7267


The Godfather

  • mila69en
    #354
    egy kis statisztika hány poligonos autók futkároznak nálam a gta sa-ban

    WASHING: Skoda Octavia
    Polygons: 46067
    Vercites: 39146

    TAXI: Skoda Superb TAXI
    Polygons: 38277
    Vercites: 43990

    úgy átlagosan ezekből sztem 10-et látok a képernyőn egyszerre ha nem többet akkor számold ki plussz az emberek házak tereptárgyak stb....
    ja végülis low poli rulz...

    az meg tökmindegy, hogy mód vagy nem mód PS2 elfinganá magát már az alaopt is alíg bírja szegény masina 15-20 FPS rulz látó távolság nulla na ott aztán vannak elmosott textúrák az biztos

    szerinted az általad istenesített gyúm3 meg kaki4 hogy nézne ki ha egy ekkora városban játszódna és ennyi minden lenne egyszerre a képernyőn?
  • mila69en
    #353
    szerintem te nem fogtad fel igazán mit irogatsz
  • Istencsászár
    #352
    hogyjön ide egy 4 éves játék?
  • Istencsászár
    #351
    nemfogtad fel amit irok no mind1
  • mila69en
    #350
    de gondolom számodra a F1 aza grafikai csúcs
    pedig ha valim ocsányú néz ki akkor azok az F1-es gamák
  • mila69en
    #349
    low poli?


    te azaz autó majdnem csak most wanted szinten van nem? és még az ajtaját is kitudom nyitni

    eza kép is elég ocsmány.... looool
  • kirol
    #348
    Én most néztem végig az összes videót a honlapon.
    Ezek alapján szerintem nem lesz csúnya, nem tudom a képek miért nem ilyenek.
    Ez nem tűnt fel még senkinek?
    Pedig a videók is szerintem PS2 -sek, mivel a karaktereknél meg célzásnál ott vannak azok az igénytelen keresztek egyebek. A PC -s meg legalább egy fokkal csak jobb lesz mint a ps2.
    Remélem. És akkor csak nem lesz gond.
    (Viszont az tény, hogy a videón is le van sötétítve az ablaküveg, még az első szélvédő is!!!)
  • Istencsászár
    #347
    jó akkor hajrá igénytelenség, low poligon szögletes modellek, elmosott texturák hajrá ezer éves ps2 szint ezaz ezkell nekünk...
  • mila69en
    #346
    maffiának seholsincs olyan grafja mint a san-nak erről ennyit...

    szerk: ja és negyed ekkora város sincs benne erről ennyit
  • Istencsászár
    #345
    maffia akkoriban sokkal de sokkal gyengébb gépek voltak mégis milyen graffal jött ki és ment erről ennyit...
  • loserman
    #344
    nem rossz.
  • kirol
    #343
    Reméljük a jegjobbakat.
    Bár lökhetnének egy demo -t!!

    Vagy félnek?
  • mila69en
    #342
    lool elárulom neked nekem megvan ps2-n is meg pc-n is.... neked is megvan mindkét platformra, hogy össze tudd hasonlítani a 2 verziót? grafikailag nyer a pc-s verzió igen magasan:)

    ja amúgymeg ennél többet hova hoztak vólna ki? kinek a gépén futott vólna el?
    jött vólna a sírás nem?
  • joebacsi
    #341
    pedig nagyonúgynézki, hogy itt is ezlesz :(
  • Istencsászár
    #340
    "mekkora teret mozgat egyszerre a gta sa hány autót és hány embert látsz egyszerre a képernyőn" és akkor nemlehet szép? na nehogy már 1 ps2höz igazodjon egy pc grafikailag.....
  • Istencsászár
    #339
    csak 1 ps2 konvert, szögletes low poligon az egész ( végigtoltam tetszett jó játék )
  • mila69en
    #338
    mi GTA sa nem nagy grafikai durranás? hát loool.... de a gyúm3 az mi?

    megfeledkezel valamiről... mekkora teret mozgat egyszerre a gta sa hány autót és hány embert látsz egyszerre a képernyőn
  • Istencsászár
    #337
    2006ot írunk GTAsa sem volt már 1 nagy grafikai durranás mer elnéztük hogy 1 ps2 átirat, de az összhatás jóvolt és az SA sokkal szebb ennél...
  • Gabe18
    #336
    Azért az éjszakai felhők vagy mik azok,az nagyon ott van,mintha odapacsmagoltak volna valamit festékel...
    Nagyon egyszerü ez,megvették ezt a nagy cimet sok pénzért,nehogy már ők dolgozzanak vele,majd eladja a cim.És gyanitom el is fogja...
  • Pluskast
    #335
    Jaj ne! A Garnd tiefh San Andreas sem rendelkezik szebb grafikával. Ha játszahtó és élvezetes küldetések leszenk akkor ez fasza lesz.
  • quack
    #334
    idáig is utáltam az ea-t, de ha lesz képük ezt elcseszni akkor...
  • zolo
    #333
    Hol vannak a spec efeffektek meg az élsimítás????Pedig EA ezeket jól ismeri!(lásd Most Wanted)
  • anagyi18
    #332
    Fasza Lesz!
  • Sil3nt
    #331
    nahneeee...ha ilyen lesz akkor ki se jöjjön
  • Istencsászár
    #330
    Ez 1 vicc :))))) 5 uj kép
  • Dave92
    #329
  • Dave92
    #328
    mindegy akkoris! a 300 mhz gép csak egy pl volt!
  • mila69en
    #327
    biztos vagy benne hát pont itt kezdődnek a gondok hogy az EA aza pénzhajhász cég a kadó... az EA szinte bármit megmer csinálni mivel az emberek manipulásához nagyon ért.... szal ez is így ahogy kinéz tuti elvan adva...
    a cím adott nem kell ide semmi csak hasonlítson a játék a maffiához mivel a nép maffia2-t akar.. de nem kap...az EA meg ad nekik, csak egy klalap sz*rt szokás szerint:)
  • mila69en
    #326
    sztem az EA csak kiadja fejlesztők nem az EA.... fejleszteni meg kiadni nem ugyanaz:)
  • Gabe18
    #325
    És az EA szerinted olyan hülye is még hogy egy "300 mhz 128 ramos és egy geforce 2 es" gépen készült fotókal hirdeti a készülő játékát?
    Éppen hogy az előzetes képeken minél jobban kellene mutasson a dolog...Hát remélem ez nem a jobban mutató verzió...
  • Szabi84
    #324
    Szerintem nem kéne így parázni! Az EA biztos nem mer elbaszni egy ilyen kaliberű filmből készülő játékot.Király lesz!
  • Dave92
    #323
    tudjátok mi a baj? Az hogy az egészeet az EA csinálja, az ea csak mászkálos ügyességit tud, lásd hary poter 4, ami jol sikerül csak neki, az a need for speed, nomeg a Sims 2 a többi rakat sz*r, lássuk be ha, a csehek csinálták volna mint a Mafiát akkor olyan gyönyörá lenne hogy elolvadnánk, halotam némi hirét hogy több éve készül, még marlon brando halála elött 3 évvel készitették és ez lett belőle? Én az EA helyébe egy demot kiadnák hogy megnyugtassék a kedélyeket! Mellesleg egy kép fake az tuti mert megnéztem a hivatalos képek közül egyet és látam hogy belehetett látni a kocssi ablakán szerintem, amit mi látunk képet az eglsz egy 300 mhz 128 ramos és egy geforce 2 es gép kreálját látjuk, remélem igazam van, és március 20 án már tudjuk a gamet jácani, szép graffal!
  • Dave92
    #322
    a
  • mila69en
    #321
    amúgy tényleg elég sújossak ezek a képek akár hol is nézem őket mindenhol ezek az ocsmányságok vannak¢¢... pedig általában inkább a szép és photosoppolt képeket szokták felrakni a gámákról... vagyhet hogy ezek már a photosoppolt verziók?
  • mila69en
    #320
    ezen a képen meg erősen látszik, hogy csak egy koncepciós kép:D
  • mila69en
    #319
    tökmindegy melyik videot nézed az ilyen gémmekkel foglalkozó oldalakon ugyis egy és ugyanaz mind mindenhol... hiába van odairva hogy az pc az meg x360 az meg a ps2 semmi külömbség....azt meg döntse el mindenki maga hogy éppen melyik gépről is származik-:)
  • ThugEdge
    #318
    én ha vennék kizárólag azok miatt a gammák miatt amik télleg nem jönnek pcre és jók,ami pc-re is jön nanaá hogy a kis drágaságomon tolom
  • kirol
    #317
    Ilyen kép, max az Xbox 360 -as játékborítón lesz!
    Játékba soha.
    Most néztem Xbox360-as videót, és semmi extra, mint a PC-s videók.
    Ne gyűjtsön emiatt senki ezen gépre!
  • urbijoe
    #316
    ha megint el nem tolják késöbbre az idöpontot
  • loserman
    #315
    thx. már nagyon várom. igaz, most sincsnagyon időm játszani, csak elvétve