25-50%-ban van valamilyen pixelhiba..
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    legegyszerűbb alap fehér képet berakod megnézed nincs -e feket pixel .. majd beraksz egy feket képet és fehér pixelt keresel .. .. de erre jó a nokia monitor test progi is amit már itt írtak
  • Deniboj
    #11
    Keress rá a google-ban erre: Nokia monitor test. A legelső linket töltheted is le.
  • Deniboj
    #10
    Tegnap.
    Samsung Syncmaster 910T. 9 db-ból 4 pixelhibás volt. Amint megjött a másik szállítmány a nagykerbe, rögtön cserélték is ki őket.
    (3 betűs a nagyker neve, ha érdekel valakit.)
  • Sadist
    #9
    A pixel hibák azok szemmel láthatóak és nincsenek összefüggésben a monitor korával. Ezek a hibák a gyártás során keletkeznek.
  • Sadist
    #8
    Én úgy hallottam már be van vezetve. Nekem is Samsung TFT monitorom van, de mielőtt rendeltem elég sokat vacilláltam, mert suliban egyik tanári gépnél egy LG monitoron van vagy 4 pixelhiba (ráadásul mind más színű, akármilyen hátteret raksz be elég feltűnő) és gondoltam mi lesz, ha éppen kifogok egy olyat, de amikor meghallottam, hogy a Samsung 0%-os hibatűréssel árulja a monitorjait akkor megnyugodtam :) A Samsung amúgy más dolgok terén is kiváló. A vinyóik pl. csendesek és gyorsak.
  • mechorg
    #7
    Szemed van? : )
  • mechorg
    #6
    Látom szépen fejlődik a technika...
    Meg azt is látom hogy van miből félretenni azt a 100 millát a tröszt miatt...
  • randomly
    #5
    Hello :)

    Mondjon már valaki egy teszt programot.
    Nem akarom elhinni, hogy az egy éves (állítólag hulladék) ECS Notebook-om nincs egy pixel hiba sem .... pedig van 1024*768*3
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    Gondolom előbb az amcsi piac, aztán jurópa .. ahogy az lenni szokott
  • Punker
    #3
    remélhetőleg minél hamarabb
  • Cat #2
    ha a hazai piacukon meg tudnak felelni ennek a nagyon kemény minőségi követelménynek, akkor idővel ki fogják terjeszteni máshova is
  • Punker
    #1
    itthon ezt mikor vezetik be vajon? :(