80
Segitség kellene Samsung SGH-E310 és számítógép közötti IrDA adatátvitelben
  • rosta1994
    #80
    nem reklámozok az sg-n
  • Brigicsaj
    #79
    az hogy szar...:D
  • bubi
    #78
    irda+sgh-e310?akadozik a kapcs Mi baja
  • 5as
    #77
    sziasztok!

    nem tud valaki segiteni kábel nélküli e370 függetlenitésben?
    előre is köszi
  • marcokeceli
    #76
    Sziasztok!
    a proglémám:az easy gprs progival nem tudok csak 20kb-os csengőhangot küldeni a telóra,mert azt írja ki,hogy nagyon hosszú pedig csak 45kb.
    Ha nem tudtok segíteni esetleg tudnátok javasolni egy másik progit?
  • Rusy
    #75
    nekem a samsung pc studio nem ismeri fel a telefont azt írja confirm com port 9, vagy 8
  • marcokeceli
    #74
    sziasztok!valaki tudna küldeni cracket a Mobile Music Polyphonic v2.61-hez?([email protected])
  • aren
    #73
    sziasztok!

    problémátok megoldása a easy gprs progi avagy a samsung pc studio.ezekkel probálkozzatok én nekem megy vele minden leszedés feltöltés.
    byez!

    Aren
  • bogyoka
    #72
    Van telepítő cd-d? Ha nincs akkor nemtom.

    Nekem a kábelhez adtak telepítő cd-t, ha van olyanod és felraktad a progit egyszerű. Behívod a Managert, és ott baloldalt vannak menük hogy mit szeretnél, képeket, zenét, telefonkönyv stb. A felső sorban meg aztán kis ikonok vannak, hogy le- illetve letöltés a telefonról.

    Én a kis videóimat nem tudom sehogy letölteni a telefonomról.:))

    Lehet, hogy nem tudtam így segíteni de csak gondoltam hátha

  • mardel2
    #71
    Valaki mondja meg hogy kogyan lehetne az adatkábelellel adatokat levenni és rátenni a SGH-E310.
    Köszike
  • tHoMaSmAn
    #70
    Helló!

    Akkor biztos, hogy hozzávaló azaz adatkábel, és tökéletesen működik?
    Operációs rendszer a számítógépen? Ha XP, akkor SP2 van rajta? Vagy SP1 legalább az USB 2.0 miatt? Lehet, hogy vaktában tapogatózok a hibák lehetőségével, de hátha segít vmit...
  • gErIbÁ
    #69
    nem egyszerűen csak anyit ír ki hogy offline mintha nem is lenne a teló rádugva az adat kábelre(bocs hogy ilyen soká írok a hétvégén nem értem rá)
  • tHoMaSmAn
    #68
    Egy kicsit bővebben elmondanád mi a gond vele? Hibaüzenet, vagy valami ilyesmi...
  • gErIbÁ
    #67
    nekem adat kábelem van és nemjó az easy gprs -el pls help me!!
  • tHoMaSmAn
    #66
    UP!
  • Gaba9
    #65
    Jah kéx :D
  • tHoMaSmAn
    #64
    Kiabálni, illetve kiabáltatni kell az embereket a videófelvétel alatt...
  • bogyoka
    #63
    nekem is nagyon halk, ha a fülemhez teszem akkor hallom kicsit:((
  • Gaba9
    #62
    nekem hang sincs :)) asszem :D
  • DBoy
    #61
    Amikor videot vagy hangot vesztek fel nektek is halk?
  • traxy
    #60
  • Gaba9
    #59
    nemértem fejtsd ki :)
    wave editorral megcsinálod a számot /összevágod h meik rész kell/ majd a mobile music progival átalakitod és felis tudod tölteni v felméx dc-re v google és keresel csengöhangokat :) énis ezt tettem :D
  • DBoy
    #58
    amikor videot veszek fel meg diktafonozok halk lesz a cucc, mié?
  • DBoy
    #57
    a már meglévő wavot lehet tömöriteni szóval akkor még marad ilyen mmff nemtomilyen?
  • Gaba9
    #56
    Nero wave Editorral megvágod elmented és már kisebb is :)) nekem pl igy ment !!
  • tHoMaSmAn
    #55
    Nem túl sokat...
    Próbáld megvágni az mp3-at valamilyen módon (nekem nem sikerült, mert nem találtam hozzá megfelelő programot, ha esetleg vki tud, az szóljon PLZ!!), és azt alakitsd át, vagy midi-ket, és akkor max 40kb lesz, nem 40Mb!
  • DBoy
    #54
    kipóbáltam hát kb 40 MB os lett :\
    mit tudok csinálni?
  • tHoMaSmAn
    #53
    Ha jól tudom ez a telefon nem kezeli az mp3-at, wav-ot, midit, csak az mmf-eket!
    Létezik egy mobil music polyphonic nevvű progi, amivel a midi, illetve wav (és néha az mp3-at is ) át lehet alakitani mmf-é, és ezáltal be tudod tenni samsungba csengőhangnak. Nekem midiket alakitott át szépen, illetve a nem tul bonyolult mp3-akat!

    Itt ha visszaolvasol 1-2-t, láthatod mi szól az adatkábel, illetve az infra mellett/ellen!

    Csengőhangok kereséséhez meg használd a Gooooogle-t ;)
  • DBoy
    #52
    És nemtudtok olyan oldalt ahol 310 csengőhangok,gamek,háttérképek vannak?
  • bogyoka
    #51
    Sikerült megnyugtatni, most sokkal jobban vagyok már, köszike
  • DBoy
    #50
    sziasztok!
    anyukám vett ma egy ilyet magának.
    a régije gagyi volt és kellet már egy ami mp3at játszott az drága volt stb stb. nah mindegy. nemtudjátok,hogy tudnám megoldani,hogy a meglévő mp3at valahogy mégis rátudjam rakni a kicsire gépről.
    infrán vagy kábelen?
    2. kérdésem pedig az hogy infrát vagy kábelt ajánlotok inkább.
    milyet?hol?mennyiért? előre is köszönöm
  • tHoMaSmAn
    #49
    Azért nem szidd magad!! :D
    Az infra előnyne, hogyha több telcsi is van, amiket a számitógéppel szzeretnél összekötni, akkor egy eszközzel megteheted, az adatkábelél, pedig ugye minden telcsinek megvan a hozzávaló kábele ;)
    Viszont az adatkábellel biztosabb az adatávitel, és ami sokkal fontosabb, GYORSABB! Remélem sikerült kicsitt megnyugtassalak!
  • bogyoka
    #48
    ja, és azt mondták, hogy ebben a telefonban nincs valami buccser vagymi, és nem müxik az infra rendesen, ezért ajánlották a kábelt, szóval hülye voltam, és elhittem, nem értek hozzá
  • bogyoka
    #47
    de nem egy üzletben mondták, mostan én beleőrülök

    Na, mindegy, és van valami különbség,hogy adatkábelem van? Lehet,hogy később még újra felkajtatok egy infrát inkább
  • Gaba9
    #46
    Szal az infra gagyi marad ?
  • Gaba9
    #45
    függetlenités már megvolt a szoftverfrissitéssel pedig leveszi a woda menüt és felrakja az eredti samsung menüt a legujjab szoftverrel...ez a szoftverfr..utánanéztem :)
  • tHoMaSmAn
    #44
    Nézd, ez barátnőm telója, neki én szoktam rátenni dolgokat, ha szüksége van vmire. :D
    Én nem hinném, hogyha leveteted a vodameüt (ez a szotverfrissitést jelentené? - attól miért tünik el a vodamenü - akkor ez inkább függetlenités, NEM?) attól nem hinném, hogy javul az infra.. :(
  • Gaba9
    #43
    Szal aszondod h semmi nem segiti h müködjön rendesen az infra ?
    Szented akkor érdemes levetetni a wodamenüt ? :)
  • tHoMaSmAn
    #42
    Hát nagyon buta volt, aki neked ezt mondta!!
    Ha jól emléxem, még tőlem is kérdezted ezt az innfra dolgot (mega atopic is tulajdonképpen ezért lett nyitva, de én mondtam neked, hogy megoldható az ifrán keresztüli adatátvitel!! Legalábbis egy USB-IrDA eszközzel számítógép, és teló közt. Telefon-telefon között már gagyi az infrája ennek a típusnak. A K-600-as (vagy 500 ki tudja :)) Samsungnál már jól muzsikál az infra, meg ott van bluetooth is, volt szerencsém kipróbálni, hát nagyon csini kis darab! ;)
  • Gaba9
    #41
    Nemtom nekem is ua telcsim van woda menüvel /nemsokáig mer szoftverfrissités lessz/ és müxik az infra ma is használtam .. uhogy nemtom miröl karattyoltal neked :(