69
American Chopper avagy játék az OCC-vel?
  • mex9595
    #69
    amikor 3motoros követ csak anyit kell tenni hogy figyeled a nyilat ami azt jelzi h hol vannak és mindig eléjük kell menni h oldalró ne tudjon felborítani én így csináltam csak vigyázz h ne menjen le az (élete) a motornak és menj végig a pályán
  • mex9595
    #68
    szasztok nekem meg van az 1-rész a feléig eljutottam de a gép beszart és az egész szart újra kellet telepíteni
  • rer3
    #67
    Lehet valahonnan cheat-eket letölteni?
    Segitsetek légyszi
  • DunczyMaster
    #66
    nem a motorosokat kell fellöni. csak menny végig a pályán és nem zúzdbe a motort!
  • MaxPayne
    #65
    De légyszi segítsetek.
  • MaxPayne
    #64
    Elég kihalt lett a topic, szegény OCC-sekkel nem játszik senki? :D
    pedig most kellene 1 kis segítség mivel elakadtam az elején karrier
    módban vagyok és van valamilyen 3 feladat és abban van 1 ilyen hogy megyek az úton és 3 motoros követ és az alényeg hogy minnél többször
    felborítsam őket és az én motorom kevésbé sérüljön. Az a kérdésem hogy hogy lehetne megcsinálni ezt a küldit? vagy van valami titka? vagy cheat-et ha tud valaki átléptetéshez vagy valami?
    Előre is kössz.
  • laci1993
    #63
    hali honnan lehet ezt a játékot leszedni ja meg a képek alapján nem nagyon jöttem rá a játék lényegére és valamennyira van köze a sorozathoz vagy mi a játék lányege meg honnan lehet leszedni?INGYEN
  • hangyikaka
    #62
    honan tom letöltenia játékot?
  • Trion
    #61
    Sziasztok !!!
    Honan tudom leszedni ezt a játékot ???

    plz segitsetek ...
  • Csuhai G
    #60
    Nálam is ez volt, úgyhogy letöröltem. A haveromnál teljesen jó volt..
  • evil 007
    #59
    miéert van az hogy a motorok mindig fehérek a játékban?
  • Aschil
    #58
    1.2 crack exe innen:http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=hlm-ac12nocd!rar
  • Aschil
    #57
    Patch v.1.1 innen:http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/patdl.cgi?lang=eng&sys=pc&file=ac11.zip&ref=

    Patch v1.1-to-v.1.2 innen:http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/patdl.cgi?lang=eng&sys=pc&file=ac12.zip&ref=
  • Aschil
    #56
    Patch letöltés:http://www.activisionvalue.com/titles/AmericanChopper/patch/setup.exe
  • cicai
    #55
    valaki tud kódot ( csalást) a játékoz?
    kérlek benneteket
  • maxius
    #54
    de nem ám...
  • báttyó02
    #53
    nám
  • cicai
    #52
    valaki tud kódot ( csalást) a játékoz?
  • Savmacska
    #51
    figyelj UKKI körülbelül az embereknek a 80%-ának nem műxik a játék mert xar !!!
  • ukki
    #50
    segítene nekem valaki abban hogy a POKERES menetet hogyan lehet megcsinálni? (amikor Mikey csopperével megyünk Poliuval együtt a városban és kétgyökérrel versenyzünk)
  • Lacc
    #49
    Ez talán a silány játék miatt van.
  • Voltan
    #48
    Hát, az nem lenne egyszerű...
  • Savmacska
    #47
    IGEN ÉN BAZDMEG CSAK XAR NEM TUDSZ SEGÍTENI (SZERINTEM AKKORA XAR EZ A FÓRUM MINT AZ ÁLLAT VAN ÚGY 3-4HÉTIG HÉT HOGY SENKI NEM ÍR IDE )
  • Ramore
    #46
    Nem rossz játék szerintem. Más nem játszik vele?

    Az irányítás beállításának menűje másoknak sem működik?
  • ukki
    #45
    segítsen már valaki
  • Savmacska
    #44
    nincs hozzá Patch ????????
  • Savmacska
    #43
    Honnan veszed???
  • Lacc
    #42
    Töröld le ezt a szemetet. Fertőző.
  • Savmacska
    #41
  • Savmacska
    #40
    HELP azt írja ki hogy application run-time erorr és nem tok vele jáccani **PLEASE HELP**
  • Savmacska
    #39
    FAN SITE /lesz/
  • Savmacska
    #38
    Scátok nálam meg nem is megy a játék lécci segitsetek Katt ide a képért /a hibák között van !/
  • Csuhai G
    #37
    Na ez is egy elég gagyi játék!
  • ukki
    #36
    Nálam sem
  • Csima
    #35
    Nálatok sem lehet a video és a controls opciót megnyitni?
  • ukki
    #34
    Srácok had kérdezzem meg nektek se indul el az első map?mert én ahogy meg csinálom a traninget és meg nézem az intrót akkor jön 3 feladat amiközül lehet választani kiválasztok egyet és amint elkezd loadingolni ki vág egy kis ablakot amin azt írja hogy valami baja van de nem tudok vel mit kezdeni PLZ segítseteké.

    egyébként egy nagyon díjazom a discoverys részeket igazi fun vagyok szóval nagyon fontos lenne
  • Csuhai G
    #33
    Na én most töltöm, de mindjárt megszakítom! Az a baj, hogy időre megy... :(
  • Sephi
    #32
    De sok penzt kaptak :D
  • sabodave
    #31
    szombatonként mikor van?
  • sabodave
    #30
    cd borítót nem tudtok mert csak ps2 borítót találtam