45
  • Dezső32
    #45
    Nem vágjátok a viccet. :-D
  • h4x0r
    #44
    Hagyd ezeket. Ezek nem tudnak vitazni, csak keltik a feszultsegeket, es szitjak az indulatokat. Az ilyenek urugyet akarnak arra, hogy mondhassak: "en az igazsagot vedem, de ezek a barbarok mindig beszolnak...".

  • Demon Eyes Kyo
    #43
    vicc a mozgalmad, menjél vissza az oviba
  • Antifasiszta
    #42
    Látom nem tetszik az ANTIFASISZTA MOGALOM ,ÉS KIGÚNYÓLJÁTOK.
    Majd fel vásárlom az sg-t aztán többet ide életbe nem írogattok! (vagy a MAZSIHISSZAL BE TÍLTATOM, volt már ilyen...)
    Meg vólna rá az ok! Pl a garfield http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1052142284 topicja abban is nyilas kereszt, meg ehhez hasonlók.
  • Demon Eyes Kyo
    #41
    Engem a te logod sért, azonnal vedd le!
  • Tetsuo
    #40
    Előítéletem van az előítélettel szemben. :)
  • h4x0r
    #39
    B+, engem pont a voros csillag sert. Nagyszuleimet a komcsik uldoztek sokaig. Allitolagos rasszista tettekert (ti. svabok voltak).

    Pedig soha senki nem artott senkinek a csaladunkbol.
  • Antifasiszta
    #38
    http://www.sg.hu/kep/2001_05/wolfenstein_hir0502_logo.jpg Szerintem jobb volna ha le venné az sg szerkesztősége ezt a ROHADT tíltott önkényuralmi jelképet ugyanis ezt a törvény bünteti! (jó tudom nem szélsőséges célzattal van fent) De ez a jel sok emberben gyűlöletet, rossz érzést kelt!

    Vörös csillagra is le lehtne cserélni, az jobb volna...
  • SoDI---
    #37
    Egyszerű a magyarázat. Magyarországon nincsenek neonácik. Sokat beszélnek róluk, azt a látszatot keltve, mintha lennének, de akik beszélnek róluk, azok egyszerűen hazudnak, például a hungaristákkal, vagy a skinhead zenekarok szubkultúrájával keverik őket.
  • HUmanEmber41st
    #35
    Most akkor lehet-e a hülyék számát csökkenteni ??? és kik a hülyék?
    Nehéz dolgok ezek....
  • Cat #34
    azért kaptad, mert mindenhova beirtad
    ne spammelj, ne reklámozz
  • Antifasiszta
    #33
    kaptam egy büntető pontot afa.ini.hu miatt :(((
    le a rasszizmussal!
  • Antifasiszta
    #32
    rohadt neonácifasiszták!
  • dez
    #31
    Emm, mi is a különbség?
  • Demon Eyes Kyo
    #30
    sajnos ez igy van, ez ellen fel kellene fellépni
    itthon a nácizók újabbnál újabb műnácikat gyártanak
  • Axon
    #29
    Sosem hittem volna, hogy egyszer valamiben teljesen igazat adok neked, de most ez is megtörtént.
  • Axon
    #28
    Azért ne keverd össze a fasizmust és a nácizmust.
    A "neonáci" kifejezés pedig egy roppant elcsépelt fogalom, amit aztán bármire/bárkire el lehet sütögetni. Magyarországon például már akkor is neonáciank neveznek, ha egy magyar zászlót veszel a kezedbe.
  • Demon Eyes Kyo
    #27
    Talán, mert ők azokat a nézeteket nem osztják, csak a többit. Azért gondolkozzál is :-)
  • muerte2
    #26
    Addig még értem, hogy a németeknél vannak neonácik, de azt sosem értettem, hogy magyaroszágon, v usa-ban mért is vannak. A náci ideológia szerint a fajnémeteken kívül mindenki alsóbbrendű, a magyar és az amerikai neonácik is alsóbbrendűek akkor. Nekik ez mért lenne jó? Na mindegy, az emberi hülyeség határtalan.
  • Demon Eyes Kyo
    #25
    pfff
  • Commandante
    #24
    Szerintem meg csináljunk mi is egy kopasz oldalt, hadd regisztráljon be a sok barom, aztán elküldjük Jay-t és Néma Bob-ot, ők majd egyenként lenyomják a kis rasszistákat!
  • dez
    #23
    Van 1-2 ellentmondás abban, amit írsz.
  • nagykispeter
    #22
    maximum 4
  • BlackRose
    #21
    Azt hiszem a képen látható neonácista skeenhead-et és a hozzá hasonló őrült életformákat maga Hitler verné legelőször agyon... de ez már más téma
  • SoDI---
    #20
    Ja hogy a hozzáférést tiltják?
    Ez de szar.
    HA HA HA...

    Proxy és kész.
  • SoDI---
    #19
    Na most külföldi szerverre rakják. A magyar náci lapoknál is működik. USA-ban, meg Ausztráliában hosztolják őket.
  • BlackRose
    #18
    Én azt mondtam, hogy nem kell a különbségeket felsőbbrendűségnek értelmezni, de most te éppen ezzel jőssz elő. Másrészt nem érted, miről beszélek, az értelmiségieknek semmi közűk az okossághoz vagy vice versa, sőtt legtőbb értelmiségi hisz a hülye dogmákban és legtöbb értelmiségi teszi magát felsőbbrendűnek... holott vezetek egy listát amelyet rendszeressen frissitek (sajnos az utobbi ídőben elég sűrűn van rá alkalmam), nos ezen a listán a 10 legnagyobb hülyeséget rangsorolom amit valaha is halottam, olvastam stb. és hidd el mind a 10 helyen előkelő értelmiségiek állnak sőt 7-en (Dr) címet is fityogtatnak a nevűk mellet. Éppen azt akartam kihangsúljozni, hogy az egész civilizáció téves dogmákon alapszik és ez az értelmiségiek körében sajnos még fokozódik, de mégegyszer nem tatrom őket ezáltal sem felsőbb sem alsóbbrendűeknek sem, csupán szeretném ha a nem logikus és bizonyíték nélküli dolgokat elvetnénk és, hogy egyszer és mindenkorra ne feltételezéseken alapozzuk életünket, hanem tényeken. A legnehezebb dolog elismerni, hogy valamit nem tudunk, és ez a dogmatikus értelmiségieknál még nehezebb, na de... nem akarok itt most filozófálni, a lényeg az, hogy nállam nincsennek sem felsőbb sem alsobbrendű emberek, csupán személyek akik vagy tetszenek vagy nem, de ugyanúgy megbecsülöm mindkettőt, amíg ők is megbecsűlnek engem, de szeretném ha néha elgondolkodnának a másik opción is, nem muszáj, hogy elfogadják, de sokan egyszerűen elvetik gondolkodás nélkül.
    Bertrand Russell egyszer azt mondta,

    "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

    És ez nagyon de nagyon igaz.

    de ide raknám még a következőt is...

    "Ne adj tanácsot. A bölcsnek nincs szüksége rá, a bolond pedig úgysem fogadja meg." (angol közmondás)

    Ez tisztán kimondja, hogy azt amit mondtam az elején, és ha betíltod valakinek, hogy hülye legyen akkor azt hiszed, hogy ez álltal már nem lesz hülye? A hülyeség meg csak a hülyék között terjedhet ezért sincs értelme betiltani, hanem a hülyék számát kell csökkenteni (ide irnám, hogy a hülyéket lehetetlen kiszakítani a hülyék világából, de nem kell ujabb hülyéket csinálni azáltal, hogy ugyanazokkal a hülyeségekkel tömjük őket mint amivel a meglévő hülyék lettek tömve).
    Ide írnám még, hogy én 2-3 évvel ezelőtt meglátogattam egy jópár neonáci honlapot, hogy egyenessen lássam milyen hülyékkel lehet ezen a téren számolni, a helyett, hogy közéük soroltam volna magam, a honlapok megtekíntése után még nagyobb ellenérzéseim lettek irántuk, tehát a neonáci honlapok pozitívan is kihathatnak az emberekre (egyenessen hányingert kapnak tőllük), ha meg betiltod akkor meg csak a hülyék tevékenységi halmazát egy kicsit másfelé formáltad, de ezáltal nem csökkentetted a hülyeségöket... NA DE MOST MÁR KISZÁLLOK MERT MÉG A VÉGÉN ÉN IS HÜLYE LESZEK.
  • uu
    #17
    persze te, az ertelmiseg okosabb vagy a mosdatlan tomegeknel. akkormost ki is a felsobbrendu?
  • BlackRose
    #16
    A társadalmi problémákat nem lehet tiltásokkal orvosolni, az egész emberiség téves dogmákon fekszik, és napról napra erősítjük ezeket a dolgokat. A nacionalizmus csak egy töredéke a problémának és sokszor nincs kellően identifikálva, itt azt akarom mondani, hogy csak egy pici csoportot identifikálunk akik a neonáci nevet viselik és Hitler követőinek tekintik magukat, holott ezek a nacionalisták csak egy apró és nyugodtan mondhatom jelentéktelen töredékei a nacionalisták tömegének. Még felsőbséget erzünk azért mert egy Nemzethez, valláshoz, fajhoz, politikai oldalhoz stb. tartozunk, mert így neveltek bennünket és mi is így neveljük gyerekeinket addig mindennek nincs értelme. A dogmákat kell feloldani, és a nemzetet nem úgy kell értelmezni, mint indulópontot, hanem úgy mint egy gazdagságot amit magunk adhatunk a világnak, de, hogy ezt megtudjuk érteni a másik nemzeteket is el kell fogadnunk mint a világ értékeit, az átlagember sajnos semmivel sem okosabb mint volt 50, 100 vagy akár 1000 évvel ezelőtt, persze most tud olvasni meg számolni, de ez sajnos csak fokozza a butaságának erejét.
  • uu
    #15
    hajjajj, es kepzeld bushnak hany evig fognak meg hinni
  • The Termentor
    #14
    de az eleg gaz hogy vannak meg olyan emberek ezen a foldon akik ilyen sotetek. azer az a szarrago telleg nagy manipulator volt hogy meg, igy tobb mint 50 ev utan is van aki meg hisz neki...
  • Killgore
    #13
    Az internetet úgysem lehet korlátozni. Erről ennyit.
  • muerte2
    #12
    és nem bér bőr. Na igen nem vagyok kibékülve ezel a laptoppal, ilyen szutyok összecseszett billentyűzete van
  • muerte2
    #11
    Sorry nem hízott, húzott
  • muerte2
    #10
    Kínai neonácik? :D Az lehet ám a király. Sok hízóttszeműbérfejű führerezik. :D
    Okok, ez csak poén volt. Rühellem a nácikat meg az összes nacionalista barmot.
  • fonak
    #9
    Eddig csak Kínából jöttek ilyen hírek... Azért tessék belegondolni, hogy mi a vége annak, ha az állam kötelezheti a szolgáltatót a tartalomszűrésre.
  • [HUN]Stanlee
    #8
    amugy meg tetszik ez a kopasz fej van egy nemet baratom, aki kopaszra nyirta magat, mert nyar volt. Hat ha nem ismertem volna, beszartam volna tole, mert eleg brutalisann nezett ki!!!
  • [HUN]Stanlee
    #7
    szerintem aki ilyen oldalakat akar kinnt nezni, az tegye, mert ugyis megfigyelik... amugy meg mas modon is lehet infokat szerezni. inkabb a pedok ellen kuzdenenek ennyire!!!
  • Chappy
    #6
    hátt!!!!! mien kötsögség!
  • HUmanEmber41st
    #5
    Ha nincs weblap, attól még telefon és e-mail van..
    Csak végigmész az utcán délután, és máris látod, ki milyen nézeteket vall (ruha és viselkedés)