7267


The Godfather

  • The FlashBack
    #7267
    nem egy mai topi. ezer éves :)
  • Plata
    #7266
    A fejlécben semmi sem működik se FAQ se magyarosítás se térkép se semmi.
  • mester1987
    #7265
    06-90-645-645
  • rico86
    #7264
    Sziasztok! Godfather eredetiben van meg indítás után rögtön kilép fekete a képernyő, hiba üzenettel lép ki!!! geforce 8400 gs videókártyám van. segítséget kérek.
  • kjhun
    #7263
    Ez az iND-s crack, gcw-n is fent van.
  • Pesk0504
    #7262
    Emberek ezen a linken található egy torrentes oldal amiről azt a cracket lehet letölteni, amivel megy kiszállni a kocsiból:
    http://www.kat.ph/the-godfather-no-cd-crack-car-problem-fixed-t426210.html

    De ehez kell egy torrent letöltő program google-n bárki könnyen és gyorsan letöltheti, mondjuk utorrent letöltés néven


  • kjhun
    #7261
    A szinkront kipróbálta már valaki??

    DEMO2-es verzió.

    Magyar Mafia Szinkron Oldal
  • szabensz
    #7260
    oké már jó köszi!!
  • Bacsa09
    #7259
    A crack miatt van, ha eredeti, ne crackkeld le, ha meg nem, akkor vedd meg (már 1000 ft-ért dobálják az ember után). Ha ez is túl sok, akkor nézd meg a #5269-es hozzászólást.
  • szabensz
    #7258
    segítsetek már léccives!! nem jó a FAQ és nézném hogy hogy lehet ne kiszállni az autóból és nem megy!! segítsetek már!!
  • kisradai
    #7257
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom van, h feltelepítettem a játékot.De nem az alapértelmezett meghajtóra mert ott nem votl elég szabad helyem. A játék indul meg minden. Csak a magyarositást nemtudom feltelepiteni. Hiába keresem emg a könyvtárat ahova feltettem a játékot. Telepíiti a magyarositást, kiirja h kész.De mégse magyar.
  • Slayerboy
    #7256
    Nagyonjó -.-
  • Péter Tamás
    #7255
    Helló, én is letöltöttem a The godfathert és már 97%-on tertok és NYC donja vagyok. Ezt úgy értem le, hogy megcsináltam a főküldetéseket, a mellékküldetéseket, minden bolt megzsarolva, minden banda az enyém, minden villa elfoglalva és a gyűjteményt 81%-ra raktam, amit úgy értem el, hogy a boltokban és a raktárakban lévő széfeket dinamittal foelrobbantottam, de nekem nincs még meg a mocskos üveg kivégzés. Tehát NYC donja úgy lehetünk, ha mindent 100%-ra viszünk, a gyűjteménynek elég 50% és nem baj, ha egy-kettó kivégzési mód hiányzik. Amúgy a www.magyaritasok.hu-ról minden féle magyarosítást lehet letölteni játékokhoz, például én onnan szerzem a magyarosításokat.
  • szabimre1219
    #7254
    lenne egy olyan problémám hogy felraktam a játékot és crack-eltem...
    és mikor belépnék kirja hogy electronic arrt 2006 stb ....aztán pedig sötétség!
    a menü elkezd előtüni majd kilép és a windows hibát észlel és nem tok játszani!
    kinek lenne ötlete kérem feltétlenül ossza meg velem
  • szabimre1219
    #7253
    nekem olyan kérdésem lenne hogy windows7 -et támogatja e a játék
  • eddin
    #7252
    Hogy lehet az NYC Donja lenni? Én ezt nem értem. Segítsetek lécci
  • fonix1973
    #7251
    Bocsi elfelejtettem írni olvastam a betonfejről azt hogy a fejét kell a falba verni az áldozatnak de sehogy se sikerül!
  • fonix1973
    #7250
    Beton fej kivégzés ezen kívűl mind sikerült de még angol segítséget se találtam ezt az egyet hogy kell még a fojtásos kivégzéssel voltam gondba de rájöttem ha megfogod az illetőt akkor az F betűt kell benyomva tartani úgy fojtja meg Beton fej kivégzést légyszi irja már meg a mail címemre hogy kell köszike [email protected]
  • Maksi
    #7249
    Senki nem tudja megmondani?
  • Maksi
    #7248
    Milyen hátrányokkal jár, ha meghal a karakterem a játék folyamán? Bocsi a hülye kérdésért, de még csak most kezdtem.
  • cikasz
    #7247
    lőj vissza
  • eddin
    #7246
    Ebben a játékban van örökélet kód? Ha igen megmondjátok? Mert engem mindig lelőnek.
  • latyak17
    #7245
    Hello mindenki nekem olyan gondom lenne hogy amikor teném fel akkor el sem kezdi telepíteni?:S
  • sambauer
    #7244
    énse én már feladtam
  • Plata
    #7243
    Ezzel aza gondom hogy sose jutok el az ajtóig robbanás előtt.
  • DonPetrucio
    #7242
    Ha mindkét épület alagsorába teszed a bombákat, akkor el is foglalod a villát.
  • DonPetrucio
    #7241
    A villát úgy lehet felrobbantani, hogy lemész az alagsorába és leraksz egy bombát.
  • DonPetrucio
    #7240
    Már megoldottam a problémát
  • DonPetrucio
    #7239
    És valaki a falrakenőset is el tudná mondani?
  • DonPetrucio
    #7238
    Hello, van egy kis problémám. Már csak két kivégzés van hátra, a Beton Fej, és a Mocskos Üveg. Valaki nem tudná esteleg megmondani hogy ezek pontosan mit jelentenek?
  • Plata
    #7237
    Hogy lehet villát elfoglalni?Mert eddig csak boltokat és 2 raktárat sikerült,ezekre rájöttem.
  • sambauer
    #7236
    nem fog menni, anno nekem se ment.
  • istvan65
    #7235
    valaki írja már meg sűrgős lenne
    KÖSZI
  • istvan65
    #7234
    Nvidia Geforce4 Mx440-em van!!
    Azt olvastam hogy ezen nem fog menni!!
    Tényleg????
  • A tumi
    #7233
    Frissítsd a directx-et.Legujabb vga driver-t rakd fel.
  • Ryosan
    #7232
    Hello nekem van egy olyan problémám hogy feltelepiten a gamet megcrackelem és bekapcs fekete képernyö és nem csinál semit miért???PLS HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Quantumleap
    #7231
    Mindent megcsináltam, üzleteket, bandákat átvettem kivégzési módokat, menedékházakat. Most azt írja feladatnak, hogy "NY Donja lenni". Mit kéne még csinálnom? Szerintem túl van bonyolítva a játék vége.
  • Sadist
    #7230
    Gőzöm nincs már hogy van az irányítás, de mintha lenne egy gomb, amivel meg lehet ragadni. Oldalra rántod az egeret, és elengeded a gombot.
    Amúgy eszembe jutott, hogy szerintem a falrakenőst úgy kell, hogy odaviszed egy falhoz neki háttal, és w-vel a falnak csapkodod.
  • Quantumleap
    #7229
    Vagy úgy, kösz. Én azt hittem, el kell ütni kocsival.
    A falhozvágásnak mi is a fix kombinációja? Nekem eddig csak találomra sikerült.
  • Sadist
    #7228
    Gázolós annyi, hogy lenyomod az életerejét, aztán behajítod egy mozgó autó elé. Úgy emlékszem az is jó, ha csak a kocsi oldalát találja el, lényeg hogy az autó mozgásban legyen, és megpurcanjon az áldozat.
    A falrakenőst nem emlékszem hogy kell, de ott meg gondolom ugyanez, csak falnak kell vágni.