27
  • Tomalak
    #27
    Nagyon remélem hogy nem jön létre az üzlet.
  • device
    #26
    En nem is igazan foglalkoztam egy jatek kiadojaval sem, en a jatekot neztem , de ha a nagy hal felfalja a kis halat abbol jo nem lehet. Mindig kell valaki aki konkurencia....
  • NEOreg3
    #25
    Mind1 EA meg UBIfost rulz...
  • khamwass
    #24
    a csálendzs evriting meg olyan tipikus szarszlogen amire izgulnak azok a bizonyos távol-nyugati lúzer kiskölykök.
  • khamwass
    #23
    Egyáltalán nem mindegy, ugyanis a kiadónak is sok beleszólása van abba hogy milyen legyen a játék aminek vállalkoznak a kiadására, mások az elvárások is. Engem csak az idegesít hogy a rohattt amcsik megvesznek mindent...
  • NEOreg3
    #22
    Nemtökmind1 hogy az ubisoftot megveszi az EA? Ezzel azokat a játékokat, amit az ubi adott volna ki az EA fogja kiadni. Ettől a játékok ugyanolyanok lesznek, max nem fog bejönni a nvidia logója az intrónál. Amúgy tetszik az EA szövege: cselöndzs evriszing(csinálja akármit)
  • khamwass
    #21
    A cikk képének fordítva kéne lenni, ahogy a kis hal próbálja megenni a nagyot =)
  • khamwass
    #20
    pfffffff, húzzon el az EA!
    Ubisoft legalább kétszer olyan jó játékokat ad ki, az EA ilyen amcsi trend játékokat tákol össze mindig, hogy a kis degenerált amerikai kockáknak legyen mire verni a nyálukat.
    NFS - Unalom, semmi fantázia, meguntam 2 nap alatt.
    Nascar - Ugyan olyan mint a többi ezer autós játék, semmi különlegesség.
    Battlefield - Tipikus amerika-párti agressziókiélő és komcsigyűlölő játék.
    Egyedül a Generals ami említésre méltó.
    Arról nem is beszélve, hogy minden évbejön egy új rész a rémunalmas NBA, FIFA, NHL sorozatokból, broáf...
    Az Ubisoftnál Prince of Persia, Far Cry, Splinter Cell viszont csak néhány játék a sok közül aminek egyedi feelingje van és elég hosszú ideig nem is lehet őket megunni vagy elfelejteni. Az EA játékai viszont csak azért felejthetetlenek mert beledöngölik az emberekbe a marketinggel.
  • Tetsuo
    #19
    Vazze, most már minden játék 1forma lesz..
  • HuAn82
    #18
    Sg-n ez a trendi.:-)
  • sajtos
    #17
    van benne valami :P
    a Microsoftot mindenki fikazza, en sem szeretem, de nincs jobb. bar ez nyilvan ki mire hasznalja... az en szakteruletemhez nincs.
    az EA reszben kiado is reszben fejleszto is. szerintem az NFS sorozattal semmi problema, vegigjatszottam mindegyiket, es a kedvencem. lehet hogy nem a legjobb szimulator, de egy jateknak miert kene feltetlen szimulalni? vannak olyan jatekok, amik pont azert jok, mert nem teljesen elethuek, hanem egy alomvilagban jatszol.
  • Sony90210
    #16
    A mondatom fogalmazása nem a legszebb,de azért érthető.
  • Sony90210
    #15
    Lehet hogy rosszul látom,de észre vettem hogy csak azokat a cégeket fikázátok aki vagy piacvezető,vagy mamutcég és általába jó dolgokat csinál.Pl Nokia,Sony,Microsoft,EA
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    MoH mondjuk sajnos rossz kezekbe került, mert EA megvette , aztan jöttek a vacak kiegeszitok ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    mért mi bajod van a C&C Generals-al ? Nagyon jó rts .. az hogy esetleg nem tibériumos az egy dolog , de Red Alert sem volt az :]
  • DragonRK
    #12
    Például a MAFIA nem EAs mégis nem lehet azt mondani rá hogy ronda.
    Az EAnak csak sok pénze van és még többet akar csinálni bellőle.
    De ki nem?:))
    Nekem a legutólsó emlékem az ubisoftról a Rainbow six.
  • formatuq
    #11
    EA nem csinal jatekor, hanem kiad, azt is ocska supportal, Medal of Honor, hagynesoroljamtovabb....

    EA mint minden kiado penzre megy, csak nem mind1, mi van a hatterben, kisebb kiadoknal is lehet oltarian szep, jo jatekot talalni, tamogatassal.
    EA = MS = rablas

  • Sadist
    #10
    Marketing, semmi más. Minden évben a megszokott játékairól lehúz még egy réteg bőrt és ennyi. FIFA, NHL, NBA, NFS stb. Mindig ugyanaz, csak egy kis reklámmal a sok hülye amcsinak el tudják adni.
    Az Ubisoft a Splinter Cell-el és a Prince of Persia-val jócskán magasra tette a mércét. Igazi nagy durranásként ott lesz még a Splinter Cell 3 is (természetesen ha olyan lesz, mint ahogy az előzetes videókban láttuk). Mindkét játékkal teljesen új stílust teremtett.
  • _Atti_
    #9
    kérlek..legalább a c&c-t hagyd nugodni a sirjában..hivd generalsnak...de ha az nem a "a rágógumiagyú amerikai gyerekek igényeit tartva szem előtt" készült akkor ehh...

    szvsz a black&whiteot nem ők fejlesztették..hanem a lionhead studios...

    a játékaikon kifejezetten a "a rágógumiagyú amerikai gyerekek igényei" látszanak..
  • Bucser
    #8
    Túlképp az EA-ra lehet úgy refrálni mint a játékipar picipuhája:)
  • Bucser
    #7
    Hát nem tudom... ami eddig Electronic Arts volt az eléggé rágógumiízű műanyag volt és nema szimulációjáról híres.. Lásd NFS sorozat vagy a sportsorozatait. Ubi pedig elég sok szimulációhoz adta már nevét: Lock On Il-2 sorozat Silent Hunter III fejlesztése Sajnos a Harpoon-4 et leállították, pedig az is baró kis szimuláció lett volna... UBi engedi valamennyire a kreatívkodást.. EA nem nagyon.. (nagyobb játékdesignerek azért is hagyják ott őket mert nem engednek sokmindenben szabadkezet...
  • Cat #6
    az ubisoft simán a legjobb kiadók egyike
    settlers, prince of persia, beyond good and evil, tom clancy sorozat, far cry, rogue spear, IL-2 Sturmovik, myst sorozat csak hogy a legismertebbeket soroljam...
  • sajtos
    #5
    NFS, Nascar, Battlefield, Balck & White, C&C, Medal of Honor, hagynesoroljamtovabb....
  • sajtos
    #4
    Az Ubisoftnak azert annyi jo jateka nincsen... Rainbow Six, Chessmaster, Rainman... es kb ennyi szvsz. Az EA azert tud jatekokat csinalni
  • _Atti_
    #3
    "de legalább normális játékokat készítenének, nemcsak a rágógumiagyú amerikai gyerekek igényeit tartva szem előtt"

    éspedig? sztem ritka ennek igazára példát találni..
  • rolika
    #2
    ez hihetetlen
    a végén minden ea lesz

    de legalább normális játékokat készítenének, nemcsak a rágógumiagyú amerikai gyerekek igényeit tartva szem előtt
  • _Atti_
    #1
    :(
    nincs komment