108
  • OliApa
    #108
    Nincs valakinek egy eredeti eladó PS2-re? PS3-on futna.
  • SonicBoom
    #107
    Ez nem az amikor egy kerek alakú bázist kell támadni meg tankokat támogatni?

    Ott a végén egy tornyot kell lőni, de nem mindegy milyen szögből. Ha nem az akkor bocs.
  • Jacques38
    #106
    most azon a pályán ahol tankokat kell lelőni és hiába lövök ki minden repülőt meg tankot egy bizonyos időlimit után vége a játéknak..
  • Seth
    #105
    ammelyik ^^
  • Jacques38
    #104
    Na megint elakadtam.. Ezt nem hiszem el!! De most 3 pályával később
  • Jacques38
    #103
    Ok! Megvan! Az utolsó 3 msp-ben kell lőni ahogy visszafelé számol a majom! Köszönöm a segítséget!!
  • Jacques38
    #102
    az lesz az! amikor 10-től vissza felé számolnak.. és akkor mikor kell kilőni a radart? amikor számol vagy pont 0-nál???
  • Seth
    #101
    jaj nem az amikor a csávó számol vissza 10-től? ott úgy kell valahogy időzíteni hogy a megfelelő időben csapódjanak be a lövedékek,ha nem időben,kkor failed lesz. hát másra nem is emlékszem
  • Jacques38
    #100
    nincs semmi!! nincs célpont!! illetve van egy radar, de ha azt kilövöm vége a játéknak.. 4 radar kör van a pályán, ha azon kerestül megyek vége, ha kilövöm a radart vége, ha nem csinálok semmit akkor egy bizonyos időkorlát után megint vége a jétéknak.. NEM ÉRTEM!!!!!!!!! MEGŐRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Seth
    #99
    hú már marhára nem emlékszem, nem aza küldi amikor 15 vagy mennyi perc alatt kell elérni egy bizonyos pontszámot?? Éjszakai pálya, várszerű építmények stb...
  • SonicBoom
    #98
    hogy akadtál el? tul sok az ellenfél vagy nem tudod kit kell lőni?
  • Jacques38
    #97
    S.O.S Nem tudok tovább lépni a "FOUR HORSEMEN" nevű pályán! Tud valaki segíteni?
  • Seth
    #96
    egyik rész sem jött ki pc-re
  • titty88
    #95
    nem tudja vki h az ace combat 5-t kiadták-e PC-re?
  • Nyuvaszto
    #94
    Üdv

    vennék erdeti ace combat5 lemezt. aki eladná irjon erre az cimre [email protected]
  • Janey
    #93
    nya..végre sikerült újra elővenni a gammát, mert a Falken még nem volt meg. Nemegyszerű repcsi az biztos, főleg hogy lézer a secondary weapon-je :)))
  • Al Age
    #92
    Rakétát lőni csak akkor nem tudsz, ha nincs. Biztos ellőtted mindet.
    Csak akkor tüzelj vele, ha előtted van a piros négyzetben az ellenfél és hallod a sípolást. Akkor nagyobb eséllyel találod el.
  • forever68
    #91
    nemigazán értem a lényegét:(
  • forever68
    #90
    van olyan mikor előttem van az ellenség, piros micsoda mutatja de nem tudok rájuk lőni mert nem aktivizálja a rakétát, néhányat már sikerült lelőni de a küldetés végén nem menti automatikusan, lehet hogy nekem egy kicsit bonyolult ez a játék:)
  • Al Age
    #89
    Ha eltűnnek az valószínűleg azért van, mert gyorsabban érsz mögéjük, mint ahogy ők mennek. Ezáltal pedig pillanatok alatt mögéd kerülhetnek. :-)
  • forever68
    #88
    köszi majd próbálkozom,az ellenfelet mindíg csak ilyen kicsiben lahat látni?? meg gyorsabban fordulnak mint én, egyszercsak eltünnek előlem és alig bírom a felhőrengetegben megtalálni őket:)
  • Al Age
    #87
    Igen, pontosan. :)
    Ezt tegnap nem tudtam kipróbálni, csak az arcade módot nyomtam be egy kicsit és ott nincsenek csapattársak.
  • forever68
    #86
    úúúúúú köszi:)
    megpróbálom:) a gamepadon a bal botkormány mellett a négy irányba mutató nyíl azzal lehet a csapattársakat írányítaní?
  • Al Age
    #85
    X - lövés a géppityuval
    O - rakéta lövés
    [] - ránagyítás a térképre
    /\ - nyomva tartva ránéz vele az épp kijelölt ellenségre

    R1 - sebesség növelése
    L1 - sebesség csökkentése
    R2 - lábkormány jobbra
    L2 - lábkormány balra

    Bal analog stick - botkormány

    Select - rakétatípus váltása (ha van rá lehetőség)

    A digipadon meg a csapattársakat tudod irányítani.

    A zöld rácshálón meg nem tudom mit értesz. A játék menüje is zöld, a HUD is, a térkép is. Minden. :-)
  • forever68
    #84
    Hali van itt valaki aki tudna segítení az ace combat 5-ben?? tök a legelején vagyok repülni már tudok valami harc is volt de nem tudom melyik gombbal mit kell kezelni pontosan ebben kéne segítség, meg a monitoron megjelenő zöld rácshálón hogy igazodom el, előre is köszi ha beír valaki.
  • Al Age
    #83
    Először kell egy olyan kép, amin látszik a kettő bombázó és a barlang bejárata, utána pedig kell egy olyan kép, amin látszik a kettő felszálló vadászgép. Utána meg spuri nyugatra, nem kell foglalkozni a radarokkal.
  • Strike16
    #82
    hogy kell azt a pályát átvinni, ahol két B2-es bombázót és egy vonatot a hegyoldalban kell lefényképezni? előre is kösz
  • ddt500
    #81
    Köszi megpróbálom.
  • Al Age
    #80
    Azon a pályán én is sokat szívtam és konkrétan nem is emlékszem, hogy sikerült
    Ha biztosan jó fele mész, akkor próbálj meg válogatni a kiszemelt célpontok között, amiből azt hiszem ezen a pályán rengeteg van. Néhány szárazföldi egység, helikopterek, amik a csajt keresik és vadászgépek amik ellenünk jönnek. Azt hiszem nekem így sikerült. meg kell találni azt az ellenféltípust, amire rá kell szállni ahhoz, hogy sikerüljön. A többieket meg állítsd támadásra!
  • ddt500
    #79
    Al age segíts! Van az a küldetés ahol a csajt kell kimenteni hiába lövök szét mindent mindíg lejár az időm. Pedig elvileg jó irányba megyek.
  • Al Age
    #78
    De a Hornet attól még szimpatikusabb:D
  • Gábor
    #77
    Vagy az F35C-jé! A fegyver ua, de lazán elkeni a hornettet ;)
  • petyka2
    #76
    F18-as spec fegyvere a tuti!
  • Afe
    #75
    én is úúúgy végigjátszanám, de valahogy mindig belefáradok mikor 5-ödjére kell megkezdeni egy negyedórás küldetést :(
    legutóbb asszem vmi tengeralattjárót kellett a mission végén lenyomni iszonyú rövid idő alatt, amikor hajlandó volt végre felbukkanni... asztán az is lehet, hogy vmit rosszúl csináltam.
  • Al Age
    #74
    Erről van szó
  • Gábor
    #73
    Most vittem végig!
    Azt kell mondjam, hogy az egyik legjobb, leghangulatosabb játék ps2es pályafutásom alatt, mindenkinek ajánlom!
    No, megyek viszza repülőket gyűjteni :)
  • Skynet
    #72
    Én is csak agyondícsérni tudom frankós repülős cuccos:)
  • mila69en
    #71
    ok thx ha filing maradt akkor kell nekem is
  • Al Age
    #70
    kicsit bővebben:
    sok, létező repülő, gyönyörű grafika, nagyszerű hangok, eszetlen jó sztori(!) és lehengerlő fíling
  • Al Age
    #69
    szerintem az eddigi részek közül a legjobb:)
    nem fogod megbánni, ha megszerzed, tényleg nagyon jó!