132
Lassan már a falra mászok tőle
  • Jano
    #92
    Pfff! :D

    De ebben legalább volt helyzetkomikum!
  • soldier
    #91
    Janós Dzséjnós loálkodós
    nemvagyokJánosos.
    szerintem:P
  • Jano
    #90
    Annak, hogy itt gyökérkedj az emberekkel?

    Azt hiszed, hogy nem vagyok jobb a többi embernél, vagy mi a fasz?
  • Jano
    #89
    Szíved joga.

    #67: Na vedd csak le azt a logót, Tökös!
  • traXion
    #88
    Annak hogy a hülye elméleteidet publikáljad?

    Azt hiszed te jobb vagy a többi embernél vagy mi a fasz?
  • Jano
    #87
    Pff, minek ez a fórum, nem?
  • Aquir
    #86
    Jesszum most látom a Tvujságban a csirkét az RTL részben :O
  • soldier
    #85
    fellázadós forradalmas gumicsirkeellenes
    szerintem...
  • ghost cb
    #84
    Világméretű összeesküves rulez?
  • Devla
    #83
    Persze, sokmindenben rosszul gondolkoznak az emberek, de a médiák agymosó tevékenysége nem éppen az elhanyagolandó kategória.
  • traXion
    #82
    Szerintem még sokmindenben rosszul gondolkodnak az emberek, akkor nyissak témát mindegyiknek?

    Nevetséges... Nem fogsz tudni senkit se megváltoztatni egy topiccal.
  • Devla
    #81
    Mert eddig még senki sem szólt ellene, és nem szeretném ha úgy gondolnák az emberek, hogy egyértelműen mindenki szerint jópofa a szerintemezés.
  • traXion
    #80
    Nem az a baj, hogy érdekel az hogy mást is idegesít, hanem az hogy ezt publikálod is. Mért nem lehet megkérdezni a haverjaidat, hogy téged is idegesít ez? Mért kell ezt ennyire felvennni, és itt kattogni rajta? Te is ugyan olyan vagy így, mint azok, akik ezt csinálják szerinted.
  • Devla
    #79
    Nem ez ad személyiséget az embereknek, hanem inkább fordítva igaz: ha valakinek olyan a személyisége, akkor kezdi el ezt szajkózni. Rengeteg ember van, aki úgy gondolja, hogy az a menő, ami a TVből ömlik, és mindig az aktuális valóságshowos dumákat nyomják.
  • traXion
    #78
    A faszt lesz kevesebb roki...

    És nem hiszem hogy azért nyomatják ennyien, mert ettől lesznek jó arcok, hanem azért, mert viccesnek gondolják. Szerinted ez a szerintemezés személyiséget ad az emberekenek? Na ne nevettes már...
  • Devla
    #77
    +nem nagyon láttam még anti-szerintemes hozzászólásokat. Azért is nyitottam a topicot, mert érdekelt, hogy vajh csak engem idegesít-e.
  • Devla
    #76
    Igen, a fórumnak pont az az értelme, hogy ha bármi véleményed vagy közölnivalód van akkor inkább tartsd magadban és ne terheld a servereket.
    SZVSZ azért nyomatják ennyien, mert az hiszik, hogy ettől ők a jó arcok. Ha egy lelket meg tudok menteni, már megerte! :D
  • Ams
    #75
    akkó ne nyisd ki a csapot...
  • traXion
    #74
    Akkor nyitok egy roki ellenes topicot, szerinted kevesebb roki lesz Magyarországon? Mert szerintem még több lesz, mert felébredd bennük a nagy rokiság. Szal ennyit erről. Inkább magamban tartanám...
  • hen-tes
    #73
    már leírtam..
  • Devla
    #72
    Mert már a csapból is ez folyik.
  • traXion
    #71
    És ez téged mért érdekel? Törődj inkább a saját hibáiddal.
  • Ams
    #70
    jézus... mozgalom?...
  • Devla
    #69
    Akkor nem történik semmi. Talán ha pár ember rájön, hogy lúzerség ezt majmolni hamarabb eltűnik, mintha csak ölbe tett kézzel ülnék.
  • ghost cb
    #68
    * irni = nyitni
  • Ams
    #67
    pont
  • ghost cb
    #66
    Nyissunk topikot annak, hogy mindig babakék az sg ablakok. Ez is ahova írok, babakék kerettel van. És ezt utálom. És utáljátok már ti is. És ennek topikot kell irni, hogy mindenki odairja, hogy ő utálja.
    Ez hogy nyittok egy ilyen véleményezős, "szerintem"-utálós topikot, és beirjátok, hogy ti is utáljátok ugyanolyan birkaság, mintha azt mondanátok szerintem. Ha nem tetszik ne foglalkozzatok vele.
    SZERINTEM
  • traXion
    #65
    szerintem ne nyissak mert az öngyilkosság
  • Aquir
    #64
    szerintem te is nyithatnál... vagy asszem van már? olyan- melyik topigot utálom topig :)
  • Aquir
    #63
    csak ez most kijött. ennyi. :)
  • traXion
    #62
    Akkor millio utálós témázós lehetne, szerintem.
  • Aquir
    #61
    csak megosztják az utálatot... hála Isten én még jól viselem a dolgot..
  • traXion
    #60
    Most mi a faszért kattogtok ezen a témán?
  • Aquir
    #59
    woooow nagyon eredeti :D
  • Devla
    #58
    Nekem ehez nincs semmi közöm :)
  • Esrohnoil
    #57
    Látom nem volt sok jó csaj az osztályban... :)
    Mit tanultatok?
  • The Garrett
    #56
    a mi tablónk iz dö beszt.
  • Devla
    #55
    Az nem is annyira gáz... EHEZ képest :D
  • Hentes Bill #54
    eszvéesz is jó, nem?
  • The Garrett
    #52
    ilyen módon SZERINTEM akkor fel lehetne lázadni a loál/htx/ akármi ellen. ez ugyanaz csak kicsiben.