173
Vajon lesz? Bármi info jöhet róla...
  • robicarlos6
    #173
    Március 18-án jelenik meg a játék
  • Hayako
    #172
    Én is kötelező elemként látom, de a prológusban sem volt annyira kirívó és a frizurájukat is megmagyarázták, miért olyan, amilyen. Szerintem nem merik meglépni, hogy Kate-ből leszbi legyen és Sokal papa sem hiszem, hogy ezt akarta volna. Mindenhol rá hivatkoznak, így bízom benne, hogy a játék szellemisége megmarad és az optimalizációt javítják.
  • Hayako
    #171
    A demó valóban nem volt valami jól optimalizált és a mostani videóban is fura volt a mozgás, reméljük ezt megoldják és érdemes várni még három hónapot a játékra. De a steam fórumában, így is sokan kértek visszatérítést a hirtelen dátumváltoztatás miatt.

    Kate 1972-ben született, szóval jövőre lesz 50 éves, ahhoz képest jól tartja magát. Természetesen a játék kedvéért megfiatalították. xD
    Utoljára szerkesztette: Hayako, 2021.12.24. 09:56:23
  • kirol
    #170
    Ez a leszbikusság egyáltalán nem hiányzik a játékba.
    Kate kora biztos ismert, én most nem tudom legyen mondjuk 25, eddig nem volt leszbikus, majd egyszer rájön, hogy ja 25 év után most az vagyok.... Komolyan nem értem, hogy miért kell mindenütt ezt nyomatni, de hagyjuk....

    Igen, a demo elég gáz volt teljesítményt illetően. Reméljük javítják.
  • PiszkosFred
    #169
    Hat, bele/meg lehet magyarazni ha valaki nagyon akarja: figyelembe veve azt a konzervativ kornyezetet ahonnan erkezett (plusz a volegenye megcsalta a kozeli baratjaval, az anyjanak/csaladjanak sose jo semmi amit csinal, az ugyvedi irodanal a fonoke egy idiota fasz, stb.) siman benne van a pakliban, hogy eddig nem igazan mert/tudott onmaga lenni, ellentetben "Syberiaval", ahol aztan kinyilt a vilag.

    Nekem teljesen mindegy, elfogadom az iroi dontest, de megertem azt is, hogy valaki felhaborodik es a mai "kotelezoen hasznalando" elemkent latja a dolgot, elozmeny nelkul.

    En csak annyit kerek, hogy a technikai oldalt rakjak rendbe, mert az a teljesitmeny 2021-ben egy pnc jatek eseteben is kriminalis, amit a demoban (es a lenti videoban is) lattunk.
  • Hayako
    #168
    Kicsit utánaolvastam, a fejlesztők nem tagadták és nem is erősítették meg, hogy leszbikus lenne Kate. De sok negatív kritika érte őket emiatt.

    Közben kiadtak egy gameplay videót is, ami a 4. fejezetből van. Akkor fejezetekre lesz osztva, mint a Life is Strange vagy a Telltale játékok? Elvileg (ha nem lesz több halasztás), jövő március 31-re ígérik.

    Utoljára szerkesztette: Hayako, 2021.12.22. 06:47:23
  • robicarlos6
    #166
    Nem jelenik meg idén a Syberia: The World Before
  • robicarlos6
    #165
    Még idén megjelenik a következő Syberia játék

    Syberia: The World Before december 10-én jelenik meg .Konzolokra csak valamikor 2022-ben

  • kirol
    #164
    De én nem játszottam vele, mert kifagyott a töltésnél és töröltem.
    Így spoilerezni sem tudok!
    Csak a képet láttam a karakterről.
    Most komoly, hogy még leszbi is lesz?
    Ugye nem?
  • totyak
    #163
    Nekem is töltésnél és szintén nem menti. Mindjárt nekiugrok újra, hátha ma türelmesebb leszek.
  • PiszkosFred
    #162
    Mondjuk spoiler miatt direkt ovatosan fogalmaztam, te is hasznalhattad volna...
  • kirol
    #161
    Hát igen, mit műveltek Kate-el?!?!
    Ráadásul leszbikus is lesz? :(
  • PiszkosFred
    #160
    Fagyni nem fagyott nálam, de a savegame hiánya tényleg bosszantó. Sőt, ennyire rosszul optimalizált játékot én még nem láttam. Szépnek szép, és még azzal is kibékültem, amit Kate-tel "tettek", de baszki, egy P&C kalandjáték egy erősnek mondható gépen is leessen 30 fps körülre, amikor azt a világon semmi sem indkolja, az nonszensz. Végigszenvedem még a maradékot (nem sok lehet hátra), de ha a teljes verzió is ilyen marad, akkor szégyenszemre ez lesz az első Syberia játék, amelyet nem veszek meg 0day és játszok végig...
  • kirol
    #159
    Nekem a töltéseknél fagy ki.
    Végigmegyek egy etapon, elkezd tölteni, majd kifagy és nincs elmentve, kezdhetem elölről....
    Letöröltem az egészet a francba, felidegesített, hogy elvész a lejátszott időm...
  • JonasSandor
    #158
    Ez a nextgen gépigény kis címeknél, a procin kívűl egy lutri az egész. Azon csodálkozok, hogy win 7-re még megcsinálják.
  • PiszkosFred
    #157
    Nem boldogulnak az Unityvel, mar a harmadik reszben is kiderult :)
  • totyak
    #156
    Nálam 10-ből 8-szor lefagy a demó. Nevetséges gépigénye van. Ez egy point&click kalandjáték, az Isten szerelmére, tripla A címek beérik kevesebbel. Sokal bácsi szép történeteket alkot, de a csapata nem ért a programozáshoz. Pedig úgy megörültem, mikor olvastam a hírt. Sebaj, itt a hétvége, majd küzdök vele.
  • grebber
    #155
    Két idősíkban játszódó kalanddal vár a Syberia: The World Before

    STEAM --> DEMO

  • Nephin
    #154
    Teszt
  • kirol
    #152
    Valaki megvette már?
  • JonasSandor
    #151
    A sok huzavona meg különféle marhaságokkal való etetés miatt, tiszta duke nukem forever szintű volt a sorsa.
  • zsozso29
    #150
    Igen de ez várható is volt hogy elcseszik
  • JonasSandor
    #149
    Steamen lehet olvasni a kommenteket.
  • kirol
    #148
    Hol lehet teszteket olvasni? Egyet se látok.
  • JonasSandor
    #147
    Jó szar értékelése van, tényleg ennyire elvan cseszve?
  • grebber
    #146
    Syberia 3 - Escape from the Asylum Gameplay

  • grebber
    #145
    Április 20-án jelenik meg
  • grebber
    #144
    Syberia 3 - itt az új teaser
  • grebber
    #143
    Csúszik ...csak valamikor 2017 első negyedévében kerülhet a boltokba
  • kirol
    #142
    Csak jelenjen is meg 2016. december 1-én! :)
  • grebber
    #141
    A régi és az új rajongókat is kalandra hívja a Syberia III
  • grebber
    #140
    Syberia 3 - folytatódik a történet
  • kirol
    #139
    Végre, valami életjel. :)
  • Tehasut
    #138
    Nem tetszik, hogy ennyire más az arca Kate-nek. De simán elsőnapos vétel lesz a játék! Sőt, én szívesen birtokolnék valami CE kiadványt is belőle.
  • grebber
    #137
    Syberia 3 - megérkezett az első videónapló
  • grebber
    #136
    Helyzetjelentés a Syberia 3-ról
  • akyyy
    #135
    vagy adnák ki androidra :D
  • akyyy
    #134
    uh, végre. amugy ugy vagyok vele, hogy akár rebootolhatnák is a szériát , de nagyon várós. asszem ujra végig fogom vinni az első 2 reészt, mert nagyon hangulatos volt és hiányzik :)
  • zzeN
    #133
    Az első ingame képek (recehegyek):

  • akyyy
    #132
    hát ez aztán tényleg kép