331
Motorola v3
  • pxxl
    #331
    hali!

    keresek eladó vodás/független V3-at!
  • electroger
    #330
    sziasztok!
    V3 motorolára ti hogy tesztek témákat?Mert vannak témáim,de mappástól nem tudom küldeni a telóra,egyesével a fájlokat meg ismeretlenként kezeli.
  • ervin19801024
    #329
    sziasztok van egy motorola v3 am és szeretnék rá egy szoftvert tud vki segiteni?
  • hitch
    #328
    motorola phone tools-t probáld meg.
  • tigeroo
    #327
    nemtudtok olyan programot vagy valami amivel lehet kezelni a dokumentumokat motorolán?

    főleg szövegekre gondolom (jegyzetolvasás stb.)
  • vándor1
    #326
    Sziasztok
    lenne egy kérdésem és kérésem van egy motorola v3x em szeretnék rajta szoftvert frissiteni vagy másmilyen motorola szoftvert rátenni valami jobbat!!!! Lehetséges-e?? ha igen honnan tudom letölteni
    Elöre is köszönöm a segitséget
    Helló
  • ArsenalForever
    #325
    Nekem v3xx van és semmi extrát nem érzékltem a játékoknál, kivéve azt hogy a gomb kiosztás szar -.-" 100-ból 90 játék nem megy rajta rendesen...
  • hitch
    #324
    tud vki segiteni?
  • hitch
    #323
    Sziasztok.Van egyí Motorola V3-as készülékem.Lene egy kis gond vele,hogy egyik nap még müködött rendesen aztán egyszer csak ezt kezde el kiirni Boot Loader battery low cannot program.na most ilyenkor mit lehet csinálni mert szervízbe nem akarom elvinni.Esteleg tud vki vmilyen programot amivel tudnám orvosolni a híbát?
    a választ elöre is köszönöm.
  • gaborf
    #322
    Sziasztok,
    Van egy Motorola V3 telefonom, és a "zöld" gomb teljesen behalt rajta, illetve néha működik. Mit lehet vele csinálni? Javítható?
    Köszi
  • tigeroo
    #321
    miért van az hogy ha a csengésí stílusnál felveszem a hangot maxra, akkor sem csörög a telefon? csengőhang van beállítva (mp3)...
    mert nagyon zavaró hogy nemis rezeg meg nemis csörög ,csak pittyeg egyet hogy volt 1 nem fogadott hívásom...
  • Norb16
    #320
    Helló.
    Segítsetek. Van egy ilyen telefonom és nagyon szeretem. Tegnap fényképezni akartam, de amint bekapcsolom a kamerát zöld, lila csíkok lesznek a képbe és használhatatlan a kamera. Minden más tökéletes rajta, még a belső kamera is jó. Mi lehet a probléma? Hardver vagy szoftver? Már 2 éves a telefon.
  • tigeroo
    #319
    hi! a bluetooth-t hogylehet bekapcsolni hogy MINDIG aktív legyen? kurva idegesítő hogy amúgy "rejtett" amikor bekapcsol és csak 60másodpercre lehet felfedezhetővé tenni a kapcsolatot...
  • SnOOber
    #318
    Sziasztok :)

    Sikerült egy jó kis Motorola V3-as készüléket szereznem már szinte minden dolgot tudok de 1 dologban elakadtam ebben kérném a segítségetek...Ez pedig a játékok telepítése.
    Jelenleg a telefonom mikor belépek a Játékok és programok menübe a következő üzenetet írja ki: Nincs installált MIDIet állomány.
    Ha belépek a Beállítások/Java eszközök/Java alk.Letőltő kéri csatlakoztassam a kábelt. Ezt megtéve : Java kapcs aktív felirat ami után ismét kér hogy csatlakoztassam a kábelt?:D
    Leszedtem a P2kCommander-V5.1.0-MR nevű programot amivel írták hogy felmásolhatom a teló Kjava mappába a játék jar filet. Na és ezután vagyok meglőve. Ugye felmásolódik a file..de onnan hogyan tovább???
    Hogyan kell installálni a programot?..én má mindent próbáltam de passz.
    Valaki aki jobban vágja a témát kérem segítsen...köszönöm.
  • Ananasz
    #317
    Sziasztok! Motorola V3 függetlenítő kódot szeretnék kérni, ha valaki tud segíteni.
    Pannon szolgáltató
    Imei kód: 354781014556267
  • LaszloLedzenyi
    #316
    v3x hez tudtok biztonsági kódot?
  • szinyilka
    #315
    Vettem egy V3xx-et,és a kovetkezőket produkálja:Teljes feltöltés után 4 nap mulva 2vonásra esik a toltottség,majd egy nap alatt lemerül.
    Cseréltek benne akkumlátort,de a jelenség ugyan ez maradt.
    Találkozott már valaki ilyen jelenséggel?
    Meddig tart ki az akkumlátor ha alig használódik a telefon?
    Aki tud segitsen.
  • candymoral
    #314
    Sziasztok! Én abban szeretnék segítséget kérni tőletek, h a v3x telefonomat nem rég kaptam vissza a szervizből, de az összes java szolgáltatás le lett törölve róla, ezzel együtt a digital audio player is. nem tudna nekem vki segíteni, h honnan tudnám beszerezni a programot? Én hiába keresem, nem találtam a megfelelőt hozzá. Előre is köszönöm, ha vki tud segíteni.
  • Seth
    #313
    Sziasztok.Nem tudja vki hogy razr v3-hoz van e már vmi utángyártott 2 simet fogadó hátlap? Kellene
  • tigeroo
    #312
    ok, találtam 1 progit (motorola phone tools)

    sry a lámulásért

    de még tuti fogok írni :D
  • tigeroo
    #311
    hi az a baj hogy kaptam egy motorola V3-ast

    de nem tudom a géppel szinkronizálni, nincs program

    tudtok mondani egy programot amivel tudom USB-n keresztül cuccozni?
  • tigeroo
    #310
    vodafonos motorola V3-ast hogy lehet függetleníteni?

    nemnagyon értek ehhez, valaki adna F.A.Q.-t?
  • zoolee
    #309
    Azért a q9 az szép volt :)
    Amúgy erről nem is tudtam, hogy megszűnik.
    Pedig most már kezdtek tisztességesebb telókat gyártani.
    És mit fognak gyártani ezutánn?
  • R3TR0
    #308
    mondom melyik


    EGYIK SE EGYIK FOSABB MINT A MÁSIK!!! a motorola mgszünik mint mobil cég
  • hellobello
    #307
    melyik a legjobb motorola telefon és miért ?
  • tommyg
    #306
    ki ne próbálja valaki ezt a progit a saját telefonja érdekében most kellet vinnem szoftverfrissítésre emiatt a szar buherált fos program miatt!

    a következő történt...kipróbáltam az itt leírtak, játék persze nem bírt felmászni a telóra akármit csináltam mondom megpróbálom még1x ha nem sikerül leszarom, pontról pontra megcsinálok minden a végén ugye reset...ráklikkelek reseteli a telót mondom fasza megnézem rajta van-e a játék amit feltettem persze hogy nincs mondom jó mind1 erre a kezembe magától elkezd resetelni a telefon...mondom mivan visszakapcsol fasza minden, megint reset mondom nem lesz ez így jó...kikapcsolom és vissza, hiba még mindig fennáll, ki be kapcsolgat a telefon megától, kihúzom usb-ből ugyanaz...és 3000 forint szoftverfrissítés hát mondom kurvajó...

    elnézést ha vulgáris voltam egy kicsit de az igazság ronda és kemény...
  • tommyg
    #305
    na már megvan p2k commanderrel mindent látok, de hiába teszem be a kjava mappába a játékot akár csak 1 fájlként jar formátumba, akár kibontom több fájlra és azt illesztem be akkor se jó...valami tipp???
  • tommyg
    #304
    hogyan tudok v3-ra java játékok adatkábellel feltenni??
    csak képet videót és zenét tudok :S
  • tommyg
    #303
    motorolát nem lehet kóddal függetleníteni csak géppel
  • Andor33
    #302
    Szeva! Jutottál előrébb a V3-as függetlenítésében? Engem is érdekelne a dolog.
  • zoolee
    #301
    Ehhe, ma szabadultam meg ettől a sz@rtól... : )))))))))))))))))
    Nagymutter igényt tartott rá.
  • Monstros
    #300
    Motorola v3-hoz nemtud valaki adni függetlenítő kodot?Nagyon megköszönném!!
  • Spok
    #299
    Abban kérném segítségeteket, hogy a V3 nál lehetséges -e hogy CSAK a telefon memóriájába mentett névjegyzék jelenjen meg (vagyis a SIM kártyán kévők nem )a kijelzőn amikor egy számot szeretnék előhívni a telefonkönyvből.
    Köszi a segítséget
  • nyuny01 #298
    Szia all!
    Annyit szeretnék megtudni hogy felraktam egy kinézetet de a menüben,csak jobbra lép,ha fel,ha le akarok lépni,hogy tudném ezt megoldani?
    Előre is köszönöm!
  • Rol06
    #297
    Kb 1. éve vettem egy v3ast, Jó telefon, de most elpasszolnám egy k1-re.
    Viszont olyan problémám van, h az sms-eket el szeretném menteni gépre.
    Alapból a Motorola proginak van ilyen funkciója, csak nem müxik.
    Ebben kérném egy hozzáértő segítségét.
    Előre is thanx.
  • magus
    #296
    hátő
  • tom110
    #295
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=mobilphone feltöltőkre vár nagyon jó oldal pár elemet már feltöltögettem nektek.van mobile meg minden.minden linket elfogadunk.feltölteni lehet jönniss
  • Szabinaaa
    #294
    Sziasztok!

    Frissítettem a V3v típusú telefonom szoftverét és kiírta hogy végzett, de a telefon nem akar visszakapcsolni normál állapotba. Fekete képernyő van amin kiírja a szoftver verziót és hogy transfer mode usb.
  • magus
    #293
    nokia pl híres hogy nem éri meg javitani, de szerintem ezt sem, menj be a szervizbe es kerdezd meg mennyiert vallaljak
  • endiboy
    #292
    hali. haver leejtette a v3-át, és azóta nincs kép a kijelzön, telo müködik, mert bekapcsol, meg hang is van..szerintetek érdemes javitani, vagy inkább vegyen másikat?