8
  • Farseer
    #8
    Persze. Minden téren, de azt akartam mondani, hogy alapvetően nem kell őket félteni.. Kevés veszélyezteti az it-s állásainkat az biztos.. :-)
  • pemga
    #7
    Farseer, ezzel azt akarod mondani, hogy a nőket fizetés terén is diszkriminálják? :).

    Egyébként ez US felmérés volt, ahol a mobilitás alapvető követelmény: oda kell menned melózni, ahol meló van...
  • Farseer
    #6
    ja, bocs.. a cégeset me, is említettem..
  • Farseer
    #5
    "A vizsgálatban megkérdezett fiatal nők fele nyilatkozott úgy, hogy következő számítógépe laptop lesz, míg a férfiaknál csupán 43 százalék volt ez az arány.
    "
    Ez is csak azt láttatja, hogy a férfiak reálisabban gondolkodnak. szvz az a fele a nőknek inkább úgy gondolta, hogy "a köv. szg-em SZERETNÉM h laptop legyen" vagy méginkább "A FÉRJEM VESZI, de a köv. szg-em laptop lesz"
    :-)))
  • gz8
    #4
    Nekem is van egy tippem: a sárga angyal!
  • Jötün
    #3
    "A nők számára már nem idegen a technika világa"
    Aha, de ha defektes a kerék akkor lehet tippelni, hogy a gépészmérnök nő, vagy a könyvelő férfi fog-e kereket cserélni...

    Üdv Jötün
  • pemga
    #2
    Szerintem az Intel le van maradva. A többi cég már réges-régen felismerte ezt a tendenciát (pl. mobilteló-gyártók, autógyártók). Különben is miért e negatív hozzáállás?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    a vasalók is szuper technikát képviselnek, nem is beszélve a szuper női mobilokról , meg a tv-t is tudják használni . .valahogy mindig megnézik a kedvenc sorozatukat, akárhogy is próbálom elrejteni a távkapcsolót! :D