6179


DragonBallhoz hasonló animek: Bleach, Naruto, One-piece, Mär, Yaiba
  • Rotcsa
    #5539
    Találtam egyet, de nem jön be semmi
  • Rotcsa
    #5538
    Nekem is jó lenne, köszi! :)
  • kill3r21
    #5537
    nem tudtok live streamet?
  • rooney8
    #5536
    fuu de jó hogy szóltál, én úgy emlékeztem, hogy 22-én lesz az első :D
  • BoneDragon
    #5535
    Ma este lesz az első rész. Nézzétek! :)
  • kill3r21
    #5534

    ÉS igen.....:)
  • ironhorses
    #5533
    A 274. résznél már Buu belsejében vannak.

    http://www.youtube.com/watch?v=_Gi-ev4rVAM
  • Rotcsa
    #5532
    Az a mindenhol egészen pontosan mit jelent?
    Nem tudom, hogy itt szabad-e warezról beszélni, de annyit azért mondok, hogy ahonnan én szedem, annak az első két betűje "nC"-vel kezdődik :D :)
  • Rotcsa
    #5531
    Jó lenne pontosan tudni,de Köszi szépen! :)
  • Bladzs
    #5530
    honnan tudod tölteni? mindenhol keresem, de nem találom. Magyarul nézed amúgy?
  • kill3r21
    #5529
    267 körül
  • Rotcsa
    #5528
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni!

    Valaki mondja meg nekem léci, hogy melyik az a rész(vagyis mi a sorszáma?), amelyikben belép Goku és Vegita Buu fejébe?
    Anno kb valahol itt hagytam abba, most szeretném folytatni, de az egészet nem tölteném le, mert közel 80 GB :D
    Már a vége felé lehet a Z-nek, azt hiszem.
  • BoneDragon
    #5527
    Szeptember 20-tól indul a GT az Animaxon
  • Dani95
    #5526
    Kövesdi A. : Hát biztos a szolgáltatónál van a baj. Hivd fel őket, vagy irj nekik panaszlevelet...

    Én is kiváncsi vagyok a hangokra. Szerintem Goku és Vegita hangja marad :D
  • rooney8
    #5525
    na csak elérkezik ez a pillanat is :D kíváncsi vagyok a magyar hangokra, remélem minél több embert sikerült összehozni a régi brigádból :D
  • Kövesdi A
    #5524
    Sajnos csak most sikerült , fel tenni az íre a pontot :(
    Sajnos tőlünk el vették a Animaxot (rubicom)
    Minimax után , már nincs semmi , mindenkinél így van ?
  • Dani95
    #5523
    Már több éve beharangozták, de csak most sikerült feltenni a pontot arra a bizonyos betűre. Szeptember végén végre bemutatásra kerül mindenki kedvenc kiskorúak ártalmas személyiség-fejlődésének előidézésére alkalmas rajzfilmsorozatának harmadik felvonása, a Dragon Ball GT.

    A Toriyama Akira mangájából készült méltán híres anime szinte pillanatok alatt meghódította a világot. Két évvel a manga elindulása után 1986-ban bemutatták az azonos című anime sorozatot is, amely egészen 1989-ig tartott. A 153 részből álló első felvonás után rögtön következett a második sorozat, a Dragon Ball Z, amely szintén a manga sorozaton alapul, bár jóval kevesebb benne a humor, de legalább több az erőszak. A 291 részes felvonás egy évvel a manga befejezése után, 1996-ban ért véget. Nem sokkal később újabb fejezet kezdődött (de már nem a manga alapján): a Dragon Ball GT, amely a 64. résszel fejeződött be 1997-ben.

    Nálunk ugye az RTL Klubnak köszönhetően még 1997 végén bemutatásra került az első sorozat, majd később a Dragon Ball Z is. (Amely nagyon csúnya véget ért, de erről majd később, hosszabban.) A jelenlegi tervek szerint pedig, 2011. szeptember 20-án, kedden este 21:15-től jön az Animax csatornán a GT sorozat. Dupla részekkel. Szinkronizáltan.

    További információk hamarosan. Addig is: öröm, bódottá, kámehámeha. Vagy “telíts el, életerő-hullám”. Kinek hogy.

    Forrás:Sorozatjunkie
  • ironhorses
    #5522
    Ez be jött! Örök hálám!
  • Dani95
    #5521
    Adhatok másik oldalt pl. DH+
  • ironhorses
    #5520
    Köszi! De ez nem sikerül nekem! Regisztráltam meg minden, de nem engedi, hogy töltsem. Valami más lehetőség nincs?
  • Dani95
    #5519
    http://naruto-kun.hu fent vannak meg még mellette felirat is van!
  • ironhorses
    #5518
    Moviek Japó hanggal, valaki nem tudja honnan szedhetném??
  • Dani95
    #5517
    Jajjj de régen jártam errefelé :D
    Hát az új DB game szerintem jó lesz igaz nincs amivel játszhatnám...
  • zsozsizsá
    #5516
    Mit gondoltok az új Db gamről?
    Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi
    Xbox360, PS3 Okt. 25,28 :)
  • kekksz
    #5515
    Basszus, pedig a Buu-saga a legjobb szerintem.
  • Lelouch
    #5514
    A GT a Z folytatása. Bár amúgy filler az egész, mert az eredeti történet ott ért véget, ahol a Z is.
    A Kai meg a Z filler és időhúzásoktól mentes változata, HD-ben, de a Buu-saga már nincs benne feldolgozva.
  • kekksz
    #5513
    Hali!
    Lenne egy-két kérdésem. A DB GT az akkor most végül is mi? Van valami köze egyátalán a Z-hez vagy az egy teljesen más valami? A KAI az meg a Z felújított változata lenne?
    Előre is kössz a választ és bocs a hülye kérdésekért. :)
  • rooney8
    #5512
    f*sza... pedig már kezdtem örülni :D
  • ironhorses
    #5511
    utóbbi :-(
  • rooney8
    #5510
    most akkor lesz a gt az animaxon vagy nem? :D
  • vigyori14
    #5509
    Küldtem privit, engem érdekelnek a kártyák.
  • dw479
    #5508
    Sziasztok!

    Van közel 60db többféle Dragon Ball kártyám nagyrészük sértetlen állapotban és szeretném őket eladni.
    Akit érdekel írjon privát üzenetet, képet is tudok küldeni róluk.

    dw
  • Kövesdi A
    #5507
    valami játék op-ja lehet , vagy nem ?
  • ironhorses
    #5506
    Ez mi is?
  • kill3r21
    #5505
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9Rk333OhWXc
  • kill3r21
    #5504
  • vigyori14
    #5503
    Hali, írtam privit, engem érdekel.
  • zsozsizsá
    #5502
    Hali akit érdekel Dragon Ballos kártyák az írjon van vagy 70db jó állapotban!!!
  • vigyori14
    #5501
    Üdv, van valakinek régről megmaradt bármilyen dragon ball os figurája vagy kártyája? Ha igen írjon privit, mert lehet hogy megvenném őket.
  • peterx
    #5500
    Ha valakit érdekel eredeti DVD-n DB és DBZ széria akkor kérem nézze meg a képeket és írjon privátba!
    KÉPEK: katt!
    Thx!