132
Lassan már a falra mászok tőle
  • Aquir
    #51
    a tablónkhoz a fotózáskor is szerintem-eztek a fotósaink .. nahát ehh :)
  • rezsofiz
    #50
    Úristen de unom már ezt a szar sztemet:|
  • csabawarchief
    #49
    én is igy gondolom :D
  • iko
    #48
    in my opinion
  • iko
    #47
    IMO
  • Ron Ragm
    #46
    Úgy gondolom ez egy jó ötlet.
  • Esrohnoil
    #45
    Ha tehetjük, használjuk ritkábban!
    "Szerintem" helyettesíthető a következőkkel:
    -Véleményem szerint...
    -Úgy gondolom...
    -Úgy vélem...
  • csabawarchief
    #44
    Szerintem nincs ezekkel baj, kitalálóinak fantáziát minősítik. Lehet, hogy jó, lehet, hogy nem, de utánzását butaságnak tartom.
  • Devla
    #43
    Akkor
  • Esrohnoil
    #42
    ...és ha szerintem beleillik? :)
  • Devla
    #41
    Le, ha beleillik a szövegkörnyezetbe.
  • Esrohnoil
    #40
    Leírni le szabad?
  • Devla
    #39
    Tagsági díj nincs, a tagság feltétele, hogy 3 napig nem mondhatod ki a szerintem szót. Ez alatt az idő alatt egy diktafon van rádszerelve, hogy ellenőrizni lehessen.
  • Esrohnoil
    #38
    Lehetek pénztáros?
    Majd beszedem a tagsági díjakat.
  • cyrus #37
    ne süllyedjünk már fiuk, loáljanó meg énis olyan okosakat mondtunk.. pedig ez tökritka :D
  • Esrohnoil
    #36
    Mi a f@szé?
  • Devla
    #35
    Akkor ezennel megalapítom a FASZ-E(Fórumozók A SZerintem Ellen) mozgalmat!
  • Esrohnoil
    #34
    Szerintem: *
  • cyrus #33
    de itt az a baj hogy látják pl az emberek teszemazt egy valóságsóban hogy ott az a srác..tetovált, bőrkabátos, mindenféle pirszinges, stbstb szal akkor Ő most kurva eredeti !!!! és akkor őt most szeretjük mer ez tök raj hogy Ő igy felvállala magát meg midnen, és akkor majd hallgatjuk mit mond, és majd akkor ezt mi is használjuk, mer akkor lehet mi is tök eredetiek leszünk.....

    persze ez csak tudat alatt játszódik le egyes idiótákban, ezt soha nem fogja neked bevallani egyik se hogy ez így van.
  • Esrohnoil
    #32
    Igen,... de az a baj h. már az egész dolognak hámozott-gumicsirke íze van.
  • cyrus #31
    velem rendszeresen van ilyen....már szoktam nézni a környezetemben ki adhatja a rohattaknak a drótot...de nemtom :((
  • Devla
    #30
    Így igaz, lassan már félek, hogy mikor kapja fel valamilyen show a szavakat amiket megszoktam, mert utána tuti ki nem ejteném a számon őket.
  • Esrohnoil
    #29
    Zaklatott gyerekkorod lehetett... :)
  • cyrus #28
    nekem tetszett, vicces volt a pali meg az a hülye csirke....

    jaaaajjj a msáik meg a csirke.... legnagyobb top karácsonyi ajándék...
    mondom bazmeg, miért vagy te a hatszázezredik birka aki ilyet vesz a barátjának ? hát nincs benne semmi eredeti, semmi meglapő, semmi jó !!

    De, én őt ne szóljam le, mer ez jó, mer ez szerintemes csirke, meg egyébkéntis, tök ré akart venni már gumicsirkét, stbstb...
  • Devla
    #27
    Hát engem már akkor is idegesített, mikor a legelőszőr meghallottam a TVben.
  • Loál János #26
    Pontosan így van, ezért csökken ennyire a színvonal a néha még érdekes jelenségek/egyéniségek azon körében is, akiket elkap egy kereskedelmi TV futószalag-gépszíja.
  • cyrus #25
    Sztem ez a reklám azért egy darabig poénos volt, nekem legalábbis tetszett....

    de mostanában már túl populáris és átesett a ló túloldalára az egész társadalom vele.
    Már naponta kb 8szor hallom hogy ja, szerintem.... dolgozatírós, szerintem....

    és nem veszi észre hogy akkora egy droidság amit művel, mert ez kb olyan mintha a humorosaanyosba minden nap benyomnák ugyanazt a képet....
  • Hentes Bill #24
    igaz... olyan, mint a csácsumicsá a szánalmas majkától. azelőtt is qrva sokan használták (én nem), de ha kiejted ezt a szádon, mindjárt a majka jut az eszébe az emereknek rólad. vagy a csókolom, anettka rulez (történelem tanárom volt általánosba :D) :D
  • Loál János #23
    :D
    Nem, azért nem viszem túlzásba, csak leírtam kicsit hangsúlyosan. :)
    Tudom, hogy elkerülhetetlen, de hátha 1-2 embert sikerül jobb belátásra bírni - már nem volt hiába a komment. :)
  • Devla
    #22
    Nem könnyű úgy műsort csinálni, ha ki van adva, hogy x hetente csináljatok 50 percnyi vicces műsort. Meg kellett volna hagyni az IHM adásokat alkalmi dolognak, de a TV2 ipari mennyiségben nyomatja velük.
  • cyrus #21
    ésakko mondtad: Nem, én Vagyok Loáljános... ÉN VAGYOK A SÓ !!!!!!!
  • Loál János #20
    Igen, ez is rettentően dühítő tud lenni.

    Múltkor már nem tudom mit mondtam melóhelyen, erre a kérdés: Te is nézted a mittoménmilyenshowt?
  • Esrohnoil
    #19
    Nyugi...
    Ugye nem akarsz vmi idegbetegségben meghalni? :)
    Remélem még sokáig láthatunk magunk között. Viszont ez esetben bele kell nyugodnod h. jó ideig még ott lesz a mondandók végén pont helyett.

    Peace, testvér.
  • cyrus #18
    ez is fasság... én pl nagyonsokat használtam a vágod-ot, és a vv után mindenki mondta hogy jaj, vv, látom szereted Elvist...

    na mondom oks bazmeg.... és azóta egyszer nem mondtam....
  • Loál János #17
    Ez a topik nem arról szól, hanem ellene.
  • Loál János #16
    Az általam amúgy is 'imádott', forwardolt, baromi vicces emailek között kb. 4milliárd ilyen szerintemes ősgyökérséget találtam, s majdan töröltem azonnal - persze végigolvasás nélkül - és már rettentő mód gyűlölöm ezeket az elcsépelt sz**ságokat.
    És sajnos itt helyben is egyre több komment végén látom odabiggyesztve, olyan emberektől is, akiktől nem számítottam volna ilyenre. :(
    Sokan nem veszik észre, hogy ha birkákként utánoznak valamit/valakit, egyáltalán nem humorosak, sőt, egy idő után szánalmassá válnak, de mennek tovább a nyájjal, tágra nyitott, mosolygó szemekkel, abban a tudatban, hogy ők most nagyon ott vannak a szeren, cseppet sem érdekli őket, hogy minden értékes egyéni vonást nélkülöznek. :C
    A média rettentő jó politikája, és ennek hatása(i). Ha valamin már ketten röhögnek, akkor kapjuk fel, nyomjuk orrba-szájba, a sok ökör hagy örüljön, úgysem unják meg, annyira hülyék, sőt, a kis majmok elkezdik majd utánozni, és aki nem tudja esetleg, hogy honnan ered, az egy fafej, humorérzék nélkül... Pfff...

    Ennél rosszabb csak az utcáról szedett viccek Hónaljmirigyékkel való előadatása... (Akik mellesleg egykoron nagyon jók voltak.)
  • Devla
    #15
    Az TV. Ráadásul egy olyan topicban, amit képesek voltak ilyenekkel teleszpemmelni, hiába kezdek el téríteni. :D
  • Esrohnoil
    #14
    Szerintem meg...
  • Slayerboy
    #13
    Ez mind igaz, de nem kellett volna ezért új topicot nyitni.
  • LittleL
    #12
    szerintemö