7267


The Godfather

  • Tatyla
    #30
    most mutatták a Tények-ben is!
  • littleNorbi
    #29
    Sztem nagyon jó játék lesz !
  • grebber
    #28
    Movie

    ÁÁ ez nem létezik hogy ingame legyen túl szépek a karakterek ahhoz.
  • grebber
    #27



  • M@TriX
    #26
    tisztára mafia feeling, de szerintem az nem baj, mai béna játékok mellett én már egy szimpla klónnak is örülnék, de majd meglátjuk mi lesz.
  • zaki
    #25
    hú, jó lesz nagyon, érzem :)
  • M@TriX
    #24
  • grebber
    #23
    Júj de várom már Maffia feeling :)
  • zaki
    #22
    új képek, régiek sem voltak... :) jó lesz :)
  • Kit--Kat
    #21
    kár, hogy nem a háború előtti 20-30as években játszódik
  • Csuhai G
    #20
    Új képek!!!

    http://www.gamestar.hu/kepek.php?cmd=jatekmutat&jatek_id=1191
  • disconnect
    #19
    The Godfather részletek

    Barny, 09:54 - PS2 XBOX GC - Játék: Infomorzsa - ADATLAP - (9 komment)


    (IGN) Lassan egy év eltelt azóta, hogy egy EA-es ember elejtett néhány infomorzsát a készülő Godfather játékról. Egy japán gamerlap utánajárt a játéknak, és az általuk közölt információkat az IGN tette mindenki számára elérhetővé.

    A fejlesztés producere Hunter Smith, aki korábban a 007-es, és a Road Rash franchise-okon is dolgozott. Mellette még megközelítőleg 120 ember vesz részt a fejlesztésben, számukat az EA a fejlesztés végéig 200-ra emeli.
    A játéknak helyszíne New York lesz (1940-es, és az 50-es évek eleje), azon belül is "kis Olaszország". A teljes negyedet be lehet járni, olyan küldetéseket vállalunk el, amik nekünk tetszenek. Főhősként a Corleone családot fogjuk erősíteni (mint annak oszlopos tagja), célunk a családunk presztizsének és befolyásának növelése.
    Az EA tervei szerint komoly szerepe lesz a karakter generálási fázisnak, melynél eddig soha nem látott fícsöröket fog tartalmazni a játék.
    Fő céljuk a fejlesztőknek egy élő világ megalkotása, ahol az NPC-k reagálnak a cselekedeteinkre, és a későbbiekben az általunk rájuk gyakorolt benyomás függvényében viszonyulnak hozzánk.
    Smith elmondta, hogy drámai, minőségi történetet akarnak a játékban. A sztori a fejlesztők saját ötletein alapul, azonban gyakran szakítja meg a játékot filmbejátszás az eredeti trilógiából.

    Pillanatnyilag a The Godfather 15%-os készültségi állapotban leledzik, és még az sem biztos, hogy ez lesz a végleges neve. Több infót a következő hónapban szállít az EA.

    Forrás: Hardwired
  • Dichter
    #18
    Nem, de ezt találtam csak. Valószínűleg, még eléggé kezdetleges formájában van a game, vagy csak az EA vár ki, hogy nagyobbat robbanjon.
  • ChevyG #17
    kár hogy ez a sz@ros ea karolja fel a témát és kifog adni valami szart, csak azért, hogy pénzt huzzon le róla
  • hykao #16
    Hát ebből sajnos semmi lényeges nem derül ki...
  • Dichter
    #15
    Angol tudás needed
  • Dichter
    #14
    Egyébként ne éljük bele magunkat, hogy olyan lesz mint a Mafia, mert csak koppanás lesz a vége.
  • antijedi
    #13
    lehet direkt lebutitották hogy jól átlegyenek verve az ilyen előre találgatók mint te :) vagy pedig csak lsuták voltak jobbat csinálni egy promocios videonak aminek semmi köze a gamehoz :P
  • Hentes Bill #12
    és? :)

    csomó dolgot vettek át a filmből, és sok másikból
  • Dichter
    #11
    láttam a Keresztapát, de ezt nem tudtam
  • Bucser
    #10
    Hmm... szépen lemodellezték Brando fejét és ahogy az animáció minőségéből néztem ez biza INgame videófootage volt és nem előre rnderelt (abból tudnak sokkal jobbat is csinálni)
  • Bucser
    #9
    Mafia aztért tud mindig magával ragaadni, mert néa ugyan nehéz de mégis folyamatosan benne vagy a storyban.. egyébként az "An offer you can't refuse" tényleg a The Godfatherből származik:D A készítők ezzel tisztelegtek a film készítői előtt... (nem hiába hasonlított Salieri Marlon Brandora..)
  • nick név
    #8
    jah a mafia 1000x jobb minta gta 3, vc... a sa-t majd meglássuk :)
  • hykao #7
    Egyébként én meg elárulom, hogy a Keresztapából vették ezt a dumát a Mafia készítői...
    Aki ismeri a trilógiát, az tudja, hogy milyen az a visszautasíthatatlan ajánlat... :))
  • antijedi
    #6
    maffia a zisten, gta meg valahol fényévekel mögötte kullog...
    (flame rulez :PP)
  • Hentes Bill #5
    bazze, lehet, hogy ez lesz a mafia 2, azért nem hallottunk még róla semmit, jól titkolták
  • Dichter
    #4
    Remélem Mafia lesz EA games kiadásban. Egyébként ha emlékeztek, ez a mottó An offer you can't refuse, az egyik Mafia chapter címe volt.
  • Hentes Bill #3
    valyon milyen stílusú lesz? remélem olyasmi, mint a Mafia. nálam az a JÁTÉK. na meg a GTA :)
  • antijedi
    #2
    hát ez a múví nagyon tartalmas..., a gamebol emg igen sokat megmutat :DDD
  • hykao #1
    2005 őszére ígéri az EA Games.

    trailer