45
  • BomBa
    #45
    Ez király mirror!
    Csak nem lehet feltölteni és pár hónap múlva már semmit sem ér.
  • ollie
    #44
    A mirrorok is sorban szűnnek meg.
  • ollie
    #43
    Aha, mikor nézed meg a tv-ben az épp most bemutatott filmet? Mikor veszel fel a rádióban akár egy számot is? (a rádiók a számokat csak úgy adhatják le, ha az elején és/vagy a végén beledumálnak a számba).
  • the Godfather
    #42
    itt egy mirror: Supr
  • BomBa
    #41
    És a mirrorok linkjét mért nem teszik közzé?
    Amúgy ezzel a progival fel is lehet tölteni, vagy csak keresgélni a dolgok között? Azért kérdezem, mert ha feltölteni nem lehet, akkor már új dolgok nem lesznek.
  • dez
    #40
    (vagyik többnyire ..tünk, de mindegy)
  • dez
    #39
    Tulajdonképpen ez a letöltés (legalábbis mp3 és divx esetén) tisztára olyan, mint amikor rádióból, tévéből felveszünk valamit. Most hogy nézne ki, ha ezért nekiállnának tömegeket perelni, feljelenteni...?

    (Persze, igazából a rádióban leadott szám csak beetetés (bár hogy mit esznek egyesek az aguilerán, meg a hasonlókon, azt nem tudom, persze izlések.. vagyis.. mindegy), egy kiválasztott szám a lemezről, és filmek meg hónapokkal, vagy évekkel később kerülnek képernyőre.)
  • szivar
    #38
    Hová tűnt a 27. és a 14. hozzászólás? Hiába no. A demokrácia és a szólásszabadság. Hajj, de jó dolgok is ezek.
  • Zoley
    #37
    erre nem kimoderalta valami koszivu allat... jon a karacsony, legalabb 1 napig elfert volna az a hsz, ha mar az amcsik "megajandekoztak" mindenkit....
  • the Godfather
    #36
    Itt a link ahonnan letölthetö: Lister
  • the Godfather
    #35
    Megsugom, hogy ennek ellenére létezik egy olyan progika ami "Suprnova lister" névre halgat, és mükszik jelen pillanatban a mirror serverekre támaszkodva...szoval..akit érdekel..megosztom a dc-n...mondjuk az elite hub-on leszek..:)
  • gz8
    #34
    Vagy inkábbb szájszaguk szerint...
  • Bucser
    #32
    Ezek a szervezetek soha nem lesznek híresek arról, hogy rugalmasak lennének.. hisz pont abból élnek, hogy a törvény betűit minél keményebben betartassák az ő saját szájízük szerint.,..
  • Sityi
    #31
    Ez hülye duma arról, hogy hány milliárd dollár bevételtől foszja meg a rengeteg p2p-emberke. Tudom, hogy ez elvileg lopás, nade nem kellene ennyire mindent annak venni. Ha Gipsz Jakab nem tudná letölteni Britni Ágilérá legújabb albumát, attól még nem biztos, hogy megvenné. Viszont - ha már zenénél tartunk - sok együttes (főleg kisebb garázsbandák, akik azért kiadni már tudnak) így sokkal jobb eladást tud produkálni, mert ezáltal ismertebbek lesznek. Talán ha nem lenne ennyire fafejű banda a RIAA, MPAA, BSA, meg a többi "jogvédelmi" szervezet, és lenne bennük némi rugalmasság, még akár a hasznukra is fordíthatnák ezt a nagy torrent mániát. De ha nem, hát nem.
    Az idézőjel a jogvédelmi körül pedig annak szólt, hogy b+, nekem is ugyanúgy vannak jogaim a megvásárolt termékkel, mi a f.-ért kell másolásvédelmezni ennyit? Miért kell abból kiindulni, hogy mindenki potenciális bűnöző?
  • Sityi
    #30
    Akkor elnézést. Eléggé rossz passzban vagyok ma. Megkövetlek. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    azért sebesség tekintetében nem tud versenyezni bT-vel .. de kínálatban veri azt
  • [HUN]PAStheLoD
    #26
    ahogy egyre jobban terjed a "szélessáv" kishazánkban , egyre jobban beindul a p2p banzáj nálunk is .. és egyre tolakodóbban tartja majd a sok amcsi kiadó a pofáját , hogy itt is lopnak .. mert hogy a magyarnak lenne pénze minden filmre elmenni a moziba , megvenni minden albumot és túlórázna a legújabb játékkiegészítőért..
  • atr0p0sz
    #25
    Mindjárt sajnálni kezdem őket, hogy nem tudnak keresni 5 milliárdot, csak 2 milliárdot.

    Minnél több pénze van az embernek, annál több kell neki....
  • Mighty
    #24
    En mar megoldottam ;)
  • Mighty
    #23
    Ha jol megfigyeled, teged vedtelek :P
  • Devla
    #21
    Már számtalanszor kimondták. Csak valahogy ezek az elemzések nem kerülnek bele a híradóba, mert a hír mellé nem jár a szerkesztőknek zsebpénz.
  • grebber
    #20
    lol ne is csodálkozz.
    Meg kellett csinálni az 1-es ratiot és kész.
  • dez
    #19
    "a kiadók teljes mértékben ki szeretnék iktatni a hálózatot, amely szerintük évente többmilliárd dolláros bevételtől fosztja meg őket."

    Mikor mondja már ki valami fontosabb elemző, vagy hasonló, hogy ez csak üres szöveg, és a legtöbben nem vennék meg azokat az anyagokat, amiket letöltenek (sokszor már nem is beszerezhető), legtöbbször nem is túlzottan jó minőségű, és így legalább tömegekhez jut el "a kultúra", akik nem engedhetnék meg maguknak, hogy naponta új CD-ket, programokat, stb. vegyenek???
  • Sityi
    #18
    Gondoltam, megosztom azon infókat, amiket találtam, semmi többet nem akartam. Semmi közöm ahhoz az oldalhoz.
  • Mighty
    #17
    Az nem zavar, hogy a forummotorban elrejtett script atirja egyesek hozzaszolasat? Es bizonyos kulcsszavakat linkke alakit?
  • Cat #16
    semennyibe
    ezeket lelkes emberek csinálják, teljesen ingyen
  • Mighty
    #15
    hmmm vajon mennyi penzt kaszalhatott Sityi a 3 link beteteleert???
  • Devla
    #13
    Nem a tárhely a lényeg... El tudod képzelni, hogy mennyi pénzbe kerülhetett fenntartani SNt? Sokszor 100-150 mirrorja volt, egyenként napi többtízgigás forgalommal.
  • ZaJanga
    #12
    Hát ez f@sza!
    Pedig a DC már oan sz@r a torrent pedig zsír gyors volt....
    köcsög pénzéhes se@@fejek!
  • Sityi
    #11
    Az a baj, hogy a trackerek bár önmagukban semmi illegálisat nem csinálnak, mégis olyan a kiadók számára, mint a madám a piroslámpás nightclubban... Legalábbis valami ilyesmi analógia alapján akarják támadni ezen webhelyeket.
  • Sityi
    #10
    Amúgy a youceff is lehalt pár napja... Itt a hír...
  • MrTressy
    #9
    kell egy ingyenes webszolgáltató aztán megcumta az MPAA ráadásul a linkek alig foglalnak helyet igy nem kell túl nagy tárhely se..
  • Sityi
    #8
    Érdekességképp:
    - lehet, hogy ennek is köze volt a leálláshoz?
    - lehet, hogy kicsit fellélegezhetünk (legalábbis ezen elemzés alapján?
  • davos80
    #7
    Ja, ha vártam két napot akármilyen letöltésre, akkor jött max sebességgel.
  • grebber
    #6
    A torrentbits nagyon ott volt a szeren :(

    Most kell keresni hasonlót.
  • davos80
    #5
    Főleg ha már nem kell szerver a működéséhez.
  • davos80
    #4
    És vele együtt a torrentbits.org.
    Lehetne amúgy ilyen hír is : megszűnt a sevenwarez letöltőoldal...
  • bitubo
    #3
    akkor bizonyára aztis tudják hogy ezt a fajta fájlcserélö hálozatokat nem lehet felszámolni.
  • davos80
    #2
    Már megszűnt.
  • DW
    #1
    Csak idő kérdése volt.