12
  • Piscator
    #12
    Mi a fene, vip lettem? Az jó.
  • Piscator
    #11
    vissza tértem észt osztani. Szóval egyetértek, a telefon, az telefon. Egy-két funkción kivül (ébresztés, naptár) nem kell másra. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne legyenek beővebb szolgáltatások, van akinek ez kell, bár egy szinten túl nem kellene nagyon vegyíteni a PC-vel.
    A következő lépés majd az agyba ültetett chip lesz, azt kihagynám. Főleg ha billi fejleszti.

    osztályomban is annyi idióta pláza boy&picsa van, nyomulnak a hülye kamerás, színes kijelzőjű telefonukkal, villognak, félévente új készülék, havi 10000 Ft számla- valóban egy más világ. Nekem. Nekem elég a kis vacak Samsung sgh r210. Csak az antennája, aksija rossz.
  • benczurzs
    #10
    Csak összejön
  • benczurzs
    #9
    javascript:put('falbav')
  • benczurzs
    #8
    Mindenki kiadja a technológiát alapos tesztek nélkül, és itt az eredmény.javascript:put('falbav')
    Ha a "szakemberek" akik megalkották tesztelték volna egy kicsit többet, erre már a gyárban rájöhettek volna, de így mi szívunk. (nekem még nincs ilyen telefonom de tervezem)
  • pepe003
    #7
    Örülj neki, hogy nem a Bill Gates fejleszti, különben mehetnél mindennap cseréltetni a bekapcs gombot....
  • Killgore
    #6
    Most meg lehet nézni, itt a végeredmény. a mobilok mostmár nincsenek biztonságban.
  • Killgore
    #5
    Amúgy meg a f@sznak kellett számítógépet csinálni a telefonokból. lassan a telefonálás már nem is lényeges szempont....
  • Killgore
    #4
    Frankó... A vírusírok se pihentetik magukat. előbb utóbb mobilra is lesznek egész hálózatokat bénító rendszerek. Vagy kiváncsi leszek arra, hogy mikor jönnek az olyan vírusok, amik át tudják lépni a mobil és a pc közti akadályokat, és gond nélkül terjedhetnek bármelyik cuccoson :S
  • Zozo76
    #3
    Hala istennek en nem vagyok egy telefon buzi. Me most is egy Panasonic G450-esem van. Tokeletesen mukodik, es azt tudja amit egy mobiltelefonnak tudnia kell: Telefonalni. A tobbi sallang engem nem erdekel. Ja es akit fejbevagok vele az biztos hogy ott a helyszinen kimulik. :)
  • Yeti
    #2
    Aha, ok akkor meg légyszives használj PC helyett is Commodore-t, arra nincsnek vírusok... Vagy tudod mit? Ne is használj semmit inkább ilyen felfogással.

    Egyébként a Cabir inkább egy ilyen proof-of-concept vírus volt, nem is csinál semmit, csak terjed, azt is úgy, hogy neked kell futtatni a telepítőt.
  • dduma
    #1
    Szánalmas azért. Kellett ez nekünk? Miért nem voltak jók a régi előre beprogramozott faszányos kis teló rendszerek. Bekapcsoltam a telót, és máris ment, nem fenyegetett ilyen veszély. De neeem, nem ám, az okosoknak oprendszert kellett rá rakni, hogy nem csak, hogy lassú legyen, hanem még vírusolható is...