12
\"Kiadvány\" szerkesztés
  • timarg
    #12
    Szeretnék segítséget kérni. Kép alá szerettem volna pdf fájlt beszúrni. Ez még ment de hiába töltöttem fel nem jó. Ha rákattintottam a képre nem jött elő a pdf fájl. Mit csináljak? Most használom elöször. Idáig a Publisher 2000-t használtam. Igaz ez jobb is de vannak gyengéim ezzel.
  • csabawarchief
    #11
    Köszi a segítséget, idáig a Microsoft Office Publisher 2003 válik be a legjobban
  • trz
    #10
    Hát én kicsit ódzkodom az Adobe cuccaitól (persze Photoshopnak respect)...
    Meg hát kérdéses még a kiadvány tartalma, mert ha fehér lapon fekete szöveg akkor simán office.
  • KM
    #9
    Akkor már inkább Framemaker vagy Indesign! A Quark inkább nyomdai előkészítésre jobb választás.
  • RaSTaBaNDiTa
    #8
    vagy corel ventura az is elég jó kiadványszerkesztő
  • trz
    #7
    Sztem Quark.
    De a feltört az nagyon instabil sajna.
  • neuro
    #6
    Adobe InDesign CS

    Ez a jelenlegi legjobb kiadványszerkesztő. Van belőle 30 napos próbaverzió az adobe.com-on.
  • Amse
    #5
    én meg ezt: Corel Draw
  • csabawarchief
    #4
    nem, ez abszolút irodalmi jellegű ;)
  • FREAK
    #3
    de ugye nem politikai jellegű szpem mocskot csinálsz?
  • blackgamer
    #2
    én ezt ajánlanám: Microsoft Office Publisher 2003
  • csabawarchief
    #1
    Sziasztok!

    Olyat kiadványt szeretnék csinálni, ami fekvő helyzetű A4-es lapok félbehajtása és összetűzése után, könyvként olvasható lenne. Ez körülbelül 30-40 oldalas lenne (ha a fél lapot egynek számolom). Az lenne a lényeg, hogy mindenhol legyen szöveg, tehát ha kinyitom egy x oldalon akkor bal és jobb oldalon is legyen szöveg. Ehhez kéne ajánlani nekem valami programot, vagy hogy office-ban hogyan tudom megvalósítani. Remélem és érthető voltam, és köszi a helpet előre is.