91
TV2 csodasorozata
  • JonasSandor
    #91
    Hát ezen a befejezésen azért módosíthatták volna, sok kérdést hagyott hátra.
  • JonasSandor
    #90
    Jövőhét csütörtökön adják le az utolsó részt.
  • DONGUBA
    #89
    ezt nem nezi senki sem csak a bk-t?:DDDDD
  • pista89
    #88
    má nem
  • Daza500
    #87
    Még mindig ?
  • pista89
    #86
    ok
  • lippet
    #85
    Maffia a kórházban=)
  • lippet
    #84
    Hali!
    Szem tök jó sorozat!:D
  • viki421
    #83
    JÓBAN ROSSZBAN vetítés a Corvin Filmpalotában!

    Idén is eljött az alkalom, hogy egyben megnézd kedvenc sorozatod idei részeit!

    A felhőtlen szórakozás mellett, élvezheted a szereplők társaságát is, valamint a szerencsések Jóban Rosszban ajándékcsomaggal és meglepetésekkel térhetnek haza!



    Időpont: 2007. november 10., 10:30

    Helyszín: Corvin Budapest Filmpalota, Latabár terem

    Corvin köz 1.


    Részvételi szándékod jelezd a [email protected] e-mail címen.
  • DJ BP
    #82
    jah, az nagyon LOL :DD, meg egyszer láttam rohadt nagy hó volt :), többet nem is tudok elmondani...
  • noral
    #81
    Múltkor belenéztem - ez volt az első perc amit láttam, valami Karácsonyi munkabeosztásról volt szó, közben mutatnak egy szőke csajt aki ment valahová, szikrázó napsütésben zöld és sárgás bokrok meg fák előtt. Jajaja, náluk spéci bokrok vannak. Karácsony után hullatnak levelet.
  • DJ BP
    #80
    mégse szűnt meg ez a fos...
  • Kolbasz
    #79
    Ugye, hogy igazam, volt?
  • The Hedgehog
    #78
    bár mondjuk az új szereplőkkel vmivel körültekintőbbek! bár azért vicces, hogy néha a gyerekek hihetőbben játszanak benne mint a felnőtt színészek :P
  • The Hedgehog
    #77
    jaja! ennyi év alatt én is belejönnék :D meg sztem bárki :D
  • Kandurex
    #76
    A buzi klubbosok már felnőttek a feladathoz, azaz bármikor lejátszák a szerepüket viszonylag hihetően.
  • Rafaelo
    #75
    Németh Kristóf vááááááááááá utálom mint szart Rékasi jobb
  • The Hedgehog
    #74
    a TV2 megint belenyúlt a bili közepébe...

    1. a barátok közt sorozatot nézettségben tuti nem veri meg, az már bejáratott

    2. a burzsoáz eletkép ami a sorozatot átlengi cseppet sem a magyar átlag TV néző kedvence, egy brazil szappanoperában elviseli az ilyet, de egy magyarban már nem; hiányzik ebből egy Vili bácsi Magdi néni szintű főszereplőpáros/család


    Azért érdemes megnézni az első Barátok Köztöket is. Ott sem volt valami hú de nagy szinészi játék. Mondjum most sem ez az erőssége a sorozatnak, de tény, hogy több szereplő jól nyomja amit kell (Rékasi, Németh Kristóf).
  • nagykispeter
    #73
    Hát szánalmas 1 műsor az biztos.A színészeket nem tudom melyik kocsmából szedték össze,unják az egésszet az a lényeg hogy megkapják a gázsit és szarnak az egészbe!Ettől bármelyik sorozat jobb volt!!
  • Rafaelo
    #72
    ez a valóvilág haver :)
  • ZsirosKenyer
    #71
    tudom hogy a "nagyon lúzer kislányok" topikba kéne de itt egy hozzászólás tv2.hu-ról:

    Dávid (Elöd Álmos) sz.tem a legjobb és tök jo a haja a hangja + mindene(1szoval nagyon helyes) ö a kedvencem és, naggyon örülnék ha irna nekem sysy9999@freemail-re. HAJRÁ DÁVID!!



    látjátok ennyi már elég ahhoz hogy kislányok milliói nézzék minden este akár videóra felvéve még 5ször, akármilyen tré is az egész..
  • ZsirosKenyer
    #70
    retek, úgy ahogy van viszont az a szöszi csaj egész cuki
    vki dobjon be pár képet róla
  • tigeroo
    #69
    Citromdíjat neki..de a barátok közt se jobb szerintem..
  • Rafaelo
    #68
    csak példa volt :)
  • winnie
    #67
    milyen sorozatnak van ennyi része?
  • Rafaelo
    #66
    igen de az csak mostanság kezd hamarabb ideérni régen nem igy volt ám
  • Rafaelo
    #65
    igen minden soroztabol lejátszák először a 121-321 részt aztán látják hogy nézik és lejátszák a 1-121 ig csak az a baj hogy a sorozat 2111 részből áll kit érdekel ha nem az egészet vetitik le
  • winnie
    #64
    nemértem abból a pénzből miért nem jó amcsi sorozatokat vesznek mert igenis vannak jó amerikai sorozatok amik nem a gagyi kategória sokkal olcsób lenne szinkronizáltatni

    1. mert az interaktív, aki csinálja a műsort nem sorozatokat vesz, hanem produkciós cég.

    2. sorozatokat venni nem éri meg egy kereskedelmi tévének. a legjobb sorozatok, azok mind kisebb tévéken vannak. viasat, axn, hbo. viszont szerintem ilyen szempontból egyáltalán nem érheti szemrehányás a tévéket, hiszen alig 4-5 hónappal a premierjük után itt vannak magyarországon az olyan igényes amerikai sorozatok, mint a lost, csi: new york vagy a huff + ugyancsak idei sorozatként itt van a joey is.

    szóval _én_ úgy látom, hogy a tévék eszelősen veszik az új sorozatokat, plusz a régi sorozatok aktuális évadjait (vészehlyzet, sírhant művek, maffiózók, elnök emberei)
  • Rafaelo
    #63
    nemértem abból a pénzből miért nem jó amcsi sorozatokat vesznek mert igenis vannak jó amerikai sorozatok amik nem a gagyi kategória sokkal olcsób lenne szinkronizáltatni :( ehelyett brazil női nevü sezarokat vesznek amiért már be sem kapcsolom a tv-t meg ismételnek ilyeneket hogy
    májkul dugipofa meg csak norisz ÿhát téleg csak) meg ilyen három férfi
    meg egy bébi (enyhén pedofil) filmeket
  • Vlala #62
    Oops, tényleg hétkor van. Mindenki keverni fogja az egészet, a múltkor hallottam a buszon, hogy "Lemaradtam tegnap a Barátok köztről. Megkerült már a Pintér Tibi?" (Kicsim felvilágosított, hogy az a szeressmost.) Most indítanak még egyet, bábeli zűrzavar rulez!
  • PResident Evil
    #61
    ehh... most láttam a sorozatból pár percet... igaz a BK-tól kicsit színészibb de ez is súrolja a szánalom határát !
  • Rafaelo
    #60
    nem komcsi csak megélhetési balos a gyerek :)
  • I.C.ram
    #59
    de komcsi a politikai nézete!

    Minden ami jobboldal, az neki náci..
  • Panzermeyer
    #58
    Meg komcsi is :) Mint az összes többi, talán 1-2 kivétel akad (nem biztos, hogy az állandó vendégek közt), de az mikor megszólalna, lehurrogják a komcsik :)

    Sajna (?) nem láttam még egy részét se a JóBAN-rosszBAN -nak, de majd pénteken. Szóval ez volt az első mondat, hogy "Fuck you" pfffffff... öregem, hát magyarok vagyunk, nem b+?! Felháborító
  • Rafaelo
    #57
    a verebes nem komcsi hanem zsidó te kis buta :)
  • I.C.ram
    #56
    Heti-hetes egy nagy szar népbutító műsor, ahol mindig fikáznak mindent, nekik semmi sem jó, és vérkomcsik egytől egyig, főleg az a szaros verebes. Akkor lenne korrekt műsor, ha fele-fele arányban lenne a jobboldali-baloldali fazonok száma.
  • Rafaelo
    #55
    jah és az ismétlést is megnézed
  • Serpa
    #54
    és még DVD -n is arhiváljam, mii ?!
  • Rafaelo
    #53
    megnézed a sorozatot vazz és punk tum!!!44
  • Serpa
    #52
    vazz.

    bajod van ?!
    :)