7267


The Godfather

  • Lebowski
    #7106
    émmá a keresztapát is sajnáltam amugy.amennyire be lett harngozva annyira nem durrant..amúgy egyetértek h tökfölös lenne folytatni bármelyiket is. bár voltak olyan hírek h a mafia2 az az 1 előtti történetről szól majd,de akkor meg feltehetnénk a kérdést h egy kis pitiáner suhancról minek játékot csinálni....mertugye úgy kezdjük el az egyet.
  • The FlashBack
    #7105
    szerintem egyiknek sem lesz folytatása... a mafiát kár lenne folytatni, az egy úgy lezárt egész...
    Godfather-t meg azért nem lenne értelme folytatni, mert nem aratott nagy sikert.
    Az a baj az emberekkel, hogy egy dologról annyiszor lehúzzák a pénzt, ameddig csak lehet. Tudjátok, a pénzsóvárság, sóherség. Üzlet. Ezek így érnek sokat. Nem kell őket ellaposítani.
    Szerintem... Remélem akad köztetek olyan, aki egyetért velem:)
  • jugen
    #7104
    Nekem nagyon tetszik a Keresztapa és a Mafia is. És várom mindkettő folytatását.
  • Don Norbertó
    #7103
    sziasztok

    Gondoltam felteszem még1x és kijátszom remélem működik a magyarítás már hozzá.

    Ciao
  • Roger6
    #7102
    Nekem is ez a bajom, valaki valami megoldás?
  • mk452001
    #7101
    Sziasztok!
    Azt írja ki a telepítő, hogy telepítsem a Directx 9.0c-t, de már vagy úszszor feltettem, és még mindí ezt írja ki.
    Nem tudtok valami tippet adni?
  • Lebowski
    #7100
    kinyitod a dobozt és bennevan a másik oldalon.
  • Brad85
    #7099
    Sziasztok

    Kéne nekem a cd key az instalhoz segít nekem valaki???? Sürgős lenne
  • Lebowski
    #7098
    :D
  • The FlashBack
    #7097
    neked sem tehát:\
  • Lebowski
    #7096
    de nem neked:P
  • The FlashBack
    #7095
    mond... :)
  • Lebowski
    #7094
    san andreas mond vmit?
  • Lord RZA a PUNK
    #7093
    hát azért elég nagy a kettö között a különbség =), na, de inkább átmeek a mafia topikba nem offolok itt tele. BB
  • Lebowski
    #7092
    pont ez is gta fíling. nemértem a csakot
  • Ari18
    #7091
  • Lord RZA a PUNK
    #7090
    Az utolsó 2 mondatoddal egyetértek :) végülis a Mafia tényleg GTA szerü, csak én vittem már úgy is végig, hogy nem szálltam ki a kocsiból és poénból lődöztem a család védelme alatt álló kis állampolgárokat xD
  • Lord RZA a PUNK
    #7089
    De, igazad van.
  • The FlashBack
    #7088
    ha tudnád hányszor végigment már ez a téma. mafia vs godfather...
    megállapítottuk a tényeket.
    akinek nem tetszik nem játszik vele, akinek a mafai tetszik az azzal játszik. nekem spec mind2 ért annyit, hogy eltöltek vele x időt. a játékok szórakozási célt szólgálna, és amíg az megvalósul nem is érdemes foglalkozni mással. ha játszol vele, már megérte annak a rengeteg embernek a sok munkát.

    nincs igazam?
  • Curesz
    #7087
    Én végigtoltam mindkettőt! Igaz h a Mafiát 3szor xD...de amúgy a Mafia is GTA szerű! A Mafia tényleg fényévekkel jobb...Én is próbáltam elhinni h a keresztapa igenis jó játék, de sajnos csak jó lehetett volna...
  • Lord RZA a PUNK
    #7086
    végülis, embere válogatja , evan (=
  • Ari18
    #7085
    Hát nekem meg pont a mafia nem jött be,és ez nagyon .
    Nekem a mafia kb 20percig tartott,uninstall lett a vége,lehet hogy bennem van a hiba.
  • Lord RZA a PUNK
    #7084
    1 óra játék után gondoltam felnézek ide, megnézem , hogy szapulják a játékot de ahelyett pont az ellentettjét látom... akkor bennem van a hiba, hogy úgy gondolom, egy ilyen jó filmből ennyire egy elrontott gagyi játékot csináljanak... példát vehettek volna a Mafia cimü játékról, mind grafikailag, mind IRÁNYÍTÁSilag (szörnyűűűű az autóó!!!). A sztori meg nagyon gáz, hogy a filmet átrendezték... nem hiszem el, hogy máshogy nem tudták megoldani. "keresztapa fanoknak kötelezö darab" : én nagy keresztapa fan vagyok, de ez a GTA stilus vmi röhely.

    Igen, a vélemény egy segglyuk... De az, hogy a Keresztapát elronsák egy ien harmadosztályú játékkal , nem birom megállni h ne mondjak véleményt.
    Aki nem ért egyet, javaslom próbálja ki a Mafia-t.
  • Lebowski
    #7083
    nc :D
  • Dévids
    #7082
    Nagyon köszi !!!!
  • Ari18
    #7081
    dokumentumok és ott a GF mappában.
  • Dévids
    #7080
    Sziasztok!
    Nem tudjátok véletlen hogy hol tárolja a játék az elmentéseket ?????
  • latnok
    #7079
    tiszta lelkibeteg vagyok. AZ a feladatom, hogy robbantsak bombát a Tattaglia család pincéiben. De egyszerűen nem jutok ki időben a házból és mindig meghalok emiatt... :((((
  • latnok
    #7078
    lehet....de egy korábbi PCword-ben is volt egy jó megoldás az ilyen problémákra! Egy egyszerű progi, ami telepítette a directX-hez az összes olyan file-t ami egy egy játéknál eltér, és emiatt jön ez az üzi. (sajna nekem az sem segített:)
  • The FlashBack
    #7077
    akkor te vagy a mákos:)
  • latnok
    #7076
    Mázlisták.... nekem ez a trükk soha nem jött be ilyen üzenetnél.. Viszont mióta újratelepítettem a WIN-t nincs ilyen üzenet sem! :)
  • Ari18
    #7075
    Köszi,nekem is megy...
  • Ari18
    #7074
    Remélem mindjárt megnézem...
  • flashka
    #7073
    Na Végre sikerült istallálnom a gamet.
    Úgy csináltam hogy a telepítő lemezen található fájlokat felmásoltam a gépre. Ezután a az AutoRun mappában található autorun.cfg-n modosítottam egy picit. A következőképpen a DirectXVersion=9.0c helyett ezt irtam DirectXVersion=0 és minden variálás nélkül végigment a telepítés.
    Szerintem ez a megoldás működik Vistán is... vagy nem.
  • Ari18
    #7072
    Nekem is ezt írja ki Vista alatt.
  • flashka
    #7071
    Azt már csináltam, de ugyse jó.
  • davidka003
    #7070
    Talán csináld azt amit a képen ír.
  • flashka
    #7069
    Hy all
    Nem tudom telepíteni a gamet mert mindig ezt
    a hülyeséget irja ki. Lehet ez ellen valamit tenni?
  • YaHooo
    #7068
    A felrobbantás hatására ott marad a "C" betű a bolton... :(
  • YaHooo
    #7067
    Utánna olvastam! Sry a kérdésért :) Látom már csak a felrobbantás segít