6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Kennyssj
    #5259
    Igeen!:D A Kai naon jól megvan csinálva:D Az így is tökéletes Z egy-két hibáját helyre hozta és így még tökéletesebb:D De engem zavar h csak 100 valahány rész lesz:( Az a jó ha minél tovább lehet élvezni:D Bár a Z időhúzásai néha tényleg zavaróak voltak...de nekem akk is a legnegyobb kedvenc:D
  • Kennyssj
    #5258
    Na új oldalad van? Mi volt gond a másikkal?:D
  • Dani95
    #5257
    Nézzétek meg az oldalam ITT
    Talán kibirom de nem tudom h sikerül...:D
  • Kennyssj
    #5256
    Ez olyan mint a YUGI-OH:D Én simán eljátszanék vele:D még a végén kinyomtatom:D
  • Kennyssj
    #5255
    Őőő most tesóm van a gépnél azé nem vok, de nemsoká elmegy:D Bírd ki addig nélkülem xD :D
  • Dani95
    #5254
    Kenny mikor leszel fennt??
  • Roland00726
    #5253
    Ittis vannak jók :D
    http://www.zimbio.com/Dragon+Ball+Z+-+Budokai+Tenkaichi+2/articles/132/NEW+Dragon+Ball+Z+Set+Legendary+Sayins+Please
  • Kennyssj
    #5252
    meg most szerzek DB-s törölközőt:D
  • Kennyssj
    #5251
    Hát sok-sok fajta van, de a legtöbb nem teljes pakli:)Van ilyen krómozott(az teljes), olyan h csillog, meg van 1 ami naon tetszik ilyen domború v milyen hogy az alakzatok tapinthatók, de abból sajna csak egy van:'(:D
  • Roland00726
    #5250
    mondjuk nekem nem nagyon vannak DB-s cuccaim megvan a sima DB meg a Z+Gt+Movie+Special meg pár figura oszt ennyi
    Kenny milyen kártyád van??:D
  • Dani95
    #5249
    OK Kenny majd legyél fent....Ez egy egész gyűjtemény..
  • Kennyssj
    #5248
    Nekem a polcomon a sorozat(összes) meg kártyák, matricák vannak, poszter a falon és a moviek, specialok gépen....
    Am úúúúggyyy IMÁDOM a DB-t xD Muszály volt kiadnom magamból:D Ezredszerre nézem és még mindig jóóó:D Nameg most a Kai...igazi csemege:D
  • Kennyssj
    #5247
    ŐŐŐ csá nemsokára leszek:D majd legyél msn-en...
    én 92-ben születtem:D
  • Smithie
    #5246
    Az igen!
  • Dani95
    #5245
    Én a szerb tv ből tudok róla és naon megfogott,1995 pff... én ak születtem méghozzá 1995.08.25
  • Smithie
    #5244
    Sokan igen,főleg a fiatalabb generáció,mint te.
    Én speciel nem a tv-ből,hanem pont a franciaországi kint létem során találkoztam a Dragon Ball-al,1995 körül...
  • Dani95
    #5243
    Ha az RTL Klub nem a franciáktol vette volna akkor jobb lenne a szinkron is,de szerintem kellene ennek is örülni hogy legalább van mert ha nem lenne akkor még azt sem tudnánk mi az a Dragon Ball mert sokan a TVből ismerték meg...
  • Smithie
    #5242
    Pontosan.
  • Dani95
    #5241
    jah mert a francia szar azt én is tudom,de a japánt ha leforditják akkor jó mint az animax amiket fordit pl.Bleach az jó
  • Smithie
    #5240
    Japánul az igazi,a karakterek hangja,fenomenális élmény!A magyar szinkronról inkább nem nyilatkozom.De talán annyit mégis,hogy ha nem a francia "fuck U asshole" szinkron alapján csinálják,hanem a japán mintájára,akkor jó lenne,de így sok minden félre van fordítva,és sokszor olyan idióta beszólások vannak benne amitől a hajam feláll...
  • Dani95
    #5239
    Én nem nézem a Kait én csak a szinkronos animéket szeretem vagyis azokat nézem...
  • Smithie
    #5238
    Most néztem meg a 47.-ik részt a Kai-ból,és hát őőőőőő......
    KIB@SZOTTUL JÓ EPIZÓD!!!
  • Smithie
    #5237
    Dani megírta a frankót!;) Igazából azért lehet látni,meg érezni ,hogy miután Kami-Sama-val egyesült,mégis csak Piccolo volt az erősebb személyiség...Nem véletlenül,nekem mindig is tetszett a karaktere,nem egy unalmas pofa a kedves zöld barátunk!
  • Dani95
    #5236
    Jah ez igy van:Kami és Piccolo régen egy és ugyanaz a személy voltak-ahogy elhangzik az animében egy 5ször és különváltak...múlt az idő és eljutottak a Namekra ott Piccolo egyesült Nailel igy erősebb lett,mikor megjelent Cell akkor Kami és Piccolo egyesült ez van....


    F-uuu-sss-iii-ooo-nnn
  • ironhorses
    #5235
    Értem. Erre voltam kiváncsi. Köszi! És mikor Kamival egyesülnek? Akkor már 3an vannak? Vagy az nem számít egésznek, mert egy személy volt valaha Piccolo és Kami?
  • Smithie
    #5234
    Nem,együtt marad a 2 Namek.Mintha ikrek lennének,tökéletesen kiegészítik egymást,persze Piccolo akarata szerint ő irányít.
  • ironhorses
    #5233
    Biztos tudjátok, így megkérdem mert nekem nem tiszta valami! Neil-el mi lesz??? A freeza elleni küzdelembe ugye piccoloval egyesül? És nem válnak külön utána?
  • Dani95
    #5232
    Ha te mondod....szerintem is igy van kell még sok minden de itt nem lehet venni semmi DB s cuccot,csak asszem DB s rágógumi van itt DBZ de kurwa kemény....
  • Smithie
    #5231
    Van hova fejlődni Danikám!:D
  • Dani95
    #5230
    Akkor én nem vok akkora DB fan mint te mert nekem csak a részek,moviek és specialok vannak a polcon,én pedig 14 vok hehe
  • Smithie
    #5229
    Beszéd téma?:D Nekem a polcomon figyel minden rész,movie,játék,kártya,és 20-on bőven túl vok!
  • Dani95
    #5228
    Jaja van ilyen szerte a világon.....Úgy látom h csak én tartom a frontot itt
  • tiko77
    #5227
    Még működnek ilyen forumok. Ennek nagyon örülök. Az eggyik kedvenc sorozatom és jó láttni hogy még ilyen idősen is érdekes beszédtéma:D
  • Dani95
    #5226
    Kenny te hol vagy rég voltál már!!!:S
  • SMGBAS
    #5225
    Köszi! (:
  • Kennyssj
    #5224
    :D ez naon jó grat:D
  • SMGBAS
    #5223
    DB kííííp
  • Dani95
    #5222
    Tudtok olyan forúmot amely PHP-Fusionnal foglalkozik???
  • Dani95
    #5221
    De lelehet tölteni de ha már letöltötted akkor nem baj!!!
  • ironhorses
    #5220
    Köszi a segítséget! Megnéztem az oldalt, de nem tudtam letölteni róla. De már sikerült torrenten megtalálni. De azért kössz mégegyszer!!!