78
Wish
  • Ch_Slater
    #78
    voltak hírek mostanában is.
  • DonnieBrasco
    #77
    Még mindig nem halott!! :)

    Programozókat, modellereket, designereket, grafikusokat, zenészeket keresnek!

    DB
  • Ch_Slater
    #76
    hmm. azért zárták be, mert nem iratkozott fel elég teszter? fura.
  • Ch_Slater
    #75
    na megnézem. hátha kisül belöle vmi jó.
  • DonnieBrasco
    #74
    UP- hátha még valakit érdekel... :(

    www.projectwish.com.

    DB
  • DonnieBrasco
    #73
    Helyes! Nagyon ambíciózusak a fan arcok, érdekes lenne, ha összejönne az első fan-made EMMRPG :) ahogy ők írják. Ha tudnék programozni/modellezni/sztorit írni, én is jelentkeztem volna már, de sajnos nem értek ezekhez :( így maradtam annyiban, hogy terjesztem az igét, ahol csak tudom. Nem tudtok egyéb magyar Wish fórumokat?

    DB
  • Zoidberg
    #72
    A játék stílus /open skill rendszer/ az ami túl jó ahhoz,hogy elfeledjük...kicsit uncsi a sok kaszton alapuló PvP játék...
    Szegény Ultima Odessy is vissza lett vonva.
    Kár lenne ezért a gaméért...én is regisztráltam.
  • DonnieBrasco
    #71
    Több ex-bétateszter annyira ki van akadva, hogy elhatározták, hogy nem hagyják örökre eltűnni a Wish-t, vagy legalábbis a játéktípust, amit képviselt:

    www.projectwish.com

    Én már beregisztráltam! Túl jó volt ez a játék ahhoz, hogy csak úgy elfeledjük....

    DB
  • Tatyla
    #70

    ték ez itt a vég...
  • Esrohnoil
    #69
    Lehet h. túl sok olyan hibát találtak amire egyenlőre nem találtak ésszerű megoldást. Ez az UMMORPG valószínűleg nem volt túl stabil...
  • DonnieBrasco
    #68
    Hát, ilyen baromi hirtelen, pánikszerű project-lelövést se láttam soha... tegnap este mindenki ki volt borulva a fórumokon - ma már fórumok sincsenek :(((

    DB
  • raziel.
    #67
    Meglepő bejelentést tett közzé az este folyamán a Mutable Realms (a Wish fejlesztői). A már bétatesztelési fázisban leledző játék fejlesztését beszüntették, a bétateszteléssel kapcsolatos fórumokat bezárták, és már a játékhoz sem lehet csatlakozni az open beta résztvevőinek.
    A szokásos jókívánságokon kívül nincs semmi más információ a döntés miértjéről, aki a bejelentésre kíváncsi, itt tekintheti meg. Három screenshotot mellékeltem emlékeztetőül, a játékról.
  • Lacc
    #66
    Hát akkor erről ennyit...
  • Zoidberg
    #65
    Ennyi volt a Wish béta...visszavonták az egész játékot.
    Nagyon sajnálom,mert bár szép nem volt,rengeteg lehetőség volt benne óriási világgal és kasztok nélküli fejlődési rendszerrel...
    Szerettem volna vele játszani.
    Mielőtt uninsallálnátok halgassátok meg ezt a filét: Wish\Client\data\sounds\music\human\reflections.ofs2.42.mp3
    Jól illik ide :(

    Az eredeti hír a holnapról:
    Dear friends of Wish:

    Unfortunately we have bad news.

    After careful consideration of all the facts and analyzing all the data which we have gathered from the Wish Beta 2.0 test so far, we have decided to cancel the Wish project.

    Our Beta test will end this evening at 6pm EST, and at this time our Beta forums will close as well.

    We enjoyed working together with our fans very much, and we are very sorry about this development. We wish you the best of luck in the future, and hope that you continue to enjoy online gaming, even with Mutable Realms and Wish not being available anymore.

    We also wish the best luck to our competitors, and hope that they will not suffer the same fate as us.

    Best regards,
    Your Mutable Realms Team
  • DonnieBrasco
    #64
    Pedig épp megtaláltuk egymást ma (Ralton Remmil :))

    DB
  • DonnieBrasco
    #63
    Dear friends of Wish:

    Unfortunately we have bad news.

    After careful consideration of all the facts and analyzing all the data which we have gathered from the Wish Beta 2.0 test so far, we have decided to cancel the Wish project.

    Our Beta test will end this evening at 6pm EST, and at this time our Beta forums will close as well.

    We enjoyed working together with our fans very much, and we are very sorry about this development. We wish you the best of luck in the future, and hope that you continue to enjoy online gaming, even with Mutable Realms and Wish not being available anymore.

    We also wish the best luck to our competitors, and hope that they will not suffer the same fate as us.

    Best regards,
    Your Mutable Realms Team


  • Tufa16
    #62
    még van server?
  • Ch_Slater
    #61
    nah mivel nem nagyon csináltam benne még semmit és mint irtam a tutorial részt kihagytam mert fagyott pont a mord résznél és utana meg nem volt ott, inditottam egy uj karaktert. nem is ártott mert hasznos dolgokat tudtam meg a tutorból, amire eltartott volna egy ideig rájönni...
    már a karaktergenerálás is változott az elözö ota ha jol latom.
    most ottvagyok egy városban és gondolkozok mit csináljak. gondolom ki lehet tanulni egy szakmát (vagy többet is?).
    valami vándorféle szeretnék lenni, aki növényekkel állatokkal foglalkozik, de esetleg meg is tudja védeni magát. nemtom lehet-e ebbe egyáltalán ilyet...
  • Zoidberg
    #60
    Nekem bejön, az érvényes EQ2 előfizetésem ellenére is inkább ezt nyomom /ha épp megy a szerver/.
    Ha valakinek kedve van partyzni vagy dumálni / kérdezni, az a játékban Moya néven megtalál.Merriton környékén portyázok.
    Ha valaki összegyűjt nagyobb mennyiséget a következő komponensekből,és eladná a környéken,plz szóljon nekem: Fern Leaf,Pumice,Coal
  • DonnieBrasco
    #59
    Ez nem te játékod. Van ez így!
    Egyébként nem tudom milyen XP-ről beszélsz: ebben a játékban nincs ilyen. Skilleket fejlesztesz.
    Én speciel harcolni szerintem nem is igen fogok, megmaradok a favágó/ács/növénygyűjtő/alkímista szakmáknál, esetleg szabó és íjász is leszek :) Sajnos még nincs alkímista oktató, de naponta pakolják az újabb cuccokat a játékba, érdemes nézegetni a fórumokat!:
    http://forums.mutablerealms.com/vbulletin

    DB
  • Hamed
    #58
    Akkor csak sikerült, hajrá:)
  • najó
    #57
    kiprobáltam,de nem tetszik,ijaszt akartam inditani,de hiaba tanultam meg a skillt,nincs bow,legalabbis seholse talaltam,rakerdeztem masse tudott rola,ez eleg lol
    az elso mobokat epphogycsak kitudom nyirni,az xp szanalmasan keves egyert 1%-t kaptam,hat ez első szinten eleg gyer
    a kicsit tavolabbi mobok mar siman kinyirnak es mikor meghalok,nemhogy visszakerulnek a varosba,hanem elteleportal jomessze,ahol esetleg meg sose voltam
    kuldikkel sincs tele,egyet sikerult felvenni:azis valahova olyan helyre szolt amiről gozomsincs merre van
    ennyi majd a kov lesz a megváltó:)
  • Tatyla
    #56
    Senki nem játszik ezzel?
    én már eljutottam az Elfemmel az erdöböl egy városba de még csak nézelödök!
    [bambáskodik]
  • DonnieBrasco
    #55
    Szerintem én jól fogok ezzel szórakozni végig a béta alatt. De mikor írok szakdogát??? Már egy éve halasztom... :(

    DB
  • raziel.
    #54
    Egy nyilvános köszönet mondás Hamednak: thx!

    :)))

  • Tatyla
    #53
    Egy pár kép a krakteremröl és a kezdetekröl!
    csak ez a billentyüzet kiosztás egy kicsit még gáz nekem!
  • Hamed
    #52
    Megint lerohadt a szerver:))

    De azért a fejlesztők se egyszerűek. A hivatalos fórumon külön topikot nyitnak minden egyes fagyás/restart után, mintha nem venné észre a mezei teszter, hogy bazze nem megy a dolog.

    Amúgy ha sokáig újat mutatni tudó játékot akartak csinálni, hát nemtom... Az én ízlésemhez sajna rohadt lassú és pepecselős ez a game, alig fejlődik vmit az ember, alig lehet pénzt csinálni, mindenki fát vág, vagy követ tör, ha már megunta, hogy leggyengébb monszta is megfingatja, vagy ha épp nyerésre állna odarohan még öt kis dög, nehogy lootolni lehessen.

    Vagy a másik: kezdésnél kiválasztom az induló várost, persze csak így név alapján, mert semmi info nincs, hogy ott mit lehet csinálni, mindegy. Szal a tutorialban botvívást veszek fel, nem akarván beállni a kardos-pajzsos szigorú arcú tömegbe, erre kiderül, hogy a városban nincs is botvívó tanár. Ha azt akarok tanulni irány egy másik város, laza fél óra séta izom szörnyek között, talán a lag segít, és nem támadnak meg. És ezt eljátszani oda-vissza amint összejön a pénz tovább tanulni, mivel a másik város környékén abszolút nem tud a kis karakter érvényesülni. Még jó hogy nem nekromanta kislányt csináltam, olyan tanár ugyanis még abban másik városban sincs:))

    Szóval asszem inkább kivárom a pénteki GW tesztet.
  • Ch_Slater
    #51
    najo, megcsináltam volna, de amikor már 2 órája barangoltam azon a csöppnyi szigeten, ami kersztbe-hosszába 50m és nem találtam azt a dögöt amit le kellett ölni... hát mit csináljak?
    én arra gondoltam h az kavart be hogy pont akkor fagyott le az egész amikor a csákó mondta hogy ezt meg kéne neki csinálni. visszamentem, barangoltam k sokat, de nem találtam.
    persze lehet én vagyok a béna...
  • DonnieBrasco
    #50
    Ma este kb 8 és 9 közt működött, de ez idő alatt pont a barátnőm prütykölte a gépet. (PONTOSAN 8 és 9 közt kellett neki HALASZTHATATLAN dolgot tennie. Mire végzett, éppen újra lehalt a szerver. Jelenleg már a fórumok sem mennek. Tegnap ugyanez volt a műsor.
    Messzebb vannak ezek a goldtól, mint Makó Jeruzsálemtől!!!
    Lesz itt még béta 6.0 is :(

    DB
  • Tatyla
    #49
    én is próbálkoznék és nem müxik a szerver!
  • Esrohnoil
    #48
    Neszeneked ultra masszív...
  • DonnieBrasco
    #47
    Csesszék meg, most értem haza, és természetesen rohadtul nem megy a szerverjük. Tegnap se ment egész este. Ez azért gáz, még egy bétában sem volt ilyen rossz, pedig már vagy 7-8ban részt vettem!

    DB
  • Hamed
    #46
    Kb negyed óra az egész tutorial, érdemes megcsinálni, főleg a craftolás miatt, mert anélkül elég nehéz rájönni, hogy élesben hogy is működik a dolog, még így se tiszta sok minden.

    (ettől függetlenül vagy öt percig szenvedtem a favágással mire rájöttem, hogy a kis csemetéket kell vagdalni egy centire a spirit mellett, nem a környező nagy fákat:DD)
  • Ch_Slater
    #45
    kár hogy én azt kihagytam :(
    amikor a csávó azt mondja hogy gyilkoljam le neki azt a mord-ot, akkor kifagyott az egész. utána meg amikor visszamentem átnéztem az egész szigetet (nem tul nagy) de nem találtam semmi leölnivalót. pedig nem 1x néztem át...
  • DonnieBrasco
    #44
    Nagyon jó kis tutorial van az elején, nem lesz vele gondod, ha tudsz angolul és odafigyelsz!

    DB
  • Tatyla
    #43
    én nekem most jön lefele az exe fájl,megvan az accountom is de privibe segitsen már valaki a kezdeti lépésekben!
    elöre is köszi!
    Help!
  • DonnieBrasco
    #42
    Ja, és NEM adok accountot, se kölcsön, se sehogy másfél éve várok erre a bétára (az első open béta egy éve volt)

    DB
  • DonnieBrasco
    #41
    Az, hogy gebedjenek meg, olyan 20 percet tudtam játszani tegnap, utána úgy lehalt, hogy még a fórumjaik se mennek!
    Amúgy tetszik - sokat változott az előző open béta óta, de sokkal szebb pl.

    DB
  • Ch_Slater
    #40
    nekem is aktivaltak, de nemmegy szerver
  • najó
    #39
    jahm,nekemis maeste,eliskezdtem tolteni,talan hetvegen ranezek